Carlton Plaza Americana

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Americana területén, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Carlton Plaza Americana megfontolásra érdemes szálláslehetőség Americana felfedezéséhez. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 6:30 és 10:30 között.

Értékelések

8,0 ennyiből: 10
Nagyon jó

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes reggeli
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Mosoda
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (4)

  • Takarítás naponta
  • Szabadtéri medence
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények

Az otthon érzése (5)

  • Saját fürdőszoba
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Szabadtéri medence
A jelenlegi ár 12 939 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 4. – okt. 5.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
8 szoba megjelenítése 8 közül

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Deluxe négyágyas szoba, 2 kétszemélyes ágy

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Családi négágyas szoba

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 2 egyszemélyes ágy

Családi szoba

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 3 egyszemélyes ágy

Standard szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 7,2
Jó
(5 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Standard szoba kétszemélyes ággyal, konyha

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Standard négyágyas szoba, 2 kétszemélyes ágy

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Standard háromágyas szoba, 3 egyszemélyes ágy

10-ből 8,0
Nagyon jó
(1 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 3 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Rua Washington Luís 399, Americana, SP, 13465-520

A közelben

  • Páduai Szent Antal-bazilika - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Americana Könyvtára - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Americanai Városi Színház - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Elis Regina Arena Színház - 18 perc gyalog - 1.5 km
  • Zeca Elias Nemzetközi Mini Autóverseny-pálya - 6 perc autóval - 2.5 km

Közlekedés

  • Campinas (VCP-Viracopos - Campinas nemzetközi repülőtér) – 43 perc autóval
  • Americana vasútállomás – 7 perc gyalog
  • Limeira vasútállomás – 21 perc autóval
  • Sumaré vasútállomás – 22 perc autóval

Éttermek

  • ‪Cachaçaria Brasil – ‬5 perc gyalog
  • ‪Beppo Giovanni – ‬5 perc gyalog
  • ‪Restaurante Arienzo – ‬5 perc gyalog
  • ‪Suco Laranjinha – ‬5 perc gyalog
  • ‪Ponto Do Café – ‬4 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Carlton Plaza Americana

  • Carlton Plaza Americana megfontolásra érdemes szálláslehetőség Americana felfedezéséhez. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 6:30 és 10:30 között.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 40 szoba

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • A szülőknek magukkal vinniük a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát*

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes kontinentális reggeli naponta 6:30 és 10:30 között

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Mosoda

Létesítmények

  • Szabadtéri medence

Szobák felszereltsége

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Gyermekek és pótágyak

  • A 18 év alatti gyermekkel utazó szülőnek vagy a gyermek más törvényes képviselőjének bejelentkezéskor be kell mutatnia a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát (pl. útlevél). A Brazíliába érkező külföldi utazók esetében, ha csak az egyik szülő utazik a gyermekkel, neki a gyermek születési anyakönyvi kivonatán és fényképes személyazonosító okmányán túl egy közjegyző által hitelesített hivatalos utazási engedélyt is be kell mutatnia, amelyen a másik szülő aláírása is szerepel. Amennyiben a szülő vagy a törvényes képviselő adott esetben nem képes vagy nem hajlandó a fenti engedélyt megadni, a gyermek csak bírói felhatalmazással utazhat. A gyermekekkel Brazíliába utazók az út előtt mindenképp vegyék fel a kapcsolatot a brazil konzulátussal bővebb felvilágosításért.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 64.575.247/0001-19
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Carlton Plaza Americana úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.

Engedélyezi Carlton Plaza Americana háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Carlton Plaza Americana helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Carlton Plaza Americana bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre eddig van lehetőség: tetszőleges időpont. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok Carlton Plaza Americana területén és a közelben?

Carlton Plaza Americana kültéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van Carlton Plaza Americana?

Carlton Plaza Americana elhelyezkedése nagyszerű. Americana vasútállomás egy rövid 7 perces sétával elérhető, és Americana Könyvtára is csupán 3 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Carlton Plaza Americana értékelései

8,0

Nagyon jó

7,8

Tisztaság

7,4

Szolgáltatások

8,8

Személyzet és kiszolgálás

6,8

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel de um nível médio conforme nosso objetivo
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Tudo limpo e boa localização.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hotel excelente que atendeu todas minhas expectativas, quarto muito agradável e café da manhã ótima. Só tenho agradecer ok
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Ótima localização e bom café da manhã. O hotel precisa passar por reformas mas atendeu nossas necessidades no momento.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Boa localização comércios por perto, quarto limpo a equipe sempre prestativa com a limpeza, café da manhã maravilhoso muito bom, todo funcionando o ar condicionado chuveiro , televisão, apenas a pia do banheiro estava com goteira, mas de forma geral foi uma ótima estadia
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel atende bem o café da manhã maravilhoso
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Tudo certo, recomendo! Funcionários, café da manhã, ar condicionado de boa qualidade
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Quarto grande, bem espaçoso, cama confortável e chuveiro muito bom. Café da manhã bem diversificado e saboroso. Equipe de funcionários super atenciosos
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Bom desjejum, boa recepção. Prédio e quarto antigo. Ar condicionado ligava mas não funcionava
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excelente, tudo muito bem organizado
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Equipe prestativa, acomodaçoes limpas, climatizado.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excelente opção por preço justo. Café da manhã muito bom. Recomendo.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel excelente, funcionários cordiais e prestativos, café da manhã razoável, acomodações boas, ótimo custo benefício.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Bem localizado, equipe prestativa. Fui informado que ocorreu uma mudança de administração, e está passando por uma reforma. O café da manhã é muito bom, uma boa variedade de comidas.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Ar condicionado barulhento, péssima garagem para carros, sendo um hotel no centro da cidade. Não compensa pelo valor.
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Entregaram o quarto errado do locado A noite tinha pessoas tentando abrir a porta do quarto Condições do estacionamento com goteira e com mofos
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Quarto com cheiro de mofo deixou minha filha com alergia
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Café da manhã muito bom...equipe funcionários solicita educada e sempre alegres principalmente recepção camareiras e pessoas da copa ....Sr condicionado nos quartos já reformados bons ....hotel mudou a dois meses de proprietários ...ainda estão reformando e modernizando instalações....
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Bom custo beneficio
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Hotel está em reforma, tivemos problema pra fazer o check in na madrugada!!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Quartos limpos café excelente ar condicionado quartos reformados muito bons....ficará excelente quando concluírem reforma dos andares abaixo do sétimo andar no padrão atualizado ...e falta dar uma reforma área piscina churrasqueira e pribcysin solos garagens pintura e pisos dos locais e colocar internet mais veloz
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Equipe muito atenciosa e educados.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Atendimento funcionários ótimo Instalações necessitam de reforma.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Aqui está uma avaliação clara e equilibrada: Minha experiência no Calton Hotel Americana foi muito positiva. O check-in e o check-out foram rápidos e bem organizados. A acomodação é confortável, com uma cama excelente, ar-condicionado funcionando perfeitamente e um ambiente agradável. O café da manhã colonial foi um dos pontos altos da hospedagem, com boa variedade e qualidade. Como pontos de melhoria, o hotel não dispõe de vagas internas para veículos mais altos, embora exista um estacionamento ao lado que atende essa necessidade. Além disso, a porta do banheiro do quarto não fecha corretamente, o que merece atenção da equipe de manutenção. No geral, tive uma ótima estadia e recomendo o hotel.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

O café era bom, mas o hotel é meio velho moveis muit antigo, apesar de limpo, pra quem é alérgico como eu não é muito bom.