Via Philips
3.0 csillagos szálláshely
Belvárosi hotel vonat-/metróállomás mellett, ahonnan könnyen elérhető ez: Új piac
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Via Philips képgalériája





Via Philips kiváló helyen van, Új piac csak 5 perc autóval.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Takarítás naponta
- Reggeli elérhető
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
- Poggyászok tárolása lehetséges
Az otthon érzése (5)
Az otthon érzése (5)
- Napi takarítási szolgáltatás
- Kandalló
- Kábelcsatornák
- Prémium ágynemű
- Ingyenes piperecikkek
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba

Deluxe szoba
- 11 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Fabhotel Heera Holiday Inn
Taltala
Fabhotel Heera Holiday Inn
Taltala
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
4.0 ennyiből: 10, 3 értékelés
4,0
3 értékelés

FabHotel Nest
Taltala
FabHotel Nest
Taltala
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
6.4 ennyiből: 10, 5 értékelés
6,4
5 értékelés
Az ár 4 332 Ft
4 332 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 2. – aug. 3.

Fabhotel Stay Inn International
Kolkata
Fabhotel Stay Inn International
Kolkata
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
3.4 ennyiből: 10, 3 értékelés
3,4
3 értékelés

FabHotel Wild Orchid
Mukundapur
FabHotel Wild Orchid
Mukundapur
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
6.0 ennyiből: 10, 1 értékelés
6,0
1 értékelés

Hotel Angina
Taltala
Hotel Angina
Taltala
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
4.4 ennyiből: 10, 6 értékelés
4,4
6 értékelés
Az ár 4 964 Ft
4 964 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 1. – aug. 2.

AVENUE Hotel Ballygunge
Ballygunge
AVENUE Hotel Ballygunge
Ballygunge
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
4.0 ennyiből: 10, 2 értékelés
4,0
2 értékelés
Az ár 5 911 Ft
5 911 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 11. – júl. 12.

HOTEL SOCIETY
Dharmatala
HOTEL SOCIETY
Dharmatala
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
Az ár 4 886 Ft
4 886 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 16. – júl. 17.

Tiger Inn
Kolkata
Tiger Inn
Kolkata
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
3.0 ennyiből: 10, 6 értékelés
3,0
6 értékelés

FabHotel Prime Karims
Kolkata
FabHotel Prime Karims
Kolkata
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Edzőterem
- Állandó recepció
6.0 ennyiből: 10, 5 értékelés
6,0
5 értékelés

Fabhotel Royal Palace Ruby
Kolkata
Fabhotel Royal Palace Ruby
Kolkata
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
2.0 ennyiből: 10, 1 értékelés
2,0
1 értékelés
Az ár 5 041 Ft
5 041 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

P-35, Nani Gopal Roy Chowdhury Avenue, PS Entally, Kolkata, West Bengal, 700014
A közelben
- Szeretet Misszionáriusai rend anyaháza - 15 perc gyalog - 1.3 km
- Új piac - 6 perc autóval - 2.2 km
- Szent Xavér Főiskola - 7 perc autóval - 2.3 km
- Sudder utca - 8 perc autóval - 2.6 km
- Camac utca - 8 perc autóval - 2.6 km
Közlekedés
- Kolkata (CCU-Netaji Subhash Chandra Bose nemzetközi repülőtér) – 44 perc autóval
- Sealdah vasútállomás – 18 perc gyalog
- Rajabazar állomás – 27 perc gyalog
- Kolkata Sir Gurudas Banerjee vasútállomás – 4 perc autóval
- Park Circus villamosállomás – 26 perc séta
- Chandni Chowk metróállomás – 29 perc séta
- Esplanade megállóhely – 30 perc séta
Éttermek
- Bhim Chandra Nag – 3 perc autóval
- Silver Nest – 5 perc gyalog
- Charu Chandra Dutta – 17 perc gyalog
- Joga Tea Shop – 6 perc gyalog
- Mezban – 3 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Via Philips
- Via Philips kiváló helyen van, Új piac csak 5 perc autóval.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 18 szoba
- 3 emelet
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 0:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
Kisállatok
- Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 8:00 és 10:00 között
- Naponta ingyenes fogadás
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Poggyásztárolási lehetőség
Létesítmények
- 1 épület/torony
- Épült: 2019
- Hagyományos stílusú
Akadálymentesítés
- A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
- Padlólap a közös területeken
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- 32 hüvelyk képátmérőjű LCD-televízió
- Kábeltévé-csatornák
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
- Mennyezeti ventilátor
A pihentető alváshoz
- Prémium ágynemű
A pihenés szolgálatában
- Kandalló
A felfrissülés kellékei
- Esőzuhany
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Törölközők
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Étkezés és italok
- Ingyenes palackozott víz
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
- Széf a szobában
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 300 INR felnőtteknek és 100 INR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Via Philips háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.
Kínál Via Philips helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Via Philips nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Via Philips bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 12:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Milyen környéken van Via Philips?
Via Philips Kolkata szívében, Szeretet Misszionáriusai rend anyaháza rövid, 15 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.