Fabhotel White House Residency
Szálláshely besorolása: 3
Belvárosi hotel Gurgáon területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Fabhotel White House Residency képgalériája





Fabhotel White House Residency nagyszerű választás Gurgáon látogatóinak. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: MG Road metróállomás 10 perc, Sikandarpur metróállomás pedig 11 perc séta.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (4)
Főbb szolgáltatások (4)
- Takarítás naponta
- Reggeli elérhető
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
Az otthon érzése (5)
Az otthon érzése (5)
- Saját fürdőszoba
- Napi takarítási szolgáltatás
- Kábelcsatornák
- Prémium ágynemű
- Ingyenes piperecikkek
A jelenlegi ár 4 859 Ft
4 859 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba

Deluxe szoba
- 14 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Prémium szoba

Prémium szoba
- 15 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

GoBravo Dev Palace & Studio Apartments
Kapashera
GoBravo Dev Palace & Studio Apartments
Kapashera
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Egybenyíló szobák igényelhetők
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 3 értékelés
8,8
Kiváló
3 értékelés

Sunrise Guest House
12A. Sektor
Sunrise Guest House
12A. Sektor
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Edzőterem

Bellmore Stay & Homes
52. Sektor
Bellmore Stay & Homes
52. Sektor
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Az ár 6 931 Ft
6 931 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 18. – szept. 19.

Housr Golf Course Road Phase 1 Metro
28. szektor
Housr Golf Course Road Phase 1 Metro
28. szektor
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Az ár 9 794 Ft
9 794 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 28. – aug. 29.

Hotel The Best Delhi Airport
Mahipalpur
Hotel The Best Delhi Airport
Mahipalpur
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
7.8 ennyiből: 10, Jó, 49 értékelés
7,8
Jó
49 értékelés
Az ár 3 670 Ft
3 670 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 25. – szept. 26.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

C-1508, Sushant Lok 1, Vyapar Kendra Rd,, Govt.Model Sanskriti Sr.Sec School,Sec43, Gurugram, 122001
A közelben
- DLF Phase 2 (városrész) - 1 perc gyalog - 0.1 km
- Sahara Bevásárlóközpont - 5 perc gyalog - 0.5 km
- Golf Course Road (út) - 10 perc gyalog - 0.9 km
- DLF Cyber City (üzleti negyed) - 16 perc gyalog - 1.4 km
- Gurgaon Central Bevásárlóközpont - 16 perc gyalog - 1.4 km
Közlekedés
- Indira Gandhi nemzetközi repülőtér (DEL) – 32 perc autóval
- Ghaziabad (HDO-Hindon) – 98 perc autóval
- Sikandarpur RMRG állomás – 14 perc gyalog
- DLF Phase 2 állomás – 23 perc gyalog
- DLF Phase 1 állomás – 24 perc gyalog
- MG Road metróállomás – 10 perc séta
- Sikandarpur metróállomás – 11 perc séta
- Guru Dronacharya metróállomás – 24 perc séta
Éttermek
- The Westin Gurgaon Executive Lounge – 5 perc autóval
- Starbucks – 5 perc autóval
- Matamaal The Kashmiri Saal – 17 perc gyalog
- Third Wave Coffee – 11 perc gyalog
- Farzi Cafe – 4 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Fabhotel White House Residency
- Fabhotel White House Residency nagyszerű választás Gurgáon látogatóinak. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: MG Road metróállomás 10 perc, Sikandarpur metróállomás pedig 11 perc séta.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 13 szoba
- 3 emelet
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 0:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
Kisállatok
- Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
Egyéb információ
- Dohányzás a kijelölt helyeken
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 8:00 és 10:00 között
- Naponta ingyenes fogadás
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Létesítmények
- 1 épület/torony
- Épült: 2021
- Hagyományos stílusú
Akadálymentesítés
- A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
- Padlólap a szobában
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- 28 hüvelyk képátmérőjű LCD-televízió
- Kábeltévé-csatornák
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
- Mennyezeti ventilátor
A pihentető alváshoz
- Prémium ágynemű
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Esőzuhany
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Törölközők
- Fogkefe és fogkrém (igényelhető)
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Étkezés és italok
- Ingyenes palackozott víz
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
- Széf a szobában
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 300 INR felnőtteknek és 100 INR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Fabhotel White House Residency háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.
Kínál Fabhotel White House Residency helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Fabhotel White House Residency nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Fabhotel White House Residency bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 12:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Milyen környéken van Fabhotel White House Residency?
Fabhotel White House Residency DLF City (üzleti negyed) területén található. MG Road metróállomás mindössze 10 perc gyalog, Golf Course Road (út) pedig 12 perc sétára van tőle.