Teljes apartman
Apartment Mirella
Szálláshely besorolása: 3.5
Apartman Umag területén, ahol konyha és erkély áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Apartment Mirella képgalériája





Apartman nagyszerű választás Umag látogatóinak. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. Konyha, erkély és hűtőszekrény nyújt még teljesebb kényelmet a vendégeknek.
Értékelések
8,28,2 ennyiből: 10
Nagyon jó
Teljes apartman
3 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
Főbb szolgáltatások (2)
Főbb szolgáltatások (2)
- Szabadtéri medence
- Légkondicionálás
Az otthon érzése (5)
Az otthon érzése (5)
- Konyha
- Eszpresszógép
- Digitális csatornák
- Ingyenes egyéni parkolás
- Szabadtéri medence
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Apartments Polynesia Plava Laguna
Umag
Apartments Polynesia Plava Laguna
Umag
- Medence
- Teakonyha
- Mosoda
- Állatbarát
6.8 ennyiből: 10, 231 értékelés
6,8
231 értékelés
Az ár 16 888 Ft
16 888 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Hotel Kastel
Motovun
Hotel Kastel
Motovun
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 56 értékelés
8,8
Kiváló
56 értékelés
Az ár 51 080 Ft
51 080 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Skiper Golf Resort
Umag
Skiper Golf Resort
Umag
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Konyha
- Mosoda
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 146 értékelés
8,8
Kiváló
146 értékelés

Hotel Pelegrin Plava Laguna
Umag
Hotel Pelegrin Plava Laguna
Umag
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Parkolási lehetőség biztosított
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 30 értékelés
9,6
Kivételes
30 értékelés
Az ár 59 901 Ft
59 901 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 21. – szept. 22.

Hotel Umag Plava Laguna
Umag
Hotel Umag Plava Laguna
Umag
- Medence
- Wellnessfürdő
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 186 értékelés
8,2
Nagyon jó
186 értékelés
Az ár 51 601 Ft
51 601 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 21. – szept. 22.

Park Plaza Verudela Pula
Pula
Park Plaza Verudela Pula
Pula
- Medence
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 1 002 értékelés
8,8
Kiváló
1 002 értékelés

Park Plaza Histria Pula
Pula
Park Plaza Histria Pula
Pula
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 1 000 értékelés
8,8
Kiváló
1 000 értékelés
Az ár 56 484 Ft
56 484 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Apartments and Rooms Degra
Pelegrin övezet
Apartments and Rooms Degra
Pelegrin övezet
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 26 értékelés
9,0
Csodálatos
26 értékelés

Park Plaza Arena Pula
Pula
Park Plaza Arena Pula
Pula
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 789 értékelés
9,4
Kivételes
789 értékelés
Az ár 57 571 Ft
57 571 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Hotel Aurora
Pula
Hotel Aurora
Pula
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
6.4 ennyiből: 10, 23 értékelés
6,4
23 értékelés
Az ár 47 212 Ft
47 212 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 12. – szept. 13.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Istarska 23B, Zambratija, Umag, Istria County, 52470
A közelben
- Katoro tengerpart - 5 perc autóval - 2.5 km
- Savudrija kikötője - 5 perc autóval - 3.2 km
- Savudrijai világítótorony - 5 perc autóval - 2.2 km
- Umag Központi ATP Stadion Stella Maris - 7 perc autóval - 5.3 km
- Umagi tengerpart - 11 perc autóval - 7.8 km
Közlekedés
- Trieszt (TRS-Friuli Venezia Giulia) – 91 perc autóval
- Koper állomás – 45 perc autóval
- Trieszti központi pályaudvar – 51 perc autóval
- Trieszt (TXB-Trieste pályaudvar) – 51 perc autóval
Éttermek
- Centar caffe – 9 perc autóval
- Restaurant Punta – 7 perc autóval
- Gelateria Punta – 5 perc autóval
- Grill Corta – 12 perc gyalog
- Konoba Nono – 11 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Apartment Mirella
- Apartman nagyszerű választás Umag látogatóinak. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. Konyha, erkély és hűtőszekrény nyújt még teljesebb kényelmet a vendégeknek.
Dióhéjban
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 22:00
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért.
- Kérjük, a bejelentkezéssel kapcsolatban előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel, a foglalási visszaigazoláson megadott elérhetőségen.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
- Fedett autóbeálló a helyszínen
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Medence és wellness
- Szabadtéri medence
- Nyilvános medence
- Napozóágyak
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
- Parkolási lehetőség a helyszínen: kocsibeálló
Konyha
- Hűtőszekrény
- Főzőlap
- Mikrohullámú sütő
- Sütő
- Mosogatógép
- Kávéfőző
- Főzőedények/tányérok/evőeszközök
- Fagyasztó
- Elektromos vízforraló
Fürdőszobák
- Törölköző
- Toalettpapír
- Kültéri zuhanyzó
Külső területek
- Erkély
Ruhatisztítás
- Mosógép
Kényelem
- Légkondicionálás
- Fűtés
Állatok
- Háziállat nem engedélyezett
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Dohányfüstmentes szállás
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Vasaló/vasalódeszka
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Díjak és szabályzatok
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- A város idegenforgalmi adót vetett ki, amelyet a szálláshelyen kell megfizetni. Az adó szezononként változik, és nincs érvényben a teljes éven át. További információt a szálláshely nyújt a foglalási visszaigazoláson szereplő elérhetőségeken.
- A város adót vet ki: október 1. és március 31. között 1.10 EUR személyenként, éjszakánként felnőttek számára; illetve 0.55 EUR éjszakánként 12–17 éves éves kor alatti vendégek számára. Az adót nem kell megfizetni 12 év alatti gyerekek után.
- A város adót vet ki: április. 1. és szeptember. 30. között 1.60 EUR személyenként, éjszakánként felnőttek számára; illetve 0.80 EUR éjszakánként 12–17 éves éves vendégek számára. Az adót 12 év év alatti gyermekek után nem kell megfizetni.
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely regisztrációs száma: HR64887759853
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik apartman úszómedencével vagy uszodával?
Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi apartman háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál apartman helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. Parkolási lehetőség helyben: kocsibeálló.
Mikor van apartman bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 14:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.
Mit csinálhatok Apartment Mirella területén és a közelben?
Apartment Mirella kültéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Apartment Mirella kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: eszpresszó kávéfőző, főzőedények, tányérok, evőeszközök, hűtőszekrény.
Apartment Mirella kínál privát kültéri helyeket?
Igen, mindegyik apartman erkély is tartozik.