Dong 'Du Da Jiu Dian
Szálláshely besorolása: 2
Hotel Vientiane területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Dong 'Du Da Jiu Dian képgalériája





Dong 'Du Da Jiu Dian nagyszerű választás Vientiane látogatóinak.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes parkolás
- Mosoda
- Gyermekbarát programlehetőségek
- Elektromosautó-töltőállomás
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Kert
- Játékterem
- Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
- Több nyelven beszélő személyzet
- Poggyászok tárolása lehetséges
Az otthon érzése (4)
Az otthon érzése (4)
- Kert
- Mosoda
- Játékterem
- Ingyenes egyéni parkolás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba

Szoba
- 2 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba

Szoba
- 2 férőhely
- 2 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

RS1 Hotel
Vientiane
RS1 Hotel
Vientiane
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Állandó recepció
Az ár 10 024 Ft
10 024 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Family Boutique Hotel
Vientiane
Family Boutique Hotel
Vientiane
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 278 értékelés
8,0
Nagyon jó
278 értékelés
Az ár 14 812 Ft
14 812 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Mixay Paradise Hotel
Vientiane
Mixay Paradise Hotel
Vientiane
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
7.8 ennyiből: 10, Jó, 58 értékelés
7,8
Jó
58 értékelés
Az ár 4 484 Ft
4 484 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 11. – szept. 12.

Vientiane Luxury Hotel
Vientiane
Vientiane Luxury Hotel
Vientiane
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Étterem
7.2 ennyiből: 10, Jó, 105 értékelés
7,2
Jó
105 értékelés
Az ár 11 130 Ft
11 130 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Hoang Kim Hotel
Vientiane
Hoang Kim Hotel
Vientiane
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
7.4 ennyiből: 10, Jó, 51 értékelés
7,4
Jó
51 értékelés

Phongsavath Boutique Hotel
Vientiane
Phongsavath Boutique Hotel
Vientiane
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Állandó recepció
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 39 értékelés
8,6
Kiváló
39 értékelés
Az ár 9 173 Ft
9 173 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 17. – szept. 18.

City Inn Vientiane
Vientiane
City Inn Vientiane
Vientiane
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 266 értékelés
8,2
Nagyon jó
266 értékelés
Az ár 14 161 Ft
14 161 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 21. – szept. 22.

Mali Namphu Hotel
Vientiane
Mali Namphu Hotel
Vientiane
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
7.4 ennyiből: 10, Jó, 134 értékelés
7,4
Jó
134 értékelés
Az ár 8 681 Ft
8 681 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 16. – szept. 17.

Khamsaner Hotel
Vientiane
Khamsaner Hotel
Vientiane
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Légkondicionálás
- Mosoda
6.4 ennyiből: 10, 15 értékelés
6,4
15 értékelés
Az ár 7 202 Ft
7 202 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Apollo Vientiane Hotel
Vientiane
Apollo Vientiane Hotel
Vientiane
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
7.6 ennyiből: 10, Jó, 5 értékelés
7,6
Jó
5 értékelés
Az ár 7 889 Ft
7 889 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

AddressDongDuDaJiuDian Tower, Phakhaow, Village, Xaythanee District 2MF2+XGV, Vientiane, 0
A közelben
- Laoszi Nemzeti Egyetem - 2 perc autóval - 2.7 km
- Nagysztúpa (Pha That Luang) - 7 perc autóval - 7.1 km
- Győzelmi Kapu (Patuxay) - 7 perc autóval - 8.6 km
- Talat Sao hajnali piac - 8 perc autóval - 9.4 km
- Thaiföldi Nagykövetség - 8 perc autóval - 8.6 km
Közlekedés
- Vientián (VTE-Wattay nemzetközi repülőtér) – 30 perc autóval
- Vientiane vasútállomás – 17 perc autóval
- Nong Khaj Na Tha vasútállomás – 30 perc autóval
- Nong Khaj vasútállomás – 36 perc autóval
Éttermek
- Doi Cafe – 3 perc autóval
- ຮ້ານເຝີແຊບ ນ.ໂນະ ບ້ານຄຳຮຸ່ງ – 4 perc autóval
- tree koff ສາຂາ ຊ້າງຄູ່ – 4 perc gyalog
- The View Bar – 15 perc gyalog
- Pho Zap – 15 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Dong 'Du Da Jiu Dian
- Dong 'Du Da Jiu Dian nagyszerű választás Vientiane látogatóinak.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 46 szoba
Érkezés/távozás
- A bejelentkezés kezdete: 12:00
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
- Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez
Egyéb információ
- Dohányzás a kijelölt helyeken
A szálláshely szolgáltatásai
Szolgáltatások
- Mosoda
- Poggyásztárolási lehetőség
- Több nyelven beszélő személyzet
Létesítmények
- Épült: 2025
- Kert
- Játékterem
Szobák felszereltsége
Étkezés és italok
- Közös használatú konyha
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
Mobilfizetési lehetőségek: Alipay és WeChat Pay.
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Kínál Dong 'Du Da Jiu Dian helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. Elektromosautó-töltőállomás rendelkezésre áll.
Mikor van Dong 'Du Da Jiu Dian bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 12:00. Kijelentkezési idő: 12:00.
Rendelkezik Dong 'Du Da Jiu Dian helyszíni kaszinóval?
Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: ST Vegas Szórakoztató Nemzetközi Klub (19 perc autóval).
Mit csinálhatok Dong 'Du Da Jiu Dian területén és a közelben?
Dong 'Du Da Jiu Dian a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: játékterem és kert.