Teljes apartman·Magánszállásadó

Palace View Royal Home

Szálláshely besorolása: 5 és magasabb
Luxusszínvonalú apartman a kongresszusi központ mellett, sétatávolságra ettől: Egyiptomi Múzeum

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Palace View Royal Home elhelyezkedése nagyszerű: Tahrir tér és Egyiptomi Múzeum is csak 10 perc sétára van tőle. Ingyenes szolgáltatások: wifi és reptéri transzfer. A kellemes apartmanok olyan extra szolgáltatásokat is kínálnak, mint például konyha, kanapéágy, illetve síkképernyős televízió és egyiptomi pamut ágynemű. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Nasser állomás 8 perc, Sadat állomás pedig 9 perc séta.

Értékelések

8,0 ennyiből: 10
Nagyon jó

Népszerű szolgáltatások

  • Repülőtéri transzfer
  • Konyha
  • Mosoda
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Társalgó

Főbb szolgáltatások (9)

  • 5 apartman
  • Ingyenes reptéri transzfer
  • Légkondicionálás
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Concierge szolgálat
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Kirándulás/belépőjegyek foglalása
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Az otthon érzése (6)

  • Kanapéágy
  • Konyha
  • Saját fürdőszoba
  • Külön étkezőhelyiség
  • Külön nappalirész
  • Mosoda
A jelenlegi ár 15 843 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 24. – szept. 25.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül

Deluxe apartman, 3 hálószobával, erkély, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 252 négyzetméter
  • 3 hálószoba
  • 14 férőhely
  • 4 king (extra méretű) franciaágy, 3 egyszemélyes ágy, 2 kinyitható kanapé (egyszemélyes ágy méret) és 1 futon (matracágy) (nagyméretű egyszemélyes ágyméret)

Deluxe apartman, 1 hálószobával, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 75 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (egyszemélyes ágy méret)

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
20 Champollion Rd, Cairo, Cairo Governorate, 4272131

A közelben

  • Talaat Harb utca - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Midan Talaat Harb tér - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Egyiptomi Múzeum - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Tahrir tér - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Kairói Amerikai Egyetem - 10 perc gyalog - 0.9 km

Közlekedés

  • Kairó (CAI-Kairói nemzetközi repülőtér) – 40 perc autóval
  • Gíza (SPX-Sphinx nemzetközi repülőtér) – 45 perc autóval
  • Kairó Ramszesz állomás – 27 perc gyalog
  • Imbaba állomás – 5 perc autóval
  • Bashteel állomás – 6 perc autóval
  • Nasser állomás – 8 perc séta
  • Sadat állomás – 9 perc séta
  • Mohamed Naguib állomás – 14 perc séta
  • Ingyenes reptéri transzferjárat

Éttermek

  • ‪Koshary Abou Tarek – ‬2 perc gyalog
  • ‪Sip – ‬5 perc gyalog
  • ‪Mazeej Balad – ‬2 perc gyalog
  • ‪Almeria Cafe & Restaurant – ‬5 perc gyalog
  • ‪Koshary El Tahrir | كشري التحرير – ‬6 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Palace View Royal Home

  • Palace View Royal Home elhelyezkedése nagyszerű: Tahrir tér és Egyiptomi Múzeum is csak 10 perc sétára van tőle. Ingyenes szolgáltatások: wifi és reptéri transzfer. A kellemes apartmanok olyan extra szolgáltatásokat is kínálnak, mint például konyha, kanapéágy, illetve síkképernyős televízió és egyiptomi pamut ágynemű. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Nasser állomás 8 perc, Sadat állomás pedig 9 perc séta.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 5 apartman

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 15 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek megkapják a belépéshez szükséges részleteket (a belépőkódot).
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 15

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Transzfer

    • Kérésre ingyenes reptéri transzfer (éjjel-nappal)

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 25+ Mb/s

Parkolás és közlekedés

  • A helyszínen nincs parkolási lehetőség
  • Ingyenes transzferjárat 24 órában a reptér és a szálláshely között mindkét irányban
  • Reptéri transzfer külön kérésre

Konyha

  • Nagy méretű hűtőszekrény
  • Főzőlap
  • Mikrohullámú sütő
  • Sütő
  • Fagyasztó
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök

Hálószobák

  • Prémium ágynemű
  • Hipoallergén ágynemű
  • Ágynemű
  • Egyiptomi pamut ágynemű
  • Egyszemélyes kanapéágy

Fürdőszobák

  • Zuhanyzó/kád kombinációja
  • Sampon
  • Szappan
  • Papucs
  • Fürdőköpeny
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Bidé
  • Törölköző
  • Toalettpapír

Nappali lakrész

  • Külön étkezőhelyiség
  • Külön nappalirész

Szórakozás

  • 43 hüvelyk képátmérőjű síkképernyős tévé műholdas csatornákkal

Ruhatisztítás

  • Kettő az egyben mosó- és szárítógép
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Mosoda

Helyiségek munkavégzéshez

  • Mobil munkaállomás laptophoz

Kényelem

  • Légkondicionálás
  • Fűtés

Állatok

  • Háziállat és segítő állat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Ha különleges akadálymentesítési igényeid vannak, fordulj a szálláshelyhez a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségein.
  • Akadálymentes reptéri transzfer
  • Lift nem áll rendelkezésre
  • Sima padló a szobában
  • Hangszigetelés
  • 6 a szálláshely lépcsőn közelíthető meg
  • Padlólap a szobában
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Dohányzás kijelölt helyeken lehetséges

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Concierge-szolgálat
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Külső textil árnyékolók
  • Vasaló/vasalódeszka
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Sötétítőfüggöny
  • Kis beépített bárpult/bárszekrény
  • Virtuális recepció
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll
  • Ingyenes palackozott víz

A helyszínnel kapcsolatos kiemelt információk

  • A kongresszusi központ közvetlen szomszédságában
  • Egy vonat-/metróállomás mellett
  • Metróközelben
  • A vasútállomás közelében
  • A városközpontban
  • A történelmi negyedben
  • Gyógy- vagy wellnessfürdő közelében
  • Kórház közelében

Időtöltési lehetőségek

  • Vidámparkok a közelben
  • Kaszinó a közelben
  • Borkóstolók a közelben

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 5 szoba
  • Egyedi berendezés

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Zajmentes vendégszoba nem garantálható.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 2162

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Palace View Royal Home háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.

Kínál Palace View Royal Home helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Palace View Royal Home nem rendelkezik saját parkolóval.

Kínál ez Palace View Royal Home reptéri transzfer szolgáltatást?

Igen, retúr reptéri transzfer rendelkezésre áll.

Mikor van Palace View Royal Home bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Palace View Royal Home kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő.

Milyen környéken van Palace View Royal Home?

Palace View Royal Home Kairó belvárosa területén található. Nasser állomás mindössze 8 perc gyalog, Tahrir tér pedig 7 perc sétára van tőle.

Értékelések

A(z) Palace View Royal Home értékelései

8,0

Nagyon jó

8,0

Tisztaság

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The room is clean and the staff is respectful and very helpful.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó