Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh
Szálláshely besorolása: 2
Vendégház Basildon területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh képgalériája





Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh megfontolásra érdemes szálláslehetőség Basildon felfedezéséhez.
Népszerű szolgáltatások
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- Repülőtéri transzfer
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Salvation View 2 Bed Apartment
Benfleet
Salvation View 2 Bed Apartment
Benfleet
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 1 értékelés
8,0
Nagyon jó
1 értékelés
Az ár 54 617 Ft
54 617 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Rayleigh Retreat-spacious Family 3 Bed Apartment
Rayleigh
Rayleigh Retreat-spacious Family 3 Bed Apartment
Rayleigh
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
7.0 ennyiből: 10, Jó, 2 értékelés
7,0
Jó
2 értékelés

Charming 4-bedroom House Rental in Basildon, UK
Basildon
Charming 4-bedroom House Rental in Basildon, UK
Basildon
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 144 623 Ft
144 623 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

Art Deco Stylish 3 Bed Apartment
Leigh-on-Sea
Art Deco Stylish 3 Bed Apartment
Leigh-on-Sea
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó

Southend Retreat King Suite
Westcliff-on-Sea
Southend Retreat King Suite
Westcliff-on-Sea
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
3.0 ennyiből: 10, 2 értékelés
3,0
2 értékelés

Unique 2 bed Leigh-on-sea- With Real Piano
Leigh-on-Sea
Unique 2 bed Leigh-on-sea- With Real Piano
Leigh-on-Sea
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Cozy Basildon Retreat With 3 Bedrooms Free Parking
Basildon
Cozy Basildon Retreat With 3 Bedrooms Free Parking
Basildon
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Ibate Apartments - Cozy 2 Bedroom Home
Basildon
Ibate Apartments - Cozy 2 Bedroom Home
Basildon
- Konyha
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Hűtőszekrény

Hardy's Way 34
Canvey Island
Hardy's Way 34
Canvey Island
- Konyha
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Basildon - 2-bed - Sleeps 5 - Near Train Station
Basildon
Basildon - 2-bed - Sleeps 5 - Near Train Station
Basildon
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Basildon, England
A közelben
- Eastgate bevásárlóközpont - 7 perc gyalog - 0.7 km
- Festival Szabadidőpark - 9 perc autóval - 3.0 km
- Lakeside bevásárlóközpont - 27 perc autóval - 26.5 km
- Temze folyó - 28 perc autóval - 26.4 km
- Bluewater Bevásárlóközpont - 34 perc autóval - 34.7 km
Közlekedés
- London (SEN-Southend) – 33 perc autóval
- London (LCY-London City) – 50 perc autóval
- London (STN-Stansted) – 56 perc autóval
- Basildon vasútállomás – 14 perc gyalog
- Basildon Laindon vasútállomás – 6 perc autóval
- Basildon Pitsea vasútállomás – 9 perc autóval
- Repülőtéri transzfer
Éttermek
- The Eyna Lounge – 6 perc autóval
- McDonald's – 6 perc autóval
- The Castlemayne – 5 perc autóval
- Greggs – 15 perc gyalog
- Starbucks – 14 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh
- Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh megfontolásra érdemes szálláslehetőség Basildon felfedezéséhez.
Dióhéjban
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 18:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek az érkezésük előtt e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot); A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
- Kérjük, a bejelentkezéssel kapcsolatban előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel, a foglalási visszaigazoláson megadott elérhetőségen.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
- Parkolóház a helyszínen
- Ingyenes parkolás a közelben
Egyéb információ
- Dohányzás a kijelölt helyeken
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról szén-monoxid-érzékelő és füstérzékelő gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: betéti vagy hitelkártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 14:00 és 18:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.
Rendelkezik Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh helyszíni kaszinóval?
Nem, ez a kényelmes vendégház nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben több lehetőség is kínálkozik: Rendezvous Southend Kaszinó (22 perc autóval) és Genting Kaszinó (23 perc autóval).
Mit csinálhatok Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh területén és a közelben?
Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Milyen környéken van Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh?
Room-cozy Guest Room in Basildon With Sh Eastgate bevásárlóközpont 14 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.