B&B HOTEL Murcia Thader

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Murcia területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

B&B HOTEL Murcia Thader megfontolásra érdemes szálláslehetőség Murcia felfedezéséhez.

Értékelések

9,4 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (4)

  • Takarítás naponta
  • Reggeli elérhető
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
A jelenlegi ár 18 163 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 21. – okt. 22.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
6 szoba megjelenítése 6 közül

Szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 9,6
Kivételes
(4 értékelés)
  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Háromágyas szoba

  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 3 egyszemélyes ágy

Családi háromágyas szoba

  • 17 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy

Családi négágyas szoba

  • 18 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy

Superior szoba kétszemélyes ággyal

  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba két külön ággyal

  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
THADER Shopping Center, Av. Juan de Borbón, Parcela 2A, Murcia, Murcia, 30110

A közelben

  • Nueva Condomina Stadion - 17 perc gyalog - 1.5 km
  • Parque Canino Churra - ZECA - 18 perc gyalog - 1.5 km
  • Murciai székesegyház - 9 perc autóval - 6.4 km
  • Zenia Boulevard Bevásárlóközpont - 54 perc autóval - 93.0 km
  • La Zenia tengerpart - 57 perc autóval - 94.0 km

Közlekedés

  • Corvera (RMU-Región de Murcia nemzetközi repülőtér) – 30 perc autóval
  • Murcia (XUT-Murcia del Carmen pályaudvar) – 15 perc autóval
  • Murcia vasútállomás – 15 perc autóval
  • Archena-Fortuna pályaudvar – 18 perc autóval

Éttermek

  • ‪MYA Sushi – ‬8 perc gyalog
  • ‪Starbucks – ‬18 perc gyalog
  • ‪TGB - The Good Burger – ‬18 perc gyalog
  • ‪La Tagliatella – ‬18 perc gyalog
  • ‪Foster's Hollywood – ‬20 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

B&B HOTEL Murcia Thader

  • B&B HOTEL Murcia Thader megfontolásra érdemes szálláslehetőség Murcia felfedezéséhez.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 75 szoba

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók*
    • Segítőállatok hozhatók

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 7:30 és 10:30 között

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Laptophoz jól használható munkafelület
  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 8.50 EUR felnőtteknek és 4 EUR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és éjszakánként 20 EUR külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi B&B HOTEL Murcia Thader háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 20 EUR összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, éjszakánként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál B&B HOTEL Murcia Thader helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos B&B HOTEL Murcia Thader nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van B&B HOTEL Murcia Thader bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre eddig van lehetőség: tetszőleges időpont. Kijelentkezési idő: 12:00.

Rendelkezik B&B HOTEL Murcia Thader helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Murciai Real Kaszinó (12 perc autóval).

Milyen környéken van B&B HOTEL Murcia Thader ?

B&B HOTEL Murcia Thader Churra területén várja vendégeit. Nueva Condomina Stadion mindössze 20 perc sétával elérhető.

Értékelések

A(z) B&B HOTEL Murcia Thader értékelései

9,4

Kivételes

10

Tisztaság

9,6

Szolgáltatások

9,4

Személyzet és kiszolgálás

9,8

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel muy limpio e impreionante,la habitacion espectacular,nos quedamos 2 adultos y dos niños,y supero nuestras expectativas con creces,no se puede pedir mas
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel tres bien entretenu,et le plus,parking souterrain alcampo dessous et gratuit,top
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Todo genial, nos gustó mucho, además estaba dentro del propio centro comercial!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Prédio novo Equipe de funcionários nota 10 Boas roupas de cama e toalhas Ótima localização
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

La habitacion hermosa y limpia un montón de toallas, cosas malas no tienw parkin tienes q dejarlo abajo pero la de recepción me dijo q cerraban a las 04.00 de la mañana y a las 3 ya estaba cerrado el descampado de enfrente estaba lleno me toco dejarlo mas lejos , y otra cosa el desayuno no vale la pena pagar 8e por persona no esta bueno 3 cosas y a las 10 recojen todo
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Muy bien ubicado, dentro de centro comercial con todos los servicios. Muy buena limpieza y gran trato del personal
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Todo fue perfecto,he dormido muy bien
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel silencioso y bien comunicado. Mobiliario y camas muy bien, limpeza perfecto. Muy buena ubicación, salida AP7 fácil y bien comunicado con transoporte publico.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

El hotel esta en un área del centro comercial thader, espectacular su ubicación, puedes aparcar en el estacionamiento del centro comercial gratis, eso si tienes que guardar el coche antes de las 4 am, y para salir después de las 9 am. Tienes la opción de café gratis las 24 horas.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Çok temiz düzenli ve konforluydu kahvaltısı da iyiydi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Quarto limpo, equipe de funcionários muito boa e acesso fácil ao shopping
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Todo estaba muy correcto limpio
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

La cama con ruedas se nos movía. Por lo demas, todo bien!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel nuevo , habitaciones amplias y modernas , muy limpio y cómodo la cama y el baño . Desayuno con varias opciones , cumple bien . En precio calidad este hotel es inmejorable
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Hotel con servicios muy básicos y un ambiente que recuerda a un hospital. Cobran 6 € por aparcar fuera. Además, el sistema de incendios estuvo toda la noche emitiendo sonidos, impidiendo descansar. Mala experiencia en general.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

La estancia ha sido muy buena, limpieza muy correcta, personal de recepción muy agradable excepto una, que fue el día de salida. Como ya nos íbamos, desayunamos en el bufet libre del hotel. Porcierto muy penoso y casi sin nada y sólo eran las 9:30h. No había ni zumo de naranja, en la máquina de café el dispensador de café con leche, salió Leche con cacao. Al decírselo a la dicha recepcionista me pregunta la habitación de una manera, yo amablemente se lo digo, me responde de una manera no muy amable que no tenía derecho a Desayuno, al ver sus modales me hice el que no lo supiera para ver que decía, me dice que son 10€ por cabeza. Por no faltar al respeto le digo que vale que lo pago, pero que encontraba muy caro por la poca cosa que había y que había productos agotados. Su respuesta fue es un bufet libre, le respondo lo se pero no tengo donde escoger, sin Zumo sin fruta sólo 3 Manzanas apenas embutido, sólo quedaba un mini trozo desparrama de tortilla de patatas en vez de café con leche sale leche con cacao y bastante mal. La verdad todo muy bien pero el Bufete libre del desayuno muy caro y pobre por 10,00€. Espero que para la próxima esté mejor y el precio algo más ajustado que para una rebanada de pan de molde tostada y trozo de embutido y café con leche, me pareció una tomadura de pelo.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Aunque esté un poco alejado del centro de la ciudad de Murcia, el hotel tiene una ubicación muy conveniente, a solo 5 minutos del tranvía que lleva directamente al centro. Además, está situado en un centro comercial con una buena oferta de restaurantes. Las instalaciones son excelentes y completamente nuevas. El lounge cuenta con un coffee corner gratuito —una cortesía muy agradable— y una zona de trabajo muy confortable. El único punto menos positivo es el desayuno. Funciona como buffet, pero la oferta es poco variada y, además, cuando estuvimos allí, la cantidad disponible era escasa.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Je recommande, rapport qualité/Prix vous ne trouverez pas mieux. Nous reviendrons.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Ha sido un placer. Hemos disfrutado mucho
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Très propre Parfait pour une nuit Bon emplacement
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/6 Jó