Days Inn & Suites By Wyndham Festus

Szálláshely besorolása: 2
Hotel Festus területén, ahol beltéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Days Inn & Suites By Wyndham Festus megfontolásra érdemes szálláslehetőség Festus felfedezéséhez. A vendégeket beltéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 6:30 és 9:30 között.

Értékelések

4,6 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes reggeli
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (5)

  • Beltéri medence
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • ATM/banki szolgáltatás
  • Étel- és italautomata
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
A jelenlegi ár 28 165 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 29. – szept. 30.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
7 szoba megjelenítése 7 közül

Szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó (Mobility, Roll-in Shower)

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 4 férőhely

Szoba

  • 4 férőhely

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
1200b W Gannon Dr, Festus, MO, 63028

A közelben

  • Jorkerst Emlékpark - 13 perc gyalog - 1.1 km
  • Sunset Park - 1 perc autóval - 2.5 km
  • Festus Közkönyvtár - 2 perc autóval - 2.1 km
  • Enterprise Center stadion - 35 perc autóval - 68.2 km
  • St. Louis Union Station pályaudvar - 37 perc autóval - 67.1 km

Közlekedés

  • Lambert-St. Louis nemzetközi repülőtér (STL) – 51 perc autóval

Éttermek

  • ‪Texas Roadhouse – ‬3 perc autóval
  • ‪Panda Express – ‬2 perc autóval
  • ‪Sonic Drive-In – ‬17 perc gyalog
  • ‪McDonald's – ‬4 perc gyalog
  • ‪The Pasta House Co. – ‬3 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Days Inn & Suites By Wyndham Festus

  • Days Inn & Suites By Wyndham Festus megfontolásra érdemes szálláslehetőség Festus felfedezéséhez. A vendégeket beltéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 6:30 és 9:30 között.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 42 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 0:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók (csak kutyák és macskák)*
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes kontinentális reggeli hétköznap 6:30 és 9:30 között, hétvégén 7:00 és 10:00 között

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Mosoda

Létesítmények

  • ATM/banki szolgáltatás
  • Beltéri medence

Akadálymentesítés

  • Padlólap a közös területeken

Szobák felszereltsége

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Díjak és szabályzatok

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és naponta 30 USD külön díj ellenében hozhatók

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A medence a következő időszakban használható: 8:00 – 22:00

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Days Inn & Suites By Wyndham Festus úszómedencével vagy uszodával?

Igen, beltéri medence várja a vendégeket. Az uszoda 8:00 és 22:00 között várja a vendégeket.

Engedélyezi Days Inn & Suites By Wyndham Festus háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák és macskák is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 30 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, naponta. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál Days Inn & Suites By Wyndham Festus helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Days Inn & Suites By Wyndham Festus bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok Days Inn & Suites By Wyndham Festus területén és a közelben?

Days Inn & Suites By Wyndham Festus beltéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van Days Inn & Suites By Wyndham Festus?

Days Inn & Suites By Wyndham Festus Jorkerst Emlékpark 14 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.

Értékelések

A(z) Days Inn & Suites By Wyndham Festus értékelései

4,6

4,8

Tisztaság

4,4

Szolgáltatások

6,4

Személyzet és kiszolgálás

4,4

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very clean, staff was great, nice for the price, convenient to stay at out of St Louis, stayed here w a friend because of an extremely early check in time to Missouri Baptist Hospital…will stay here again for any other early procedures at any St Louis hospital
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Got a room that wasnt cleaned and was sent to another room. That room seemed better until morning when the food we put on the table was COVERED in ants. The room was also moist.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Don't stay here
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

The staff was nice - but the hotel was under construction. There was an intoxicated person at the pool as we were checking in. We were checked into a dirty room. When we got to the room - the police were at the front desk and the drunken guest was a our nextdoor neighbor. It really bothered my son. The breakfast staff was super friendly.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Halls were dirty, first room had bugs all over it. We were moved to another room. This one had a very dirty bathroom. Staff offered to move us again, but we chose to not stay here.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The staff was kind and helpful. Our check-in was late, and the front desk clerk was warm, welcoming and efficient. Our room was clean and everything from toilets, shower, light fixtures, window shades, fridge and beds were well-maintained. The breakfast in the morning was well-stocked with lots of options such as eggs, waffles, cereal, oatmeal, fruit, yogurt and more. The property seems to be changing hands, as some parts of the hotel seem to be going through a refurbishment, but that did not affect our situation or stay. It looks like the property could host events and conventions.
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

The hotel room was somewhat updated with newer furniture and tv but the bathroom and tub were filthy. The rest if the hotel was in pretty bad condition as well. The carpets were really dirty and ceiling tiles were missing in the hallways. There were sketchy folks milling about as well.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

We changed rooms 3 times before we had a room with everything working
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Staff was very helpful. Room had issues with fruit flies in the bathroom. Had to ask for amenities, room did not have any. Not having carpet is not a problem. However, floor should be mopped.
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Window was dirty.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

This hotel is in the middle of a remodel. The front desk staff was very helpful and expedient. We stayed on the 4th floor and entered through a side door. The hallway was recently painted but the new floor was filthy. Our room was recently remodeled. The floor was very dirty And the bathroom floor was so bad I put towels down as I didn't want to walk on it in my bare feet. I would avoid this hotel until the remodel is finished.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Room I was checked into had candy wrappers on the floor from the last guest. Got the deluxe sweet with whirpool tub, the tub had no plug and the whirlpool jets didn't work. For the price I paid I was rather disappointed.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

They are doing active construction now, messy and garbage all over, it smells too, the rooms are getting renovated, I found water on the floor in the room, the bathroom shower and tub were rusty, the toilet pan was small and misfit with wrong toilet seat. The soap and shampoo were not fitted on the wall. I have pictures of all these if you need. the overall experience was horrible. I tried talking to the staff but they could not help. I would really like a refund for this stay.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Our room air conditioning/heating unit was LOUD, with constant rattling sound, staff were unresponsive to complaints, room was dirty, floors looked like recently painted walls and dried paint splatters on floors never cleaned up. Bed spread was stained with who knows what! No complimentary toiletry items in bathroom, one empty toilet tissue roll with the cardboard tube left on the holder. The elevator was filthy and the button pad on wall for floor selection was caked in dirt and grime. When we went to front desk the attendant was disinterested, unresponsive to complaints and spoke poor English. Avoid this dump at all costs!
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Honestly one of the worst hotel stays I have ever had we didn't get in until after 1am after driving 10 hours for a family emergency. When we checked in the room was gross and the TV remote didnt work. We had to go to the desk to ask for a new one. But the bathroom was bad too. The shower had paint in it, the Ada handles had the metal covers hanging down and they are sharp. The toilet seat was a child size toilet seat meaning a grown adult struggled. What confused us is how the state was so poor but yet they had fancy led mirrors with the plastic still on them. But what ended our stay a day early was the breakfast. My husband drank spoiled milk because they were serving milk that expired may 17th it was may 23rd at that point. The bread was rock solid and the food was cold. All in all a horrible experience we checked out a day early when we should have been sitting by our family members side who is dying.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő