TORANOMONHOLIC HOTEL

Szálláshely besorolása: 3
Hotel a(z) Tokyo Tower közelében, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Tokyo Tower és Tokiói birodalmi palota mindössze 5 perces autóút TORANOMONHOLIC HOTEL vendégeinek. Tokiói-öböl és Shiba Park is csak 5 perc autóval. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Toranomon Hills állomás 5 perc, Uchisaiwaicho metróállomás pedig 7 perc séta.

Értékelések

9,2 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Állandó recepció
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (3)

  • Étterem
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Étel- és italautomata

Az otthon érzése (4)

  • Lift
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
A jelenlegi ár 19 892 Ft
szept. 23. – szept. 24.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül

Szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó (Shower Only)

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 nagyméretű egyszemélyes ágy

Szoba, nemdohányzó (Queen)

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba, nemdohányzó (Queen)

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (egyszemélyes ágy méret)

Szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó (Shower Only)

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
4-13-2, Tokyo, Tokyo, 1050003

A közelben

  • Hibiya park - 11 perc gyalog - 0.9 km
  • Tokyo Tower - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Ginza Six - 16 perc gyalog - 1.4 km
  • Shiba Park - 17 perc gyalog - 1.5 km
  • Tokiói birodalmi palota - 3 perc autóval - 1.8 km

Közlekedés

  • Tokió (HND-Haneda) – 36 perc autóval
  • Tokió (NRT-Narita nemzetközi repülőtér) – 71 perc autóval
  • Shimbashi megállóhely – 10 perc gyalog
  • Hamamatsuchō vasútállomás – 20 perc gyalog
  • Yūrakuchō megállóhely – 21 perc gyalog
  • Toranomon Hills állomás – 5 perc séta
  • Uchisaiwaicho metróállomás – 7 perc séta
  • Toranomon metróállomás – 9 perc séta

Éttermek

  • ‪ナンディニ (Nandhini) – ‬1 perc gyalog
  • ‪Spice and Vegetable 夢民 – ‬2 perc gyalog
  • ‪味覚 3号店 – ‬1 perc gyalog
  • ‪鯨の胃袋 – ‬5 perc gyalog
  • ‪CAFÉ de CRIÉ – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

TORANOMONHOLIC HOTEL

  • Tokyo Tower és Tokiói birodalmi palota mindössze 5 perces autóút TORANOMONHOLIC HOTEL vendégeinek. Tokiói-öböl és Shiba Park is csak 5 perc autóval. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Toranomon Hills állomás 5 perc, Uchisaiwaicho metróállomás pedig 7 perc séta.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 49 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 0:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Étterem

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Akadálymentesítés

  • Lift

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés klímaszabályzóval

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Elektromos bidé
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (50+ Mb/s)

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A szálláshelyen városi adót kell fizetni. A városi adó összege a szobaártól függően fejenként és éjszakánként 100–10 000 JPY. További adómentességek lehetnek érvényben. Részletekért fordulj a szálláshelyhez a foglalás után kapott visszaigazoláson szereplő elérhetőségeken.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A Japán Egészségügyi, Munkaügyi és Népjóléti Minisztérium előírja, hogy a különböző szálláshelyeken (pl. panziókban, szállodákban, motelekben stb.) történő regisztráció során az összes külföldi látogatónak meg kell adnia az útlevélszámát és a nemzetiségét. A szálláshely tulajdonosának ezenfelül az összes regisztrált vendég útleveléről másolatot kell készítenie, és azt meg kell őriznie.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, mobilfizetés és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi TORANOMONHOLIC HOTEL háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál TORANOMONHOLIC HOTEL helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos TORANOMONHOLIC HOTEL nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van TORANOMONHOLIC HOTEL bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Található étterem TORANOMONHOLIC HOTEL területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van TORANOMONHOLIC HOTEL?

TORANOMONHOLIC HOTEL Minato területén található. Toranomon Hills állomás mindössze 5 perc gyalog, Tokyo Tower pedig 15 perc sétára van tőle.

Értékelések

A(z) TORANOMONHOLIC HOTEL értékelései

9,2

Csodálatos

9,8

Tisztaság

8,8

Szolgáltatások

9,8

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

출장으로 방문했는데 깨끗하고 좋습니다 특유의 좁은 일본 호텔 생각하시면 될듯
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

お部屋がとても清潔で、浴室とトイレが別だったので、お風呂にもゆったりと入れました。日本人にはとてもありがたい設備だと思いました。 虎ノ門ヒルズに近いのですが、ホテルの周囲にはあまり飲食店が無かったので、朝食のサービスを入れてもらって助かりました。日曜日の夜に宿泊したのですが、虎ノ門のあたりはビジネス街のせいか、人通りがほとんど無くてひっそりとしていました。 朝食は和食で9種類のおかずが箱に入っていて、ボリュームたっぷりで美味しかったです。スタッフの方も親切でとても快適に宿泊できました。
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excellent location near multiple train/subway lines. It is a great value, but be warned that the smallest room will truly only accommodate one person and that is one person without a lot of luggage. The staff was very friendly and it serves as a comfortable but snug place to rest!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

新しい
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Todo de maravilla buena ubicación
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó