Hôtel Islane Médina

Szálláshely besorolása: 3
Hotel és teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő a(z) Jemaa el-Fnaa (vásártér) közelében

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

At Hôtel Islane Médina vendégeinek Jemaa el-Fnaa (vásártér) és Marrakech Plaza is csak 5 perc autóval. A wellnessrészlegen masszázs csábítja a vendégeket, aki pedig harapna valamit, annak kitűnő választás a helyben működő kávézó. A nagyszerű hotel vendégeinek Majorelle kert is csak 5 perc autóval.

Értékelések

6,0 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Wellnessfürdő
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (7)

  • Takarítás naponta
  • Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
  • Kávézó
  • Business center
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Snackbár/csemegebolt

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Televízió
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Snackbár/csemegebolt
  • Hajszárító
A jelenlegi ár 21 848 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 28. – aug. 29.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül

Szoba kétszemélyes ággyal, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

  • Kilátás a városra
  • 24 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Standard háromágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Standard egyágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Classic négyágyas szoba

  • 35 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 nagyméretű egyszemélyes ágy és 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
279 Av. Mohammed V, Marrakech, Marrakech-Safi, 40000

A közelben

  • Koutoubia mecset - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Jemaa el-Fnaa (vásártér) - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Dar el Bacha palota - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Le Grand Casino de La Mamounia - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Le Jardin Secret - 10 perc gyalog - 0.9 km

Közlekedés

  • Marrákes (RAK-Menara) – 11 perc autóval
  • Marrákesi központi pályaudvar – 8 perc autóval

Éttermek

  • ‪Safran By Koya – ‬5 perc gyalog
  • ‪Cafe Medina Rouge – ‬1 perc gyalog
  • ‪L'adresse – ‬8 perc gyalog
  • ‪Cafe Koutoubia – ‬1 perc gyalog
  • ‪KFC – ‬3 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Hôtel Islane Médina

  • At Hôtel Islane Médina vendégeinek Jemaa el-Fnaa (vásártér) és Marrakech Plaza is csak 5 perc autóval. A wellnessrészlegen masszázs csábítja a vendégeket, aki pedig harapna valamit, annak kitűnő választás a helyben működő kávézó. A nagyszerű hotel vendégeinek Majorelle kert is csak 5 perc autóval.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 37 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 7:00 és 10:00 között
  • Kávézó
  • Snackbár/csemegebolt

Munkához

  • Business center

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Létesítmények

  • Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (50+ Mb/s)

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Speciális szolgáltatások

Wellnessrészleg

A(z) hotel területén Gilles de Gil néven egy teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő üzemel. Ebben a wellnessfürdőben masszázs biztosított. A wellnessfürdő területén törökfürdő/hammam biztosított.

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 0.92 EUR személyenként, éjszakánként. 12 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Hôtel Islane Médina háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Hôtel Islane Médina helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Hôtel Islane Médina nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Hôtel Islane Médina bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Rendelkezik Hôtel Islane Médina helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kényelmes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben több lehetőség is kínálkozik: Le Grand Casino de La Mamounia (10 perc sétára) és Marrakech Kaszinó (3 perc autóval).

Mit csinálhatok Hôtel Islane Médina területén és a közelben?

Hôtel Islane Médina a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő és törökfürdő/hammam.

Milyen környéken van Hôtel Islane Médina?

Hôtel Islane Médina elhelyezkedése nagyszerű. Jemaa el-Fnaa (vásártér) csupán 5 percnyi sétával elérhető, és Koutoubia mecset is csak 3 perc gyalog.