Banaras Holiday Home

Szálláshely besorolása: 2
Belvárosi bed and breakfast, ahonnan a(z) Kashi Vishwanath-templom egy rövid sétányira fekszik

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Banaras Holiday Home elhelyezkedése nagyszerű: Kashi Vishwanath-templom és Dasaswamedh hágó is csak 10 perc sétára van tőle. Ingyenes szolgáltatások: wifi, valamint teljes reggeli naponta 9:30 és 10:00 között. A kiváló adottságokkal rendelkező bed and breakfast vendégeinek Assi Ghat is csak egy rövid autóút.

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Ingyenes wifi
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (2)

  • Takarítás naponta
  • 24 órában nyitva tartó recepció
A jelenlegi ár 4 690 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 4. – okt. 5.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
6 szoba megjelenítése 6 közül

Családi háromágyas szoba, erkély

  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy és 1 kétszemélyes ágy

Családi háromágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy és 1 kétszemélyes ágy

Családi négágyas szoba, teraszos udvar

  • 33 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 3 kétszemélyes ágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 11 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Családi szoba

  • 33 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 8 férőhely
  • 4 kétszemélyes ágy

Comfort szoba két külön ággyal

  • 19 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
D36/202 Augustkunda (Near Indra Gandhi school - Gadowlia) Dashaswamedh ghat road varanasi, 1, Varanasi, UP, 221001

A közelben

  • Sri Annapoorani Devi-templom - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Dasaswamedh hágó - 6 perc gyalog - 0.6 km
  • Kashi Vishwanath-templom - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Manikarnika Ghat - 11 perc gyalog - 1.0 km
  • Kaal Bhairava Mandir - 19 perc gyalog - 1.6 km

Közlekedés

  • Váránaszi (VNS-Lal Bahadur Shastri) – 49 perc autóval
  • Deen Dayal Upadhyaya csomóponti pályaudvar – 14 perc autóval
  • Jeonathpur állomás – 15 perc autóval
  • Varanasi városi pályaudvar – 17 perc autóval

Éttermek

  • ‪Kashi Chat Bhandar – ‬2 perc gyalog
  • ‪Royal Cafe & Restaurant – ‬12 perc gyalog
  • ‪Keshari Ruchikar Byanjan Restaurant – ‬2 perc gyalog
  • ‪Domino's Pizza – ‬6 perc gyalog
  • ‪Blue Lassi – ‬10 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Banaras Holiday Home

  • Banaras Holiday Home elhelyezkedése nagyszerű: Kashi Vishwanath-templom és Dasaswamedh hágó is csak 10 perc sétára van tőle. Ingyenes szolgáltatások: wifi, valamint teljes reggeli naponta 9:30 és 10:00 között. A kiváló adottságokkal rendelkező bed and breakfast vendégeinek Assi Ghat is csak egy rövid autóút.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 6 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 12:30
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 19 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 21:30.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 19

Gyermekek

    • Előfordulhat, hogy a gyerekeknek nem jár ingyenes reggeli

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes teljes reggeli naponta 9:30 és 10:00 között

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Létesítmények

  • Galéria a helyszínen
  • Dizájnerüzletek a helyszínen
  • Bevásárlóközpont a helyszínen

Szobák felszereltsége

A felfrissülés kellékei

  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (50+ Mb/s)

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.

A szálláshelyen nincs lift.

A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.

Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Banaras Holiday Home háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Banaras Holiday Home helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Banaras Holiday Home nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Banaras Holiday Home bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 12:00 és 12:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Milyen környéken van Banaras Holiday Home ?

Banaras Holiday Home Varanasi szívében várja vendégeit. Kashi Vishwanath-templom mindössze 7 percnyi sétára, Dasaswamedh hágó pedig 6 perces gyalogtávra van tőle.