Shree Mantra Residency
Szálláshely besorolása: 2
Hotel Yercaud területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Shree Mantra Residency képgalériája





Élvezd Yercaud hangulatát Shree Mantra Residency vendégeként. Ingyenes szolgáltatások például a következők: wifi és egyéni parkolás.
Értékelések
8,28,2 ennyiből: 10
Nagyon jó
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (1)
Főbb szolgáltatások (1)
- 24 órában nyitva tartó recepció
A jelenlegi ár 7 592 Ft
7 592 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal
- 16 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
A következő szoba összes képének megtekintése: Prémium stúdió lakosztály

Prémium stúdió lakosztály
- 93 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
A következő szoba összes képének megtekintése: Elite stúdió lakosztály

Elite stúdió lakosztály
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
A következő szoba összes képének megtekintése: Családi szoba

Családi szoba
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 2 queen (nagyméretű) franciaágy
Hasonló szálláshelyek

Mango Hill Yercaud
Yercaud
Mango Hill Yercaud
Yercaud
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés
Az ár 19 217 Ft
19 217 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 28. – szept. 29.

Grand Signature Hotel & Spa
Yercaud
Grand Signature Hotel & Spa
Yercaud
- Wellnessfürdő
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Mosoda
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 5 értékelés
8,8
Kiváló
5 értékelés
Az ár 14 982 Ft
14 982 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Radisson Salem
Salem
Radisson Salem
Salem
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 182 értékelés
9,0
Csodálatos
182 értékelés
Az ár 17 574 Ft
17 574 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Hotel Sri Sakthi
Salem
Hotel Sri Sakthi
Salem
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés
Az ár 5 061 Ft
5 061 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Sterling Yercaud
Yercaud
Sterling Yercaud
Yercaud
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
7.0 ennyiből: 10, Jó, 37 értékelés
7,0
Jó
37 értékelés
Az ár 22 144 Ft
22 144 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 27. – okt. 28.

kolaahalam Mainland Resorts and Spa
Yercaud
kolaahalam Mainland Resorts and Spa
Yercaud
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 3 értékelés
9,4
Kivételes
3 értékelés
Az ár 16 118 Ft
16 118 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Ozone Hill Resorts
Yercaud
Ozone Hill Resorts
Yercaud
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés
Az ár 7 118 Ft
7 118 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 28. – szept. 29.

Grand Estancia
Salem
Grand Estancia
Salem
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 55 értékelés
8,0
Nagyon jó
55 értékelés

The Story Resorts & Spa
Yercaud
The Story Resorts & Spa
Yercaud
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
2.0 ennyiből: 10, 1 értékelés
2,0
1 értékelés
Az ár 41 590 Ft
41 590 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Garden Wood Home Stays
Yercaud
Garden Wood Home Stays
Yercaud
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Az ár 12 650 Ft
12 650 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Hill Church Road, Yercaud, TN, 636601
A közelben
- Montfort Iskola - 13 perc gyalog - 1.1 km
- Szarvaspark - 19 perc gyalog - 1.7 km
- Anna Park - 19 perc gyalog - 1.7 km
- Anna Park - 55 perc autóval - 32.5 km
- Sona Műszaki Főiskola - 59 perc autóval - 34.7 km
Közlekedés
- Szálem (SVX) – 83 perc autóval
- Lokur vasútállomás – 32 perc autóval
- Karuppur vasútállomás – 36 perc autóval
- Magnesite Junction állomás – 37 perc autóval
Éttermek
- Yercaud Filter Coffee – 26 perc autóval
- Grange Cafe – 3 perc autóval
- Kaapi Stop – 3 perc autóval
- Beans n Brews – 3 perc autóval
- Muruga Bhavan – 3 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Shree Mantra Residency
- Élvezd Yercaud hangulatát Shree Mantra Residency vendégeként. Ingyenes szolgáltatások például a következők: wifi és egyéni parkolás.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 8 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 23:30
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, fedett parkolóban
A szálláshely szolgáltatásai
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- Televízió
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Enged élyezi Shree Mantra Residency háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Shree Mantra Residency helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Shree Mantra Residency bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 14:00 és 23:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
Milyen környéken van Shree Mantra Residency ?
Shree Mantra Residency elhelyezkedése nagyszerű. Montfort Iskola csupán 14 percnyi sétával elérhető, és Szarvaspark is csak 18 perc gyalog.
Értékelések
8,2