Villa Esperanza Kitui
Szálláshely besorolása: 3
Hotel Kitui területén, ahol étterem és bár/társalgó áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Villa Esperanza Kitui képgalériája





Élvezd Kitui hangulatát Villa Esperanza Kitui vendégeként. A hangulatos étterem jól jön, ha megéhezel, a nap végén pedig jól esik egy ital a vendégszerető bár/társalgó kényelmében.
Értékelések
8,68,6 ennyiből: 10
Kiváló
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- Takarítás naponta
- Étterem és bár/társalgó
- 24 órában nyitva tartó recepció
Az otthon érzése (5)
Az otthon érzése (5)
- Saját fürdőszoba
- Napi takarítási szolgáltatás
- Digitális csatornák
- Ingyenes egyéni parkolás
- Ingyenes piperecikkek
A jelenlegi ár 19 949 Ft
19 949 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, erkély, kilátással a kertre

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, erkély, kilátással a kertre
- Kertre néző kilátás
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe egyágyas szoba, erkély

Deluxe egyágyas szoba, erkély
- Kertre néző kilátás
- 1 hálószoba
- 1 férőhely
- 1 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Parkside Villa Kitui
Kitui
Parkside Villa Kitui
Kitui
- Állandó recepció
Az ár 13 462 Ft
13 462 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Merybyplace Guest House
Kitui
Merybyplace Guest House
Kitui
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Mosoda
Az ár 6 650 Ft
6 650 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Villa Esperanza Kitui
Kitui
Villa Esperanza Kitui
Kitui
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
Az ár 19 949 Ft
19 949 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Zombewood Hotel
Kitui
Zombewood Hotel
Kitui
- Ingyenes reggeli
- Állandó recepció
Az ár 10 144 Ft
10 144 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

kitui-machakos Road, Kitui, Kitui County, 90200
Éttermek
- Azure Gardens – 6 perc autóval
- Travellers Hotel – 8 perc autóval
- The Fuse Club – 8 perc autóval
- Envy Club – 8 perc autóval
- Hotel San Marino – 8 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Villa Esperanza Kitui
- Élvezd Kitui hangulatát Villa Esperanza Kitui vendégeként. A hangulatos étterem jól jön, ha megéhezel, a nap végén pedig jól esik egy ital a vendégszerető bár/társalgó kényelmében.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 10 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 13:30, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
- Kijelentkezési idő: 10:30
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkez éskor.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Gyermekek
- Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkol ás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Ingyenes kontinentális reggeli naponta 7:30 és 9:00 között
- Étterem
- Bár/társalgó
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Akadálymentesítés
- A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- 32 hüvelyk képátmérőjű okostévé
- Digitális csatornák
Az otthon kényelme
- Papucs
A pihentető alváshoz
- Ágynemű
A pihenés szolgálatában
- Erkély
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Fürdőkád
- Ingyenes piperecikkek
- Törölközők
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Íróasztal
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Étkezés és italok
- Ingyenes palackozott víz
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Villa Esperanza Kitui háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Villa Esperanza Kitui helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Villa Esperanza Kitui bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 13:30 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:30.
Található étterem Villa Esperanza Kitui területén vagy környékén?
Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.
Villa Esperanza Kitui kínál privát kültéri helyeket?
Igen, minden szobához erkély tartozik.