Pousada Carolina

Szálláshely besorolása: 3
Belvárosi pousada União dos Palmares területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Pousada Carolina nagyszerű választás União dos Palmares látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli naponta 6:00 és 9:00 között.

Értékelések

9,2 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (2)

  • Takarítás (igényelhető)
  • 24 órában nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (5)

  • Saját fürdőszoba
  • Sötétítőfüggöny
  • Lift
  • Bútorozott veranda
  • Ingyenes egyéni parkolás
A jelenlegi ár 9 111 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 26. – okt. 27.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Standard szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal

  • 29 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy

Standard szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal, kilátással a kertre

  • Kertre néző kilátás
  • 29 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy VAGY 1 king (extra méretű) franciaágy

Standard háromágyas szoba

  • 29 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy VAGY 3 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Av. Monsenhor Clóvis Duarte de Barros, União dos Palmares, AL, 57800-000

A közelben

  • Engenho Laje Bonita - 35 perc autóval - 52.6 km
  • Paróquia São Benedito - 52 perc autóval - 74.6 km
  • Cachoeira do Cajá - 52 perc autóval - 75.0 km

Közlekedés

  • Maceio (MCZ-Zumbi dos Palmares nemzetközi repülőtér) – 57 perc autóval

Éttermek

  • ‪Restaurante Quilombo – ‬3 perc autóval
  • ‪Don Martin Pizzaria – ‬5 perc gyalog
  • ‪Lanches Expresso – ‬2 perc autóval
  • ‪Pimentel Restaurante – ‬16 perc gyalog
  • ‪Lanchonete Bom Sabor – ‬12 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Pousada Carolina

  • Pousada Carolina nagyszerű választás União dos Palmares látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli naponta 6:00 és 9:00 között.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 14 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • A szülőknek magukkal vinniük a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát*

Kisállatok

    • Kisállatok ingyenesen hozhatók (összesen 1)
    • Segítőállatok hozhatók
    • Csak bizonyos szobák. A szálláshely foglalási visszaigazolásában szereplő számát felhívva kérhető állatbarát szoba; az igénylésre korlátozások vonatkoznak.*

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 6:00 és 9:00 között

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Akadálymentesítés

  • Lift

Szobák felszereltsége

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny

A pihenés szolgálatában

  • Bútorozott veranda

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás kérésre
  • Mobilkulcsos ajtónyitás

Díjak és szabályzatok

Gyermekek és pótágyak

  • A 18 év alatti gyermekkel utazó szülőnek vagy a gyermek más törvényes képviselőjének bejelentkezéskor be kell mutatnia a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát (pl. útlevél). A Brazíliába érkező külföldi utazók esetében, ha csak az egyik szülő utazik a gyermekkel, neki a gyermek születési anyakönyvi kivonatán és fényképes személyazonosító okmányán túl egy közjegyző által hitelesített hivatalos utazási engedélyt is be kell mutatnia, amelyen a másik szülő aláírása is szerepel. Amennyiben a szülő vagy a törvényes képviselő adott esetben nem képes vagy nem hajlandó a fenti engedélyt megadni, a gyermek csak bírói felhatalmazással utazhat. A gyermekekkel Brazíliába utazók az út előtt mindenképp vegyék fel a kapcsolatot a brazil konzulátussal bővebb felvilágosításért.

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 14.885.246/0002-83
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Pousada Carolina háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen, de legfeljebb 1 hozható. Bizonyos korlátozások lehetnek érvényben, melyekről a szálláshely tud bővebb felvilágosítással szolgálni.

Kínál Pousada Carolina helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Pousada Carolina bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Pousada Carolina kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához bútorozott veranda tartozik.

Milyen környéken van Pousada Carolina?

Pousada Carolina União dos Palmares szívében várja vendégeit. A népszerű látnivalók egyike Engenho Laje Bonita, amely autóval 39 perc alatt elérhető.

Értékelések

A(z) Pousada Carolina értékelései

9,2

Csodálatos

10

Tisztaság

10

Szolgáltatások

9,6

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Foi excelente! Passamos três dias, o hotel e novo, o café da manhã e completo, a higiene e excelente. Recomendo sim!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

gostei . nova e aconchegante
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Quarto limpo, equipe maravilhosa! Excelente para família. Perto de tudo. Só o ar condicionado que deixou a desejar. Mas nada q uma manutenção não resolva. Voltarei
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

No sábado o café da manhã estava frio, café gelado e suco quente, os reservatórios que ficam o cuscuz, batata, e as misturas e estavam desligados. Não entendi o motivo. Então, a comida foi servida fria. Já no domingo, estava tudo em ordem, inclusivo fui toma o café próx ao horário do término e ainda estava aquecido… quarto limpo, tudo novinho. Uma obs: a torneira da pia do banheiro é muito pequena, não consegue chegar no meio da pia, fazendo com que a pia fique molhada.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes