Fabhotel Highway Pride
3.0 csillagos szálláshely
Hotel a városközpontban Jaipur területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Fabhotel Highway Pride képgalériája





Élvezd Jaipur hangulatát Fabhotel Highway Pride vendégeként.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Takarítás naponta
- Reggeli elérhető
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
- Recepción igénybe vehető páncélkazetta
Az otthon érzése (5)
Az otthon érzése (5)
- Saját fürdőszoba
- Napi takarítási szolgáltatás
- Kábelcsatornák
- Prémium ágynemű
- Ingyenes piperecikkek
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba

Deluxe szoba
- 14 négyzetméter
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Park Central Jaipur City Center
Panch Batti övezet
Park Central Jaipur City Center
Panch Batti övezet
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 11 értékelés
8,6
Kiváló
11 értékelés
Az ár 8 116 Ft
8 116 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 2. – júl. 3.

Raghunath Haveli - A Heritage Homestay
Rózsaszín város (Óváros)
Raghunath Haveli - A Heritage Homestay
Rózsaszín város (Óváros)
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
9.8 ennyiből: 10, Kivételes, 28 értékelés
9,8
Kivételes
28 értékelés
Az ár 10 816 Ft
10 816 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 9. – júl. 10.

Arya Niwas
Rózsaszín város (Óváros)
Arya Niwas
Rózsaszín város (Óváros)
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 327 értékelés
9,0
Csodálatos
327 értékelés
Az ár 11 778 Ft
11 778 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 3. – júl. 4.

Om Niwas Suite Hotel
Bani Park
Om Niwas Suite Hotel
Bani Park
- Teakonyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 54 értékelés
8,6
Kiváló
54 értékelés
Az ár 9 178 Ft
9 178 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 13. – júl. 14.

Jai Niwas
Rózsaszín város (Óváros)
Jai Niwas
Rózsaszín város (Óváros)
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 49 értékelés
9,4
Kivételes
49 értékelés
Az ár 18 031 Ft
18 031 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 2. – júl. 3.

Milestone 251
Bani Park
Milestone 251
Bani Park
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 2 értékelés
10
Kivételes
2 értékelés
Az ár 9 948 Ft
9 948 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 2. – júl. 3.

The Hosteller Jaipur, MI Road
Gopalbari
The Hosteller Jaipur, MI Road
Gopalbari
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Állandó recepció
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 2 értékelés
9,0
Csodálatos
2 értékelés
Az ár 7 157 Ft
7 157 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 5. – júl. 6.

Hotel Sarang Palace
Jaipur
Hotel Sarang Palace
Jaipur
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 55 értékelés
8,4
Nagyon jó
55 értékelés
Az ár 9 119 Ft
9 119 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 2. – júl. 3.

Suryaa Villa - A City Centre Hotel
Adarsh Nagar
Suryaa Villa - A City Centre Hotel
Adarsh Nagar
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 125 értékelés
8,0
Nagyon jó
125 értékelés
Az ár 17 962 Ft
17 962 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 4. – júl. 5.

The Wall Street Beacon, Jaipur
Rózsaszín város (Óváros)
The Wall Street Beacon, Jaipur
Rózsaszín város (Óváros)
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 26 értékelés
8,0
Nagyon jó
26 értékelés
Az ár 7 899 Ft
7 899 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 14. – júl. 15.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Near Toll Plaza, Balmukandpura, (Nada), Ajmer Road, Jaipur, Rajasthan, 302042
A közelben
- Manipal Egyetem Jaipur - 9 perc autóval - 6.8 km
- ISKCON Jaipur, Sri Sri Giridhari Dauji Templom - 29 perc autóval - 23.7 km
- Ajmer út - 29 perc autóval - 25.5 km
- M.I. Road - 30 perc autóval - 26.2 km
- Hawa Mahal - 37 perc autóval - 30.5 km
Közlekedés
- Sanganer repülőtér (JAI) – 43 perc autóval
- Új Aatish Piac állomás – 15 perc autóval
- Civil Lines állomás – 16 perc autóval
- Dhanakya állomás – 17 perc autóval
Éttermek
- Kings Highway – 6 perc autóval
- Choudhary Hotel – 13 perc autóval
- Yo Zing – 8 perc autóval
- Chidya Ka Dhabha – 5 perc autóval
- Hole in the wall – 8 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Fabhotel Highway Pride
- Élvezd Jaipur hangulatát Fabhotel Highway Pride vendégeként.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 20 szoba
- 2 emelet
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 0:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
Kisállatok
- Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
Egyéb információ
- Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 8:00 és 10:00 között
- Naponta ingyenes fogadás
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Létesítmények
- 1 épület/torony
- Épült: 2020
- Széf a recepción
- Hagyományos stílusú
Akadálymentesítés
- A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
- Padlólap a közös területeken
- Padlólap a szobában
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- 28 hüvelyk képátmérőjű LCD-televízió
- Kábeltévé-csatornák
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
- Mennyezeti ventilátor
A pihentető alváshoz
- Prémium ágynemű
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Esőzuhany
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Törölközők
- Fogkefe és fogkrém (igényelhető)
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
- Telefon
Étkezés és italok
- Ingyenes palackozott víz
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
- Széf a szobában
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 300 INR felnőtteknek és 100 INR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Fabhotel Highway Pride háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.
Kínál Fabhotel Highway Pride helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Fabhotel Highway Pride nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Fabhotel Highway Pride bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 12:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Milyen környéken van Fabhotel Highway Pride?
Fabhotel Highway Pride Jaipur szívében várja vendégeit. A népszerű látnivalók egyike Hawa Mahal, amely autóval 22 perc alatt elérhető.