Home2 Suites by Hilton Texarkana

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Texarkana területén, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Home2 Suites by Hilton Texarkana nagyszerű választás Texarkana látogatóinak. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli (naponta).

Értékelések

9,8 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes reggeli
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (10)

  • Szabadtéri medence
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kávé/tea a közös helyiségekben
  • Közös használatú nappali
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Vízadagoló
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Ajándékbolt/újságosstand
  • Televízió a közös helységekben

Az otthon érzése (5)

  • Mosoda
  • Háziállat hozható
  • Lift
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Szabadtéri medence
A jelenlegi ár 43 505 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 25. – okt. 26.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
9 szoba megjelenítése 9 közül

Stúdió lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Stúdió, 1 king (extra méretű) franciaágy, akadálymentesített

  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Stúdió lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, akadálymentesített (Hearing)

  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, akadálymentesített, fürdőkád

  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, akadálymentesített (Hearing)

  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Stúdió lakosztály, 2 queen (nagyméretű) franciaágy

10-ből 10,0
Kivételes
(5 értékelés)
  • 6 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Stúdió, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, akadálymentesített (Mobility & Hearing, Roll-in Shower)

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 6 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Lakosztály

  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Stúdió lakosztály, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, akadálymentesített fürdőkád, nemdohányzó

  • 6 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
4603 Cowhorn Creek Rd, Texarkana, TX, 75503

A közelben

  • Texarkanai Kongresszusi Központ - 1 perc gyalog - 0.1 km
  • Central Bevásárlóközpont - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Huai Yang-vízesés - 18 perc gyalog - 1.6 km
  • Cinemark Texarkana 14 - 2 perc autóval - 2.9 km
  • Spring-tó és park - 2 perc autóval - 3.3 km

Közlekedés

  • Texarkana, Arkansas (TXK-Texarkana regionális repülőtér) – 10 perc autóval
  • Texarkana vasútállomás – 11 perc autóval

Éttermek

  • ‪Bubba's 33 – ‬11 perc gyalog
  • ‪Chick-fil-A – ‬3 perc autóval
  • ‪Raising Cane's Chicken Fingers – ‬19 perc gyalog
  • ‪Sonic Drive-In – ‬17 perc gyalog
  • ‪McDonald's – ‬13 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Home2 Suites by Hilton Texarkana

  • Home2 Suites by Hilton Texarkana nagyszerű választás Texarkana látogatóinak. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli (naponta).

Dióhéjban

Érkezés/távozás

    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók (csak kutyák és macskák)*
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta
  • Kávé/tea a közös helyiségben
  • Vízadagoló

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás

Létesítmények

  • Széf a recepción
  • Televízió a közös helyiségekben
  • Közös használatú nappali
  • Szabadtéri medence

Akadálymentesítés

  • Braille-írásos/domború jelzések
  • Lift
  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 8 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített mosókonyha
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepciós pult magassága (cm) 84
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített medence
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített edzőterem
  • Kerekesszékes vendégek számára igénybe vehető business center
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített társalgó
  • Vizuális riasztók/figyelemfelhívók a folyosókon
  • Kapaszkodók a lépcsők mentén
  • Rámpa a főbejáratnál
  • Kerekesszékek a helyszínen rendelkezésre állnak
  • Feliratozott tévéműsorok
  • Nagyító tükör
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat
  • Medencelift a létesítményben

Szobák felszereltsége

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi

Díjak és szabályzatok

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek szállásonként 75.00 USD külön díj ellenében hozhatók (a díj a tartózkodás hosszától függően változhat)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Home2 Suites by Hilton Texarkana úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.

Engedélyezi Home2 Suites by Hilton Texarkana háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák és macskák is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 75.00 USD összegű díjat számítanak fel szállásonként, tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál Home2 Suites by Hilton Texarkana helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mit csinálhatok Home2 Suites by Hilton Texarkana területén és a közelben?

Home2 Suites by Hilton Texarkana kültéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van Home2 Suites by Hilton Texarkana?

Home2 Suites by Hilton Texarkana elhelyezkedése nagyszerű. Texarkanai Kongresszusi Központ csupán 1 percnyi sétával elérhető, és Central Bevásárlóközpont is csak 4 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Home2 Suites by Hilton Texarkana értékelései

9,8

Kivételes

9,8

Tisztaság

9,6

Szolgáltatások

9,6

Személyzet és kiszolgálás

9,8

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Friendly staff, clean comfortable room!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

A room was beautiful. The staff was very friendly and the breakfast was a hit. We enjoyed our stay.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We stayed for 2 nights & we didn’t want to leave—We loved this hotel—From the staff to the location A+
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Fantastic stay. Loved the rooms and super new and clean
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel is brand new. Great room, nice pooland the breakfast was pretty good. Staff was exceptionally friendly.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Our stay was great. There was only 1 downside, they were out of eggs for breakfast. Everything else was wonderful.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice new hotel next door to Olive Garden. It was nice staying in a brand new hotel. Staff were friendly.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Brand new hotel. Friendly staff!
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Advertised pool and EV chargers. Non were available.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We stayed the second night that the hotel at its Grand opening! Everyone from the overnight check-in to the employee serving breakfast was so wonderfully pleasant and helpful. Even helping my daughter to grab the hot chocolate as they were clearing it all away. I absolutely loved the breakfast, the egg bites and the gluten-free Bagels and oatmeal or just such great options for my family. Then wrapping up with the 12:00 check out was just perfect for us, I did not feel rush trying to get out of the hotel today. I travel through this way often and will plan to make this a regular stop and hope that they maintain these high standards that they've already set/met for themselves.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very nice big clean room. Comfortable beds. Nice area. Friendly staff. Would stay here again
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes