Teljes nyaraló

Beach & Resort Access - Pet Friendly w/ Fire Pit

3.0 csillagos szálláshely
Vízparti víkendház, ahol konyha áll rendelkezésrel, a(z) Cocoa Beach közelében

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Víkendház Cocoa Beach és Cocoa Beach-i móló közelében van, autóval mindkettő legfeljebb 15 perc. A kellemes szálláshelyek olyan extra szolgáltatásokat is kínálnak, mint például konyha, kanapéágy, illetve bútorozott terasz és okostévé.

Teljes nyaraló

3 hálószoba2 fürdőszoba8 férőhely

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Konyha
  • Mosoda
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi

Főbb szolgáltatások (9)

  • Magánstrand
  • Napernyők
  • Strandlepedők
  • Légkondicionálás
  • Kert
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Piknikező hely
  • Faszenes grill
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (6)

  • 3 hálószoba
  • Kanapéágy
  • Konyha
  • Saját fürdőszoba
  • Külön nappalirész
  • Kert
A jelenlegi ár 192 699 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
1480 South Atlantic Ave,, Cocoa Beach, FL, 32931

A közelben

  • South Cocoa Beach-i tengerpart - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Robert P. Murkshe Emlékpark - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Cocoa Beach - 11 perc gyalog - 0.9 km
  • Surfside Színház - 3 perc autóval - 2.4 km
  • Thousand Island Természetvédelmi Terület - 3 perc autóval - 2.4 km

Közlekedés

  • Melbourne, FL (MLB-Orlando Melbourne nemzetközi repülőtér) – 31 perc autóval
  • Orlando International Airport (MCO) – 65 perc autóval
  • Daytona Beach, Florida (DAB-Daytona Beach nemzetközi repülőtér) – 88 perc autóval

Éttermek

  • ‪Coconuts on the Beach – ‬4 perc autóval
  • ‪Dirty Birds Tiki Bar & Grill – ‬4 perc autóval
  • ‪Foxtail Coffee – ‬3 perc autóval
  • ‪Salty Sisters – ‬4 perc autóval
  • ‪Juice N Java Cafe – ‬4 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Beach & Resort Access - Pet Friendly w/ Fire Pit

  • Víkendház Cocoa Beach és Cocoa Beach-i móló közelében van, autóval mindkettő legfeljebb 15 perc. A kellemes szálláshelyek olyan extra szolgáltatásokat is kínálnak, mint például konyha, kanapéágy, illetve bútorozott terasz és okostévé.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • Privát víkendház
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Érintés nélküli bejelentkezés
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 9:00 és 18:00 óra között tart nyitva.
    • A bejelentkezés nem a szálláshelyen zajlik, hanem a következő helyen: [at_the_property]
    • A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot). A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 72 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • A vendégeknek a bejelentkezés előtt javasolt letölteni a szálláshely Alpha Vacations (received by email) nevű mobilapplikációját
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
PETS

Kisállatok

    • Kisállatok hozhatók (összesen 2)*
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
    • Korlátozott helyszíni parkolási lehetőség
VPN_KEY

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Vízpart

  • Privát partszakasz
  • Strandlepedők
  • Napernyők

Medence és wellness

  • Napozóágyak

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi

Parkolás és közlekedés

  • Ingyenes egyéni parkolás helyben, nyitott parkolóban
  • Korlátozott helyszíni parkolás

Családbarát

  • Etetőszék
  • Hordozható kiságy

Konyha

  • Mosogatógép
  • Elektromos vízforraló
  • Kávé-/teafőző

Étkezés

  • Étkezőasztal

Hálószobák

  • 3 hálószoba
  • Ágynemű
  • Kétszemélyes kanapéágy

Fürdőszobák

  • 2 több fürdőszoba
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Törölköző
  • Szappan
  • Toalettpapír
  • Ingyenes piperecikkek
  • Sampon

Nappali lakrész

  • Külön nappalirész

Szórakozás

  • 50 hüvelyk képátmérőjű okostévé digitális csatornákkal
  • online filmnézési lehetőség

Külső területek

  • Kerti bútorokkal berendezett terasz
  • Faszenes grill
  • Kert
  • Piknikezőhely
  • Kerti bútorok
  • Grillező/szalonnasütő
  • Tűzifa (ingyenes)

Ruhatisztítás

  • Szárítógép
  • Mosószer

Helyiségek munkavégzéshez

  • Mobil munkaállomás laptophoz

Kényelem

  • Légkondicionálás
  • Mennyezeti ventilátor
  • Fűtés

Állatok

  • A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
  • Állatbarát szálláshely
  • 68.88 USDszállásonkénttartózkodásonként
  • Összesen 2 kisállat

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Ha különleges akadálymentesítési igényeid vannak, fordulj a szálláshelyhez a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségein.
  • Nincs lift (egyszintes szálláshely)
  • 3 a szálláshely lépcsőn közelíthető meg
  • Dohányfüstmentes szállás

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Széf
  • Helyi térképek
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Vasaló/vasalódeszka
  • Sötétítőfüggöny
  • Széf a recepción
  • Helyi ételkiszállítás
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Van füstérzékelő (a házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • Egyedi dekoráció
  • Egyedi berendezés

Díjak és szabályzatok

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek szállásonként és tartózkodásonként 68.88 USD külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
A szálláshely regisztrációs száma: 813570185
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi víkendház háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok tartózkodhatnak a szálláshelyen, de legfeljebb 2 hozható. Egy 68.88 USD összegű díjat számítanak fel szállásonként, tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál víkendház helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. A parkolóhelyek száma korlátozott.

Mikor van víkendház bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00. Érintés nélküli bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.

Mit csinálhatok Beach & Resort Access - Pet Friendly w/ Fire Pit területén és a közelben?

Beach & Resort Access - Pet Friendly w/ Fire Pit a következő lehetőségeket kínálja: saját strand piknikező hely és kert.

Beach & Resort Access - Pet Friendly w/ Fire Pit kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha is a következő felszereltséggel: kávé-/teafőző.

Beach & Resort Access - Pet Friendly w/ Fire Pit kínál privát kültéri helyeket?

Igen, a víkendház kerti bútorokkal berendezett terasz is tartozik.

Milyen környéken van Beach & Resort Access - Pet Friendly w/ Fire Pit?

Beach & Resort Access - Pet Friendly w/ Fire Pit elhelyezkedése nagyszerű. Cocoa Beach csupán 8 percnyi sétával elérhető, és South Cocoa Beach-i tengerpart is csak 3 perc gyalog.