Magánszállásadó

Asha Residency By St Hotel

Szálláshely besorolása: 2
Hotel Shimla területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Asha Residency By St Hotel vendégeként Mall Road (bevásárlóutca) csak 10 perc lesz autóval.

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (2)

  • Terasz
  • 24 órában nyitva tartó recepció

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 nagyméretű egyszemélyes ágy

Családi szoba

  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Near Handpump Majhyat Shimla, Shimla, Himachal Pradesh, 171011

A közelben

  • Prospect Hill - 6 perc autóval - 5.5 km
  • Az Alkirály Háza - 8 perc autóval - 6.9 km
  • Manorville kastély - 9 perc autóval - 6.9 km
  • Himachal Pradesh Egyetem - 9 perc autóval - 7.3 km
  • Mall Road (bevásárlóutca) - 14 perc autóval - 11.3 km

Közlekedés

  • Shimla (SLV) – 29 perc autóval
  • Csandígarh (IXC) – 35,9 mérföld/57,7 km
  • Jutogh állomás – 19 perc gyalog
  • Taradevi állomás – 6 perc autóval
  • Summer Hill pályaudvar – 18 perc autóval

Éttermek

  • ‪Indian Coffee House – ‬10 perc autóval
  • ‪Ashiana Restaraunt – ‬10 perc autóval
  • ‪Scandal Delights – ‬10 perc autóval
  • ‪Wake and Bake Cafe – ‬10 perc autóval
  • ‪Hide Out Cafe – ‬10 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Asha Residency By St Hotel

  • Asha Residency By St Hotel vendégeként Mall Road (bevásárlóutca) csak 10 perc lesz autóval.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 89 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 13:30
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

A szálláshely szolgáltatásai

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Létesítmények

  • Terasz

Szobák felszereltsége

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: NA

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Asha Residency By St Hotel háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Asha Residency By St Hotel helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Asha Residency By St Hotel nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Asha Residency By St Hotel bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 12:00 és 13:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.