Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya

Szálláshely besorolása: 2
Hotel kényelmes távolságra van ettől: sétálóutca

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Sétálóutca és Pattaya Beach Road mindössze 5 perces autóút Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya vendégeinek. Soi Buakhao és Central Pattaya pedig csak egy rövid autóút.

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Egybenyíló szobák igényelhetők
  • Légkondicionálás
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (8)

  • Strandlepedők
  • Terasz
  • Légkondicionálás
  • Autókölcsönzési lehetőség a helyszínen
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Piknikező hely
  • Grillezési lehetőség

Az otthon érzése (6)

  • Összecsukható ágy/pótágy (ingyenes)
  • Konyha
  • Egybe nyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Saját fürdőszoba
  • Privát medence
  • Külön étkezőhelyiség

Szobaopciók

Szoba

  • 4 férőhely
  • 2 king (extra méretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
366/51 Soi Mu Ban Majestic Residence, Pattaya, Chon Buri Province, 20150

A közelben

  • Pattajai Kiállítási és Kongresszusi Központ - 12 perc gyalog - 1.1 km
  • Pattaya környéki strandok - 17 perc gyalog - 1.5 km
  • Phra Tamnak strand - 19 perc gyalog - 1.6 km
  • Dongtan tengerpart - 2 perc autóval - 1.2 km
  • sétálóutca - 5 perc autóval - 3.1 km

Közlekedés

  • Utapao (UTP-Utapao emzetközi repülőtér) – 60 perc autóval
  • Suvarnabhumi nemzetközi repülőtér (BKK) – 105 perc autóval
  • Bangkok (DMK-Don Mueang nemzetközi repülőtér) – 142 perc autóval
  • Pattaja Taj vasútállomás – 19 perc autóval
  • Pattaja vasútállomás – 22 perc autóval
  • Szattahip Ban Huaj Kvang vasútállomás – 28 perc autóval

Éttermek

  • ‪3 Mermaids – ‬8 perc gyalog
  • ‪The Oxygen Beachfront Oasis – ‬9 perc gyalog
  • ‪La Cremerie flagship store – ‬4 perc autóval
  • ‪Morakot Coffee Shop – ‬4 perc autóval
  • ‪Dom Pizza – ‬4 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya

  • Sétálóutca és Pattaya Beach Road mindössze 5 perces autóút Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya vendégeinek. Soi Buakhao és Central Pattaya pedig csak egy rövid autóút.

Dióhéjban

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 13:00
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A vendégek egy privát bejáraton keresztül juthatnak be a szállásukra.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Barbecue-sütők

Szolgáltatások

  • Autókölcsönzés a helyszínen
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Strandlepedők

Létesítmények

  • Piknikezőhely
  • Terasz
  • Kerti bútorok

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Kábeltévé-csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Ventilátor
  • Kávé-/teafőző
  • Fürdőköpeny
  • Vasaló/vasalódeszka
  • Mosógép
  • Mosószer

A pihentető alváshoz

  • Pehelypaplan
  • Összecsukható ágy/pótágy rendelkezésre áll
  • Ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Privát medence
  • Kandalló
  • Egyedi dekoráció
  • Külön étkezőhelyiség

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Fogkefe és fogkrém

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény
  • Mikrohullámú sütő
  • Konyha
  • Főzőlap
  • Sütő
  • Kenyérpirító
  • Ingyenes palackozott víz
  • Konyhai felszerelés
  • Étkezőasztal

Egyéb szolgáltatások

  • Egybenyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Tisztítószerek

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshely egymásba nyíló szobákat is kínál, amelyeket a rendelkezésre állás függvényében lehet igénybe venni. Amennyiben összenyitható szobákat szeretne foglalni, lépjen kapcsolatba a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazoláson található számon keresztül.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék és füstérzékelő gondoskodik a helyszínen.
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya úszómedencével vagy uszodával?

Igen, privát medence rendelkezésre áll.

Mikor van Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 13:00. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya területén és a közelben?

Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: privát medencék és piknikező hely.

Kínál Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya szobákat saját konyhával vagy teakonyhával?

Igen, minden szobához tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: kávé-/teafőző, kenyérpirító, főzőedények, tányérok, evőeszközök.

Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához privát medence tartozik.

Milyen környéken van Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya?

Majestic Residence Pool 51, Pratumnak, Pattaya elhelyezkedése nagyszerű. Nagy Buddha-templom csupán 17 percnyi sétával elérhető, és Kényelem tengerpart is csak 10 perc gyalog.