Teljes társasházi lakás
Cozy Ocean View Family Retreat - 3BR - Amelia by the Sea
Szálláshely besorolása: 3
Társasházi lakás az óceán mellett Fernandina Beach területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Cozy Ocean View Family Retreat - 3BR - Amelia by the Sea képgalériája





Társasházi lakás legfeljebb 10 perces autóútra található Omni Amelia Island Resort Golf közelében. A vendégeket fitneszlétesítmény és szabadtéri teniszpálya is várja, a szobák felszereltségéhez pedig mosógép és hűtőszekrény is tartozik.
Teljes társasházi lakás
3 hálószoba2 fürdőszoba6 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Edzőterem
- Nemdohányzó
- Hűtőszekrény
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- Szabadtéri teniszpálya
- Fitneszlétesítmény
- Grillezési lehetőség
Az otthon érzése (5)
Az otthon érzése (5)
- 3 hálószoba
- Hűtőszekrény
- Kábeltévé/műholdas tévé
- Kávé-/teafőző
- Barbecue-sütő(k)
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Home2 Suites by Hilton Fernandina Beach Amelia Island, FL
Fernandina Beach
Home2 Suites by Hilton Fernandina Beach Amelia Island, FL
Fernandina Beach
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 791 értékelés
9,2
Csodálatos
791 értékelés
Az ár 42 560 Ft
42 560 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Courtyard by Marriott Amelia Island
Ocean Cay övezet
Courtyard by Marriott Amelia Island
Ocean Cay övezet
- Medence
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 823 értékelés
8,8
Kiváló
823 értékelés
Az ár 41 446 Ft
41 446 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

Two-story Townhome With Fast Wifi & Pool - Steps From the Beach
Amelia City
Two-story Townhome With Fast Wifi & Pool - Steps From the Beach
Amelia City
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó

Amelia Schoolhouse Inn
Fernandina Beach-i történelmi negyed
Amelia Schoolhouse Inn
Fernandina Beach-i történelmi negyed
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.8 ennyiből: 10, Kivételes, 427 értékelés
9,8
Kivételes
427 értékelés
Az ár 55 634 Ft
55 634 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 25. – aug. 26.

Amelia by the Sea
Fernandina Beach
Amelia by the Sea
Fernandina Beach
- Medence
- Konyha
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Beachfront 6th floor Condo w/ Ocean View Amelia by the Sea
Fernandina Beach
Beachfront 6th floor Condo w/ Ocean View Amelia by the Sea
Fernandina Beach
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Edzőterem

Endless Ocean Views in S Fletcher Duplex by RedAwning
Fernandina Beach
Endless Ocean Views in S Fletcher Duplex by RedAwning
Fernandina Beach
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
7.0 ennyiből: 10, Jó, 2 értékelés
7,0
Jó
2 értékelés

Aloft by Marriott Jacksonville Airport
Northside övezet
Aloft by Marriott Jacksonville Airport
Northside övezet
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 1 011 értékelés
8,6
Kiváló
1 011 értékelés
Az ár 40 170 Ft
40 170 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 10. – szept. 11.

Fernandina Shores Condo with Private Balcony and Access to Pool by RedAwning
Fernandina Beach
Fernandina Shores Condo with Private Balcony and Access to Pool by RedAwning
Fernandina Beach
- Mosoda
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
- Hűtőszekrény
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés

Oceanfront Condo With Balcony, Water Views, AC & Outdoor Pool
Fernandina Beach
Oceanfront Condo With Balcony, Water Views, AC & Outdoor Pool
Fernandina Beach
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

3240 S Fletcher Ave, Fernandina Beach, FL, 32034
A közelben
- Fernandina Beach - 2 perc gyalog - 0.2 km
- Tengerparti Park - 2 perc autóval - 2.1 km
- Fernandina Beach Golfklub - 2 perc autóval - 1.7 km
- Peters Point Tengerparti Park - 3 perc autóval - 2.4 km
- Fort Clinch Nemzeti Park - 8 perc autóval - 6.2 km
Közlekedés
- Jacksonville nemzetközi repülőtér (JAX) – 36 perc autóval
- Jacksonville, Florida (CRG-Jacksonville Executive at Craig) – 49 perc autóval
- Daytona Beach, Florida (DAB-Daytona Beach nemzetközi repülőtér) – 128 perc autóval
Éttermek
- Chick-fil-A – 12 perc autóval
- 7 Brew Coffee – 4 perc autóval
- RaceTrac – 12 perc autóval
- Zaxby's Chicken Fingers & Buffalo Wings – 5 perc autóval
- Sliders Seaside Grill – 3 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Cozy Ocean View Family Retreat - 3BR - Amelia by the Sea
- Társasházi lakás legfeljebb 10 perces autóútra található Omni Amelia Island Resort Golf közelében. A vendégeket fitneszlétesítmény és szabadtéri teniszpálya is várja, a szobák felszereltségéhez pedig mosógép és hűtőszekrény is tartozik.
Dióhéjban
Property size
- 1 condo
Érkezés/távozás
- A bejelentkezés kezdete: 16:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 25 év
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A vendégek az érkezésük előtt 5 nappal e-mailt kapnak a bejelentkezéssel kapcsolatos tudnivalókról.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 25
Gyermekek
- A gyermekek ingyenesen szállhatnak meg a szülők szobájában, a meglévő ágyak/ágynemű használata mellett
Kisállatok
- Házi kedvencek hozhatók*
- Segítőállatok hozhatók
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Medence és wellness
- Nyilvános medence
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Családbarát
- A gyermekek tartózkodása ingyenes
Étel és ital
- Hűtőszekrény
- Sütő
- Kenyérpirító
- Kávé-/teafőző
Hálószobák
- 3 hálószoba
Fürdőszobák
- 2 több fürdőszoba
- Sampon
- Törölköző
Szórakozás
- Okostévé kábel-/műholdas csatornákkal
Külső területek
- Grillezési lehetőség
Ruhatisztítás
- Mosógép és szárítógép
Helyiségek munkavégzéshez
- Mobil munkaállomás laptophoz
Kényelem
- Fűtés
Állatok
- A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
- Állatbarát szálláshely
- 164 USDszállásonkénttartózkodásonként
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Dohányfüstmentes szállás
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Vasaló/vasalódeszka
A helyszínnel kapcsolatos kiemelt információk
- Az óceánhoz közel
- A tenger közelében
Időtöltési lehetőségek
- Fitneszlétesítmény
- Szabadtéri teniszpályák
- Kerékpározási lehetőség a közelben
Biztonsági felszereltség
- Van szén-monoxid-érzékelő (a házigazda jelezte, hogy a szálláshelyen van szén-monoxid-érzékelő)
- Van füstérzékelő (a házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen)
- Tűzoltó készülék
Díjak és szabályzatok
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
- Házi kedvencek szállásonként és tartózkodásonként 164 USD külön díj ellenében hozhatók
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A házigazda jelezte, hogy van szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen.
A házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen betéti vagy hitelkártyák használatával lehet fizetni.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Készpénzmentes tranzakciók elérhetők.
A szálláshely regisztrációs száma: 00-00-31-1010-0055-0000
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi társasházi lakás háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 164 USD összegű díjat számítanak fel szállásonként, tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..
Mikor van társasházi lakás bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 16:00. Kijelentkezési idő: 10:00.
Mit csinálhatok Cozy Ocean View Family Retreat - 3BR - Amelia by the Sea területén és a közelben?
Tökéletesítsd az ütéseidet a teniszpálykon. Cozy Ocean View Family Retreat - 3BR - Amelia by the Sea a következő kikapcsolódási lehetőséget is kínálja vendégeinek: fitneszlétesítmény.
Milyen környéken van Cozy Ocean View Family Retreat - 3BR - Amelia by the Sea?
Cozy Ocean View Family Retreat - 3BR - Amelia by the Sea Fernandina Beach 4 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.