Balkondes Saka Pitu
Szálláshely besorolása: 3
Hotel Borobudur területén, ahol étterem áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Balkondes Saka Pitu képgalériája





Balkondes Saka Pitu megfontolásra érdemes szálláslehetőség Borobudur felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint helyi jellegű reggeli naponta 7:00 és 10:00 között.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- Takarítás naponta
- Étterem
- 24 órában nyitva tartó recepció
Az otthon érzése (5)
Az otthon érzése (5)
- Saját fürdőszoba
- Napi takarítási szolgáltatás
- Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
- Ingyenes egyéni parkolás
- Ingyenes piperecikkek
A jelenlegi ár 14 432 Ft
14 432 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba

Deluxe szoba
- 26 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 2 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Családi szoba

Családi szoba
- 28 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 6 férőhely
- 2 kétszemélyes ágy és 2 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Cempaka Villa Borobudur
Borobudur
Cempaka Villa Borobudur
Borobudur
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
7.6 ennyiből: 10, Jó, 43 értékelés
7,6
Jó
43 értékelés
Az ár 6 679 Ft
6 679 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 9. – szept. 10.

Amata Borobudur Resort
Mungkid
Amata Borobudur Resort
Mungkid
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 31 értékelés
9,2
Csodálatos
31 értékelés

Villa Borobudur Resort
Borobudur
Villa Borobudur Resort
Borobudur
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 102 értékelés
9,4
Kivételes
102 értékelés
Az ár 38 982 Ft
38 982 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 2. – szept. 3.

Wahid Borobudur
Borobudur
Wahid Borobudur
Borobudur
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 41 értékelés
9,0
Csodálatos
41 értékelés
Az ár 10 541 Ft
10 541 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Sarasvati Borobudur
Borobudur
Sarasvati Borobudur
Borobudur
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 143 értékelés
8,4
Nagyon jó
143 értékelés
Az ár 21 776 Ft
21 776 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 12. – szept. 13.

Morobudur Guesthouse
Borobudur
Morobudur Guesthouse
Borobudur
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
7.0 ennyiből: 10, Jó, 2 értékelés
7,0
Jó
2 értékelés
Az ár 6 899 Ft
6 899 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 4. – szept. 5.

Plataran Heritage Borobudur Hotel
Borobudur
Plataran Heritage Borobudur Hotel
Borobudur
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 164 értékelés
9,4
Kivételes
164 értékelés
Az ár 31 987 Ft
31 987 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 7. – szept. 8.

Plataran Borobudur Resort & Spa
Borobudur
Plataran Borobudur Resort & Spa
Borobudur
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 118 értékelés
9,4
Kivételes
118 értékelés
Az ár 71 389 Ft
71 389 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 3. – szept. 4.

Watu Agung Guest House
Borobudur
Watu Agung Guest House
Borobudur
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Állandó recepció
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 26 értékelés
9,0
Csodálatos
26 értékelés
Az ár 6 681 Ft
6 681 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 30. – okt. 1.

Sinom Borobudur Hotel
Borobudur
Sinom Borobudur Hotel
Borobudur
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 15 értékelés
8,6
Kiváló
15 értékelés
Az ár 9 978 Ft
9 978 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 7. – szept. 8.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Km.5 Jl. Salaman - Borobudur, Borobudur, Jawa Tengah, 56553
A közelben
- Pak Poyo Kerámia Műhely, Nglipo - 14 perc autóval - 6.5 km
- Borobudhur Hagyományos Piac - 17 perc autóval - 7.8 km
- Svargabumi Borobudur - 17 perc autóval - 6.8 km
- Borobuduri templom - 18 perc autóval - 6.8 km
- Candi Pawon buddhista templom - 18 perc autóval - 9.2 km
Közlekedés
- Yogyakarta (JOG-Adisucipto nemzetközi repülőtér) – 81 perc autóval
- Yogyakarta (YIA-New Yogyakarta nemzetközi repülőtér) – 96 perc autóval
- Jenar állomás – 39 perc autóval
- Rewulu állomás – 40 perc autóval
- Patukan pályaudvar – 40 perc autóval
Éttermek
- Lotek Mbah Uty – 8 perc autóval
- Rumah Makan Sumber Rejeki Mulyo – 6 perc autóval
- Mangut Lele Purnama – 6 perc autóval
- Gubuk Kopi Borobudur – 4 perc autóval
- Van Bloemen 1881 – 4 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Balkondes Saka Pitu
- Balkondes Saka Pitu megfontolásra érdemes szálláslehetőség Borobudur felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint helyi jellegű reggeli naponta 7:00 és 10:00 között.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 7 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 0:00
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
Egyéb információ
- Dohányzás a kijelölt helyeken
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Ingyenes helyi jellegű reggeli naponta 7:00 és 10:00 között
- Étterem
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Szobák felszereltsége
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás klímaszabályozóval
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Törölközők
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Balkondes Saka Pitu háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Balkondes Saka Pitu helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Balkondes Saka Pitu bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 14:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
Található étterem Balkondes Saka Pitu területén vagy környékén?
Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.