Panchratna Executive Resort
Szálláshely besorolása: 3
Üdülő Shrivardhan területén, ahol beltéri medence áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Panchratna Executive Resort képgalériája





Panchratna Executive Resort nagyszerű választás Shrivardhan látogatóinak. A vendégeket beltéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
Főbb szolgáltatások (4)
Főbb szolgáltatások (4)
- Beltéri medence
- Reggeli elérhető
- 24 órában rendelkezésre álló szobaszerviz
- Légkondicionálás
A jelenlegi ár 14 303 Ft
14 303 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal
- 22 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Executive szoba kétszemélyes ággyal

Executive szoba kétszemélyes ággyal
- 22 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Breeze Inn Beach Resort
Shrivardhan
Breeze Inn Beach Resort
Shrivardhan
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
Az ár 19 925 Ft
19 925 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

The Bamboo Shores Resort
Shrivardhan
The Bamboo Shores Resort
Shrivardhan
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés
Az ár 6 142 Ft
6 142 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 8. – szept. 9.

Savali Resort
Diveagar
Savali Resort
Diveagar
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Az ár 12 284 Ft
12 284 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

Arnnas Resort Diveagar
Shrivardhan
Arnnas Resort Diveagar
Shrivardhan
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
6.8 ennyiből: 10, 3 értékelés
6,8
3 értékelés
Az ár 11 469 Ft
11 469 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

Casa De Turtle
Shrivardhan
Casa De Turtle
Shrivardhan
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
6.0 ennyiből: 10, 1 értékelés
6,0
1 értékelés
Az ár 21 457 Ft
21 457 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

A Ghule Patil Family Beach Resort
Diveagar
A Ghule Patil Family Beach Resort
Diveagar
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 7 725 Ft
7 725 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

Gaurav Lords Resort Shrivardhan
Shrivardhan
Gaurav Lords Resort Shrivardhan
Shrivardhan
- Medence
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 8 értékelés
9,0
Csodálatos
8 értékelés
Az ár 12 625 Ft
12 625 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

Crown hotel
Shrivardhan
Crown hotel
Shrivardhan
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 1 értékelés
8,0
Nagyon jó
1 értékelés
Az ár 8 596 Ft
8 596 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 23. – szept. 24.

Areca Palms
Shrivardhan
Areca Palms
Shrivardhan
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
Az ár 12 890 Ft
12 890 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 8. – szept. 9.

Coastal Bay Beach Resort
Dapoli
Coastal Bay Beach Resort
Dapoli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 6 értékelés
9,0
Csodálatos
6 értékelés
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

73 Uttareshwar Pakhadi, 402404, Diveagar, MH, 402404
A közelben
- Diveagar strand - 4 perc autóval - 2.1 km
- Shiva Úr Templom - 31 perc autóval - 35.4 km
- Harihareshwar strand - 38 perc autóval - 48.1 km
Részletek a szálláshelyről
Panchratna Executive Resort
- Panchratna Executive Resort nagyszerű választás Shrivardhan látogatóinak. A vendégeket beltéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 23 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 13:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért; A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
- Kérjük, érkezése előtt legalább 72 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, fedett parkolóban
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 10:00 és 10:30 között
- 24 órás szobaszerviz
Létesítmények
- Beltéri medence
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- LCD-televízió
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
A felfrissülés kellékei
- Szappan és sampon
- Törölközők
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (50+ Mb/s)
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 500 INR felnőtteknek és 250 INR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik Panchratna Executive Resort úszómedencével vagy uszodával?
Igen, beltéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi Panchratna Executive Resort háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Panchratna Executive Resort helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Panchratna Executive Resort bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 13:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.
Mit csinálhatok Panchratna Executive Resort területén és a közelben?
Panchratna Executive Resort beltéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.