Hostal Ruralis Altozano
Szálláshely besorolása: 1
Hostel Montanchez területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Hostal Ruralis Altozano képgalériája





Hostal Ruralis Altozano nagyszerű választás Montanchez látogatóinak.
Értékelések
9,09,0 ennyiből: 10
Csodálatos
Népszerű szolgáltatások
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
Főbb szolgáltatások (2)
Főbb szolgáltatások (2)
- Takarítás naponta
- Egyéni parkolás (felár ellenében)
Az otthon érzése (4)
Az otthon érzése (4)
- Televízió
- Napi takarítási szolgáltatás
- Egyéni parkolás (felár ellenében)
- Hangszigetelt szobák
A jelenlegi ár 16 270 Ft
16 270 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 20. – szept. 21.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
6 szoba megjelenítése 6 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba kétszemélyes ággyal

Szoba kétszemélyes ággyal
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 2 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Egyágyas szoba

Egyágyas szoba
- 1 hálószoba
- 1 férőhely
- 1 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: apartman

apartman
- 1 hálószoba
- 3 férőhely
- 3 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba

Szoba
- 3 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy VAGY 2 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba

Szoba
- 1 férőhely
- 1 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba

Szoba
- 2 férőhely
- 2 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Hotel AHC Cáceres
Distrito Norte
Hotel AHC Cáceres
Distrito Norte
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
7.2 ennyiből: 10, Jó, 407 értékelés
7,2
Jó
407 értékelés
Az ár 21 856 Ft
21 856 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Alora Hotel Mérida
Mérida óvárosa
Alora Hotel Mérida
Mérida óvárosa
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 82 értékelés
9,2
Csodálatos
82 értékelés
Az ár 19 043 Ft
19 043 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 20. – szept. 21.

Hotel Alcantara
La Madrila
Hotel Alcantara
La Madrila
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
- Bár
7.8 ennyiből: 10, Jó, 129 értékelés
7,8
Jó
129 értékelés
Az ár 22 642 Ft
22 642 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Hotel Nova Roma
Mérida óvárosa
Hotel Nova Roma
Mérida óvárosa
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 64 értékelés
8,4
Nagyon jó
64 értékelés
Az ár 17 403 Ft
17 403 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Soho Boutique Casa Don Fernando
Cáceres óvárosa
Soho Boutique Casa Don Fernando
Cáceres óvárosa
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 286 értékelés
9,2
Csodálatos
286 értékelés
Az ár 23 009 Ft
23 009 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 2. – szept. 3.

Hotel Alfonso IX
Cáceres óvárosa
Hotel Alfonso IX
Cáceres óvárosa
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 284 értékelés
8,0
Nagyon jó
284 értékelés
Az ár 20 926 Ft
20 926 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 9. – szept. 10.

Hotel Velada Mérida
Mérida óvárosa
Hotel Velada Mérida
Mérida óvárosa
- Medence
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 496 értékelés
8,2
Nagyon jó
496 értékelés
Az ár 19 702 Ft
19 702 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 7. – szept. 8.

Hotel la Boheme
Cáceres óvárosa
Hotel la Boheme
Cáceres óvárosa
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 98 értékelés
8,8
Kiváló
98 értékelés
Az ár 23 738 Ft
23 738 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

La Flor de Al-andalus
Mérida óvárosa
La Flor de Al-andalus
Mérida óvárosa
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 197 értékelés
8,6
Kiváló
197 értékelés
Az ár 14 594 Ft
14 594 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Hostal Las Abadias
Merida
Hostal Las Abadias
Merida
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 139 értékelés
8,4
Nagyon jó
139 értékelés
Az ár 14 594 Ft
14 594 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

General Margallo, 4, Montánchez, Cáceres, 10170
A közelben
- Acueducto de los Milagros (római vízvezeték) - 38 perc autóval - 52.7 km
- Plaza de España - 41 perc autóval - 54.2 km
- Római Színház - 42 perc autóval - 52.4 km
- Római híd - 42 perc autóval - 54.6 km
- Diana-templom - 42 perc autóval - 56.4 km
Éttermek
- Café-Bar REGAJO – 12 perc autóval
- Burguer Monik Majucoco – 12 perc autóval
- Churreria-Bar Fragoso – 11 perc autóval
- Cafeteria Pasteleria Candy – 12 perc autóval
- Jamones Alvaro Galan – 4 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Hostal Ruralis Altozano
- Hostal Ruralis Altozano nagyszerű választás Montanchez látogatóinak.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 20 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 10:00, bejelentkezés vége: 15:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- Helyszíni parkolás csak kérésre
- Egyéni parkolás a helyszínen (10 EURnaponta)
- Korlátozott helyszíni parkolási lehetőség
A szálláshely szolgáltatásai
Akadálymentes ítés
- Padlólap a szobában
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- Televízió
A pihentető alváshoz
- Hangszigetelt szobák
- Ágynemű
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Parkolás
- Egyéni parkolás díja: 10 EURnaponta
- A helyszíni parkolás biztosításához a vendégeknek előzetesen kapcsolatba kell lépniük a szálláshellyel
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: betéti kártyák és készpénz.
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
A szálláshely regisztrációs száma: H-CC-752
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Hostal Ruralis Altozano háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Hostal Ruralis Altozano helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen. Az egyéni parkolás költsége 10 EUR naponta. A parkolóhelyek száma korlátozott.
Mikor van Hostal Ruralis Altozano bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 10:00 és 15:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.