Teljes apartman

Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital

3.0 csillagos szálláshely
Apartmanok San Antonio területén, ahol konyhák áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Lackland Katonai Légibázis és San Antonio-folyó csak 10 perces autóút Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital vendégeinek. A vendégeket szezonális szabadtéri medence is várja, a kellemes apartmanok pedig konyha és hűtőszekrény jóvoltából még kényelmesebbek.

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Konyha
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás

Főbb szolgáltatások (4)

  • 10 dohányfüstmentes apartman
  • Szezonális szabadtéri medence
  • Légkondicionálás
  • Grillezési lehetőség

Az otthon érzése (6)

  • Konyha
  • Saját fürdőszoba
  • Televízió
  • Kávé-/teafőző
  • Lift
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül

Stúdió (0 Bedroom)

  • 45 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

apartman (1 Bedroom)

  • 55 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Standard apartman (2 Bedrooms)

  • 69 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

apartman (2 Bedrooms)

  • 73 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
130 Camino De Oro, San Antonio, TX, 78224

A közelben

  • Amerikai Baptista Egyetem - 19 perc gyalog - 1.6 km
  • Lackland Katonai Légibázis - 8 perc autóval - 4.5 km
  • Alamodome stadion - 13 perc autóval - 16.5 km
  • River Walk - 13 perc autóval - 13.9 km
  • Henry B. González Convention Center kongresszusi központ - 15 perc autóval - 18.0 km

Közlekedés

  • San Antonio nemzetközi repülőtér (SAT) – 27 perc autóval
  • San Antonio vasútállomás – 18 perc autóval

Éttermek

  • ‪Mama Margie's Mexican Restaurant – ‬3 perc autóval
  • ‪Raising Cane's Chicken Fingers – ‬3 perc autóval
  • ‪Bill Miller Bar-B-Q – ‬10 perc gyalog
  • ‪Chick-fil-A – ‬18 perc gyalog
  • ‪KFC – ‬3 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital

  • Lackland Katonai Légibázis és San Antonio-folyó csak 10 perces autóút Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital vendégeinek. A vendégeket szezonális szabadtéri medence is várja, a kellemes apartmanok pedig konyha és hűtőszekrény jóvoltából még kényelmesebbek.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 10 apartman
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • Érintés nélküli bejelentkezés
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A szokásos bejelentkezési időn kívül érkező vendégek az érkezésük előtt 72 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépőkódot. A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A vendégeknek a bejelentkezés előtt le kell tölteniük a szálláshely Landing Furnished Apartments nevű mobilapplikációját
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
PETS

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók*
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
    • Korlátozott helyszíni parkolási lehetőség (legfeljebb 1 parkolóhely szállásonként)
VPN_KEY

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Medence és wellness

  • Szezonális szabadtéri medence

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi

Parkolás és közlekedés

  • Ingyenes egyéni parkolás helyben, nyitott parkolóban
  • Korlátozott helyszíni parkolás (legfeljebb 1 parkolóhely szállásonként)

Konyha

  • Hűtőszekrény
  • Kávé-/teafőző

Hálószobák

  • Ágynemű

Fürdőszobák

  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Sampon
  • Toalettpapír
  • Törölköző
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Szappan

Szórakozás

  • 50 hüvelyk képátmérőjű tévé digitális csatornákkal

Külső területek

  • Grillezési lehetőség

Kényelem

  • Légkondicionálás
  • Fűtés

Állatok

  • A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
  • Állatbarát szálláshely
  • 50 USDházi kedvencenkénttartózkodásonként

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Ha különleges akadálymentesítési igényeid vannak, fordulj a szálláshelyhez a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségein.
  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 91
  • Dohányfüstmentes szállás

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Vasaló/vasalódeszka
  • Virtuális recepció

Biztonsági felszereltség

  • Van szén-monoxid-érzékelő (a házigazda jelezte, hogy a szálláshelyen van szén-monoxid-érzékelő)
  • Van füstérzékelő (a házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 10 szoba
  • Egyedi dekoráció
  • Egyedi berendezés

Díjak és szabályzatok

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és tartózkodásonként 50 USD külön díj ellenében hozhatók

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A szezonálisan nyitva tartó medence a következő időszakban használható: április–szeptember

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A házigazda jelezte, hogy van szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen.
A házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely fennartja a jogot arra, hogy a vendég érkezése előtt zároljon bizonyos összeget a vendég hitelkártyáján.
A szálláshely regisztrációs száma: STR-25-13500757, STR-26-13500145, STR-26-13500144, STR-25-13500756
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szezonális szabadtéri medence várja a vendégeket.

Engedélyezi Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 50 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. Helyben korlátozott számú parkolóhely áll rendelkezésre (legfeljebb 1 parkolóhely szállásonként).

Mikor van Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00. Érintés nélküli bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.

Mit csinálhatok Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital területén és a közelben?

Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital szezonális kültéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Landing Apartments San Antonio near Baptist Neighborhood Hospital kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: kávé-/teafőző, hűtőszekrény.