Quality Inn Railway Kalgoorlie WA

Szálláshely besorolása: 2
Hotel Kalgoorlie területén, ahol szabadtéri medence és étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Kalgoorlie hangulatát Quality Inn Railway Kalgoorlie WA vendégeként. Miután megmártóztál a kellemes szabadtéri medence vizében, haraphatsz valamit a helyi étterem kínálatából.

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Étterem

Főbb szolgáltatások (3)

  • Étterem
  • Szabadtéri medence
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
33 - 51 Forrest Street, Kalgoorlie, WA, 6430

A közelben

  • Bányászati Iskola Ásványtani Múzeum - 13 perc gyalog - 1.1 km
  • Nyugat-Ausztráliai Múzeum - 13 perc gyalog - 1.1 km
  • Goldfields Művészeti Központ - 16 perc gyalog - 1.4 km
  • Hammond Park - 3 perc autóval - 2.5 km
  • Goldfields Háborús Emlékmúzeum - 5 perc autóval - 5.5 km

Közlekedés

  • Kalgoorlie – Boulder, Nyugat-Ausztrália (KGI) – 10 perc autóval

Éttermek

  • ‪Queen Bees – ‬11 perc gyalog
  • ‪Istanbul Kalgoorlie Kebabs – ‬6 perc gyalog
  • ‪McDonald's – ‬2 perc autóval
  • ‪The Exchange Hotel – ‬12 perc gyalog
  • ‪Tower Hotel – ‬15 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Quality Inn Railway Kalgoorlie WA

  • Élvezd Kalgoorlie hangulatát Quality Inn Railway Kalgoorlie WA vendégeként. Miután megmártóztál a kellemes szabadtéri medence vizében, haraphatsz valamit a helyi étterem kínálatából.

Dióhéjban

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Étterem

Létesítmények

  • Széf a recepción
  • Szabadtéri medence

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Quality Inn Railway Kalgoorlie WA úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.

Mit csinálhatok Quality Inn Railway Kalgoorlie WA területén és a közelben?

Quality Inn Railway Kalgoorlie WA kültéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Található étterem Quality Inn Railway Kalgoorlie WA területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van Quality Inn Railway Kalgoorlie WA?

Quality Inn Railway Kalgoorlie WA elhelyezkedése nagyszerű. Nyugat-Ausztráliai Múzeum csupán 15 percnyi sétával elérhető, és Bányászati Iskola Ásványtani Múzeum is csak 13 perc gyalog.