Magánszállásadó
The Aravali Kumbhalgarh
Szálláshely besorolása: 2
Hotel Kumbhalgarh területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) The Aravali Kumbhalgarh képgalériája





Élvezd Kumbhalgarh hangulatát The Aravali Kumbhalgarh vendégeként.
Értékelések
1010 ennyiből: 10
Kivételes
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (1)
Főbb szolgáltatások (1)
- 24 órában nyitva tartó recepció
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba

Szoba
- 11 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Standard szoba

Standard szoba
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Családi szoba

Családi szoba
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 2 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Executive szoba

Executive szoba
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
Közös hálóterem
- 1 hálószoba
- 1 férőhely
- 1 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Lemon Tree Resort Kumbhalgarh
Kumbhalgarh
Lemon Tree Resort Kumbhalgarh
Kumbhalgarh
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 5 értékelés
8,0
Nagyon jó
5 értékelés
Az ár 21 417 Ft
21 417 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 22. – szept. 23.

Jai Niwas Palace Resort
Kumbhalgarh
Jai Niwas Palace Resort
Kumbhalgarh
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés
Az ár 15 304 Ft
15 304 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 22. – szept. 23.

Fateh Safari Resort by Fateh Collection
Kumbhalgarh
Fateh Safari Resort by Fateh Collection
Kumbhalgarh
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 6 értékelés
9,0
Csodálatos
6 értékelés
Az ár 19 721 Ft
19 721 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.

The Kumbha Bagh
Kumbhalgarh
The Kumbha Bagh
Kumbhalgarh
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Étterem
6.0 ennyiből: 10, 4 értékelés
6,0
4 értékelés

Rudraksh Hotel & Restaurant
Kumbhalgarh
Rudraksh Hotel & Restaurant
Kumbhalgarh
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
Az ár 6 121 Ft
6 121 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 22. – szept. 23.

The Wild Retreat
Kumbhalgarh
The Wild Retreat
Kumbhalgarh
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 2 értékelés
9,0
Csodálatos
2 értékelés
Az ár 25 251 Ft
25 251 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 23. – szept. 24.

Radisson Blu Resort Kumbhalgarh
Kumbhalgarh
Radisson Blu Resort Kumbhalgarh
Kumbhalgarh
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
7.6 ennyiből: 10, Jó, 5 értékelés
7,6
Jó
5 értékelés
Az ár 20 473 Ft
20 473 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 21. – szept. 22.

Fateh Safari Suites by Fateh Collection
Kumbhalgarh
Fateh Safari Suites by Fateh Collection
Kumbhalgarh
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 3 értékelés
10
Kivételes
3 értékelés
Az ár 36 609 Ft
36 609 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 22. – szept. 23.

The Aodhi Kumbhalgarh
Kumbhalgarh
The Aodhi Kumbhalgarh
Kumbhalgarh
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
Az ár 30 957 Ft
30 957 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 22. – szept. 23.

King's Abode Ranakpur
Desuri
King's Abode Ranakpur
Desuri
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 5 értékelés
9,6
Kivételes
5 értékelés
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Kumbhalgarh Road, 65, Kumbhalgarh, Rajasthan, 313325
A közelben
- Kumbhalgarh Vadvédelmi Terület - 6 perc autóval - 3.5 km
- Kumbhalgarh Fort - 8 perc autóval - 4.9 km
- Vedi Templom - 8 perc autóval - 4.9 km
Közlekedés
- Udaipur (UDR-Maharana Pratap) – 117 perc autóval
- Dzsodhpur (JDH) – 84,8 mérföld/136,5 km
Részletek a szálláshelyről
The Aravali Kumbhalgarh
- Élvezd Kumbhalgarh hangulatát The Aravali Kumbhalgarh vendégeként.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 65 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 22:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
A szálláshely szolgáltatásai
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Szobák felszereltsége
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Szappan és sampon
- Törölközők
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Íróasztal
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi The Aravali Kumbhalgarh háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál The Aravali Kumbhalgarh helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos The Aravali Kumbhalgarh nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van The Aravali Kumbhalgarh bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 12:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.