La dimora degli Dei

Bed and breakfast Reggio Calabria területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

La dimora degli Dei nagyszerű választás Reggio Calabria látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli naponta 7:00 és 9:00 között.

Értékelések

6,0 ennyiből: 10
Jó

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (5)

  • Légkondicionálás
  • Mosodai szolgáltatás
  • Concierge szolgálat
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Kirándulás/belépőjegyek foglalása

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Televízió
  • Sötétítőfüggöny
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Hangszigetelt szobák

Szobaopciók

Szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 26 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Via Firenze 13, Reggio Calabria, RC, 89125

A közelben

  • Reggio Calabriai Dante Alighieri Egyetem Külföldieknek - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Aragón kastély - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Reggio di Calabria sétány - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Arena dello Stretto színház - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Reggio Calabria-i székesegyház - 7 perc gyalog - 0.6 km

Közlekedés

  • Reggio di Calabria (REG-Aeroporto dello Stretto) – 17 perc autóval
  • Reggio (RCC-Reggio Di Calabria főpályaudvar) – 15 perc gyalog
  • Reggio di Calabria Főpályaudvar – 15 perc gyalog
  • Reggio di Calabria Lido vasútállomás – 15 perc gyalog

Éttermek

  • ‪Lievito – ‬3 perc gyalog
  • ‪Caffe Marzano – ‬3 perc gyalog
  • ‪Kalabrillo – ‬2 perc gyalog
  • ‪Alhambra – ‬4 perc gyalog
  • ‪Spaccanapoli – ‬5 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

La dimora degli Dei

  • La dimora degli Dei nagyszerű választás Reggio Calabria látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli naponta 7:00 és 9:00 között.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 5 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 6:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 15 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat. Érkezéskor a házigazda fogadja a vendégeket..
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 15

Kisállatok

    • Házi kedvencek ingyenesen hozhatók
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 7:00 és 9:00 között

Szolgáltatások

  • Concierge-szolgálat
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Virtuális recepció

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés
  • Papucs
  • Külső textil árnyékolók

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Hangszigetelt szobák

A pihenés szolgálatában

  • Erkély vagy kövezett terasz

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Bidé
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))
  • Nyomtató

Étkezés és italok

  • Ételkiszállítás

Egyéb szolgáltatások

  • Széf a szobában
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Éttermi ajánlók

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 1.00 EUR személyenként, éjszakánként. 14 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Gyermekek és pótágyak

  • Minden vendégnek – a gyerekeket is beleértve – jelen kell lennie a bejelentkezéskor, és be kell mutatnia hivatalos, fényképes igazolványát vagy útlevelét.

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 5000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
A szálláshely regisztrációs száma: 080063-BEI-00067, IT080063B42USQ7WG4
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi La dimora degli Dei háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen.

Kínál La dimora degli Dei helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van La dimora degli Dei bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 6:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

La dimora degli Dei kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához erkély vagy terasz tartozik.

Milyen környéken van La dimora degli Dei?

La dimora degli Dei elhelyezkedése nagyszerű. Aragón kastély csupán 4 percnyi sétával elérhető, és Reggio di Calabria sétány is csak 7 perc gyalog.

Értékelések

A(z) La dimora degli Dei értékelései

6,0

Jó

10

Tisztaság

6,0

Szolgáltatások

10

Személyzet és kiszolgálás

7,0

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Camere nuove e curate, ubicazione ottima, un po' trascurato l'esterno
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Davvero una bellissima struttura nuova e ben tenuta, location elegante solo i proprietari li ho visti un po' impacciati, abbiamo dovuto chiamare per avere il tovagliato pe 4 persone e un po' di sapone e bagnoschiuma colazione non ne ho viste qualche brioche convezzionati forse poco esperienza ma sono certo che miglioreranno nell'assistenza ai clienti. Se capita di fare un altro viaggio ci ritorneremo senz'altro.
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

O quarto estava em reforma, mas não concluída. O banheiro não tinha ganchos para pendurar toalhas, o chuveiro no primeiro dia estava frio. Só funcionou no dia seguinte. Barulho a noite inteira tinha uma tv ligada. Barulho da rua o tempo todo. O senhor proprietário muito simpático e bem relacionado, mas o local precisa de mais cuidados.