Paradise Carnival Agro Tourism Centre
Szálláshely besorolása: 3
Farmház Sillod területén, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Paradise Carnival Agro Tourism Centre képgalériája





Paradise Carnival Agro Tourism Centre megfontolásra érdemes szálláslehetőség Sillod felfedezéséhez. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli naponta 9:30 és 11:30 között.
Értékelések
2,02,0 ennyiből: 10
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
Főbb szolgáltatások (7)
Főbb szolgáltatások (7)
- Takarítás naponta
- Szabadtéri medence
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
- Kert
- Piknikező hely
- Faszenes grill
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- Saját fürdőszoba
- Televízió
- Kert
- Napi takarítási szolgáltatás
- Faszenes grill
- Ingyenes egyéni parkolás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkez ésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a kertre

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a kertre
- Kertre néző kilátás
- 18 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe négyágyas szoba

Deluxe négyágyas szoba
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Comfort szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal, erkély

Comfort szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal, erkély
- 19 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Hotel Jhankar Palace
Dhule
Hotel Jhankar Palace
Dhule
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
5.0 ennyiből: 10, 2 értékelés
5,0
2 értékelés
Az ár 11 104 Ft
11 104 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

BULDHANA URBAN RESIDENCY CLUB
Buldana
BULDHANA URBAN RESIDENCY CLUB
Buldana
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Állatbarát
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 2 értékelés
10
Kivételes
2 értékelés
Az ár 7 495 Ft
7 495 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Trident, Gurgaon
Udyog Vihar (ipari épület)
Trident, Gurgaon
Udyog Vihar (ipari épület)
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 516 értékelés
9,6
Kivételes
516 értékelés
Az ár 68 246 Ft
68 246 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 6. – szept. 7.

Hotel Priyanka palace lodging
Jamner
Hotel Priyanka palace lodging
Jamner
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés
Az ár 7 495 Ft
7 495 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Hotel Ruturaj Regency
Dhule
Hotel Ruturaj Regency
Dhule
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
Az ár 15 672 Ft
15 672 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Ajinkya Jungle lake farms resort
Chimur
Ajinkya Jungle lake farms resort
Chimur
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Egybenyíló szobák igényelhetők
- Légkondicionálás
Az ár 9 838 Ft
9 838 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Ananda Farm
Rewari
Ananda Farm
Rewari
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Paradise Carnival Agro Tourism Centre, Sillod, MH, 431117
Közlekedés
- Pahur állomás – 26 perc autóval
- Shendurni állomás – 35 perc autóval
- Pimpalgaon állomás – 41 perc autóval
Éttermek
- Hotel Sai Milan – 16 perc gyalog
- Ajanta Snacks – 16 perc gyalog
- Angeethi Rest & Bar – 5 perc autóval
- Ajanta Juice Center – 11 perc autóval
- MTDC Restaurant – 9 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Paradise Carnival Agro Tourism Centre
- Paradise Carnival Agro Tourism Centre megfontolásra érdemes szálláslehetőség Sillod felfedezéséhez. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli naponta 9:30 és 11:30 között.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 10 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 9:00, bejelentkezés vége: 1:30
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Házi kedvencek ingyenesen hozhatók (csak kutyák)
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 9:30 és 11:30 között
- Faszenes grill
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Létesítmények
- Kert
- Piknikezőhely
- Szabadtéri medence
- Szabadtéri pihenő
- Stég
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- Televízió
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Szappan és sampon
- Törölközők
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (50+ Mb/s)
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik Paradise Carnival Agro Tourism Centre úszómedencével vagy uszodával?
Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi Paradise Carnival Agro Tourism Centre háziállatok behozatalát?
Igen, kutyák ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen.
Kínál Paradise Carnival Agro Tourism Centre helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Paradise Carnival Agro Tourism Centre bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 9:00 és 1:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
Mit csinálhatok Paradise Carnival Agro Tourism Centre területén és a közelben?
Paradise Carnival Agro Tourism Centre a következő lehetőségeket kínálja: kültéri medence piknikező hely és kert.