Apartmanhotel

Athenian Heart Suites

Apartmanhotel a bevásárlóközpont mellett, pár lépésre ettől: Ermou utca

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

A fantasztikus elhelyezkedésű Athenian Heart Suites vendégeként Ermou utca és Monastiraki bolhapiac is csak 5 perc sétára lesz tőled. A hangulatos apartmanok szolgáltatásai: teakonyha és ingyenes wifi. A tömegközlekedés rövid sétával megközelíthető: Monastiraki metróállomás 3 perc, Syntagma metróállomás pedig 8 perc séta.

Értékelések

8,8 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Teakonyha
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Mikrohullámú sütő

Főbb szolgáltatások (3)

  • 10 apartman
  • Takarítás naponta
  • Reggeli elérhető

Az otthon érzése (6)

  • Teakonyha
  • Saját fürdőszoba
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Minihűtő
  • Hangszigetelt szobák
A jelenlegi ár 29 908 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 15. – okt. 16.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
7 szoba megjelenítése 7 közül

Comfort szoba kétszemélyes ággyal

  • 18 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Comfort apartman

  • 35 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Classic Suite with semi city view

  • Kilátás a városra
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (egyszemélyes ágy méret)

Junior Suite with semi city view

  • Kilátás a városra
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Classic lakosztály, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 28 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (egyszemélyes ágy méret)

Junior lakosztály, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Acropolis View Loft Suite

  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
14 Athinaidos, Athens, 105 60

A közelben

  • Ermou utca - 1 perc gyalog - 0.1 km
  • Monastiraki bolhapiac - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Ókori athéni agora - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Szindagma tér (Alkotmány tér) - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Akropolisz - 7 perc gyalog - 0.6 km

Közlekedés

  • Athén (ATH-Eleftherios Venizelos) – 45 perc autóval
  • Athéni központi pályaudvar – 29 perc gyalog
  • Moszkhato-Tavorsz Rouf vasútállomás – 4 perc autóval
  • Agioi Anargüroi vasútállomás – 8 perc autóval
  • Monastiraki metróállomás – 3 perc séta
  • Syntagma metróállomás – 8 perc séta
  • Thiseio metróállomás – 10 perc séta

Éttermek

  • ‪LUKUMAΔES – ‬1 perc gyalog
  • ‪Tylixto Greek Wrap – ‬1 perc gyalog
  • ‪Fontana – ‬1 perc gyalog
  • ‪TGI Fridays – ‬2 perc gyalog
  • ‪Kuko's The Bar – ‬1 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Athenian Heart Suites

  • A fantasztikus elhelyezkedésű Athenian Heart Suites vendégeként Ermou utca és Monastiraki bolhapiac is csak 5 perc sétára lesz tőled. A hangulatos apartmanok szolgáltatásai: teakonyha és ingyenes wifi. A tömegközlekedés rövid sétával megközelíthető: Monastiraki metróállomás 3 perc, Syntagma metróállomás pedig 8 perc séta.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 10 apartman

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 48 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz)

Parkolás és közlekedés

  • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Teakonyha

  • Minihűtő
  • Mikrohullámú sütő
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök

Étkezés

  • Feláras elvihető reggeli reggeli elérhető naponta 7:30 és 10:00 között: ára felnőtteknek 20 EUR, gyerekeknek 20 EUR

Fürdőszobák

  • Zuhanyzó
  • Szappan
  • Sampon
  • Hajszárító
  • Törölköző
  • Toalettpapír

Ruhatisztítás

  • Önkiszolgáló mosoda a közelben

Helyiségek munkavégzéshez

  • Mobil munkaállomás laptophoz

Klímaszabályozás

  • Légkondicionálás
  • Fűtés

Állatok

  • Csak segítő állat engedélyezett (háziállatok nem)

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre
  • Hangszigetelés

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Vasaló/vasalódeszka
  • Laptop tárolására alkalmas széf
  • Szobában igénybe vehető masszázs
  • Virtuális recepció

A helyszínnel kapcsolatos kiemelt információk

  • Egy bevásárlóközpont közvetlen szomszédságában
  • Egy vonat-/metróállomás mellett
  • Metróközelben
  • A bevásárlónegyedben
  • A történelmi negyedben
  • Gyógy- vagy wellnessfürdő közelében
  • Kórház közelében

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 10 szoba

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város idegenforgalmi adót vetett ki, amelyet a szálláshelyen kell megfizetni. Az adó szezononként változik, és nincs érvényben a teljes éven át. További információt a szálláshely nyújt a foglalási visszaigazoláson szereplő elérhetőségeken.
  • A város adót vet ki: november 1 . és március 31. között 0.50 EUR szállásonként, éjszakánként
  • A város adót vet ki: április 1. – október 31. között 2.00 EUR szállásonként, éjszakánként

Opcionális extrák

  • Elvihető reggeli felár ellenében kérhető: 20 EUR felnőtteknek és 20 EUR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 500 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
A szálláshely regisztrációs száma: 1234567
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Athenian Heart Suites háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek, de segítő állatok behozhatók.

Kínál Athenian Heart Suites helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Athenian Heart Suites nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Athenian Heart Suites bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Athenian Heart Suites kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy teakonyha a következő felszereltséggel: mikrohullámú sütő, főzőedények, tányérok, evőeszközök.

Milyen környéken van Athenian Heart Suites ?

Athenian Heart Suites elhelyezkedése nagyszerű. Monastiraki metróállomás egy rövid 3 perces sétával elérhető, és Szindagma tér (Alkotmány tér) is csupán 7 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Athenian Heart Suites értékelései

8,8

Kiváló

9,4

Tisztaság

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very close to all places by walking
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great hotel, excellent location, check in could be smoother as there is no reception.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great location near Monistiraki square. There was not any on site staff which was frustrating when the door code no longer was working at 940 a.m. when the check out time was 10 a.m. Luckily, I was able to get in touch via phone and they were able to reset the code remotely. The room was very nice and clean and updated.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Good clean spot. Only problem was the check in. Should have received instructions at least 24 hours prior on how to check in since there is no reception. Never got it. Tried to message them with no answer until I got there when I had to call. Other than that, all was good and the location is a great spot near everything. I would recommend!
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Tout ce que je n'aime pas chez les nouveaux établissements ! Accueillis par des codes, aucun humain durant le séjour. Petit déjeuner livré par un livreur, Chambre grande et toute neuve, mais ce n'est que du "tape à l'œil", le tuyau de douche était déjà cassé, l'équipement made in china... donc rien de durable.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

As many others mentioned in their reviews, the check in process was a bit stressful. It was hot, we wouldn’t see the keypad in the direct sun to input the code, which we did NOT get 48 hours before arrival as said, I sent a message from the plane when I realized we never got it ahead of time. However, there was always someone there when I called and we did leave our luggage in a storage closet, again needed to be remotely opened over phone call. Although we were too tired to sightsee that day, the person handling our check in over the phone was wonderful and got us checked in a bit before the official time so we were grateful. 🙏 We fell asleep right away and woke up at 6:30pm had a snack and went back to sleep. The next day was much more smooth after learning about how to get in and out of the building/our room. The rooms were very nice and decent size for Athens center and there were basics: four plates/four sets of silverware/glasses and small jars of coffee although no creamer, they had a few sugar packets and 4 small bottles of water. The sleeper sofa was open and made, which was very helpful since there were two adults sleeping separately and we were very tired. It is in the center of everything so that was convenient. Athens is a very very busy city with lots of traffic so walking what is the best option. We had an excellent cab driver from the airport that we arranged to have us picked up at the day we left. Staff was helpful and used translation app when needed.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Don’t waste your money on this awful awful place , this place had NO HOST NO RECEPTION NO AIR CONDITION SLEEPING IN MIDDLE OF AUGUST IN ATHEN WITHOUT ANY AC WAS TRULY UNBELIEVABLY. No service whatsoever I never been to place like this and never will be . I wish I can post some of the photos I took of the place and how narrow the roof . I’m 5”2 and my head litterly hit the roof I was walking and my head was bent down whole time
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Superbra läge, hotellet ligger verkligen mitt i centrum och nära till majoriteten av sevärdheterna och restauranger. Fräscht och snyggt hotell!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great location
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Amazing room! Super clean and modern - nice having aircon and the kitchenette too. Location was very central and walkable too. Highly recommend!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Good value for money. The apartment is located in the heart of Athens.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

It was a fabulous stay! The location was perfect and the suite was beautifully appointed with everything you could want or need!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Room was super amazing along with the night time view of Acropolis! Only reason for 4* is because we kept hitting our heads going upstairs on the beam. AC worked great downstairs but Upstairs stayed warmer side. Location was perfect! Of you love shopping and delicious food this is definitely the place to be!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great location!!!! Which was the desired result. Newly renovated so room was modern and sleek. Bathroom was excellent. 1 very small hiccup, states you get check in information 48 hours prior and didn't actually receive it till a few hours before. Made it a little stressful when you land from a long flight and are a planner. Very nice lady (staff) accepted my luggage prior to check in time, which allowed early start to enjoying the city. Upon true check in, staff had put luggage in room 🤗 Keypad for entry to building and room feels very secure. Great not having to keep up with a real key card. Overall, very pleased!!!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The room was spacious and very clean. Check in was really easy and straightforward. The location was excellent! It was right in the heart of the city near amazing shops and restaurants in Athens and was steps away from a stunning view of the Acropolis. I was very pleased with my stay and will definitely book it again when I return to Athens!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Location is excellent ,50 meters from Ermou street. Equivalent to a 5 star hotel without the hotel facilities. Directives as how to check-in were very clear and got a prompt reply from their customer service for some technical issue with the hairdryer that was immediately solved. Top value for money! Highly recommended for those who want a 5 star room without having to pay the price of a 5 star hotel.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Πολύ ευρύχωρο και καθαρό δωμάτιο. Από τα πιο όμορφα διακοσμημένα δωμάτια που διέμεινα!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/6 Jó