Magánszállásadó
Uday Horizon Resort
Szálláshely besorolása: 2
Hotel Pushkar területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Uday Horizon Resort képgalériája





Uday Horizon Resort nagyszerű választás Pushkar látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Értékelések
8,08,0 ennyiből: 10
Nagyon jó
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
- Kert
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- Saját fürdőszoba
- Kert
- Kábelcsatornák
- Ingyenes egyéni parkolás
- Minihűtő
- Hajszárító
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba, kilátással a kertre

Deluxe szoba, kilátással a kertre
- Kertre néző kilátás
- 22 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 3 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
Hasonló szálláshelyek

Brahma Horizon Hotel & Spa – Pushkar
Pushkar
Brahma Horizon Hotel & Spa – Pushkar
Pushkar
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 28 értékelés
8,6
Kiváló
28 értékelés
Az ár 17 219 Ft
17 219 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 28. – okt. 29.

Gulaab Niwaas Palace
Pushkar Óváros
Gulaab Niwaas Palace
Pushkar Óváros
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 23 értékelés
8,2
Nagyon jó
23 értékelés
Az ár 31 107 Ft
31 107 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
nov. 1. – nov. 2.

STERLING PUSHKAR
Pushkar Óváros
STERLING PUSHKAR
Pushkar Óváros
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
7.6 ennyiből: 10, Jó, 14 értékelés
7,6
Jó
14 értékelés
Az ár 11 399 Ft
11 399 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 28. – okt. 29.

Laal Gaon - Hotel Near Brahma Temple, Pushkar
Pushkar Óváros
Laal Gaon - Hotel Near Brahma Temple, Pushkar
Pushkar Óváros
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
Az ár 13 196 Ft
13 196 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 22. – okt. 23.

Hotel radhika palace pushkar
Pushkar Óváros
Hotel radhika palace pushkar
Pushkar Óváros
- Medence
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
7.0 ennyiből: 10, Jó, 9 értékelés
7,0
Jó
9 értékelés
Az ár 7 400 Ft
7 400 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
nov. 19. – nov. 20.

Hotel 777, Pushkar
Pushkar
Hotel 777, Pushkar
Pushkar
- Medence
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Aanandam Resort and Spa Pushkar
Pushkar
Aanandam Resort and Spa Pushkar
Pushkar
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem

Pushkar Retreat Resort
Pushkar
Pushkar Retreat Resort
Pushkar
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés
Az ár 9 656 Ft
9 656 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
nov. 19. – nov. 20.

PUSHKAR REGENCY RESORT
Pushkar
PUSHKAR REGENCY RESORT
Pushkar
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Nature Resort
Pushkar
Nature Resort
Pushkar
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Állatbarát
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 2 értékelés
9,0
Csodálatos
2 értékelés
Az ár 6 963 Ft
6 963 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 26. – okt. 27.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Uday horizon resort pushkar, GH6, Pushkar, RJ, 305022
A közelben
- Savitri Templom - 6 perc autóval - 4.6 km
- Rangji Templom - 6 perc autóval - 4.6 km
- Régi Rangji-templom - 6 perc autóval - 6.0 km
- Pushkari-tó - 7 perc autóval - 5.7 km
- Ana Sagar-tó - 9 perc autóval - 7.4 km
Közlekedés
- Kishangarh (KQH-Ajmer) – 37 perc autóval
- Sanganer repülőtér (JAI) – 153 perc autóval
- Adarshnagar állomás – 14 perc autóval
- Pushkar állomás – 16 perc autóval
- Hatundi állomás – 21 perc autóval
Éttermek
- Funky Monkey Cafe – 5 perc autóval
- Hard Rock Restaurant – 5 perc autóval
- Sohan Lal Halwai – 5 perc autóval
- Sonu Juice Shop – 5 perc autóval
- Out of the Blue – 6 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Uday Horizon Resort
- Uday Horizon Resort nagyszerű választás Pushkar látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 55 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 9:00, bejelentkezés vége: 19:00
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
A szálláshely szolgáltatásai
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Létesítmények
- Kert
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- Kábeltévé-csatornák
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
- Papucs
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Bidé
- Szappan és sampon
- Hajszárító
Kapcsolattartás
- Íróasztal
- Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
- Telefon
Étkezés és italok
- Minihűtő
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Uday Horizon Resort háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Uday Horizon Resort helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Uday Horizon Resort bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 9:00 és 19:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
Mit csinálhatok Uday Horizon Resort területén és a közelben?
Uday Horizon Resort kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Értékelések
8,0