Berggasthof Almagmach

Hotel Immenstadt im Allgäu területén, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Berggasthof Almagmach megfontolásra érdemes szálláslehetőség Immenstadt im Allgäu felfedezéséhez. A vendégeknek túrázási/kerékpározási lehetőség biztosít aktív pihenési lehetőséget, emellett ingyenes wifi, valamint naponta 7:00 és 9:30 között ingyenes svédasztalos reggeli is várja őket.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Állatbarát
  • Ingyenes wifi
  • Étterem

Főbb szolgáltatások (7)

  • Takarítás naponta
  • Étterem
  • Tárgyalótermek
  • Kávé/tea a közös helyiségekben
  • Közös használatú nappali
  • Étel- és italautomata
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség
A jelenlegi ár 49 307 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 10. – júl. 11.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

Háromágyas szoba, erkély, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy és 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba, erkély, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 1 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, erkély, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Egyágyas szoba, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Négyágyas szoba, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 emeletes ágy (egyszemélyes ágy méret)
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Steigbachtal 13, Immenstadt im Allgaeu, BY, 87509

Közlekedés

  • Memmingen (FMM-Allgaeu) – 55 perc autóval
  • Altenrhein (ACH-St. Gallen – Altenrhein) – 84 perc autóval
  • Franz Josef Strauss nemzetközi repülőtér (MUC) – 124 perc autóval
  • Immenstadt im Allgäu vasútállomás – 18 perc autóval
  • Blaichach (Allgäu) vasútállomás – 21 perc autóval
  • Sonthofen vasútállomás – 25 perc autóval

Éttermek

  • ‪Brothaus & Cafe – ‬17 perc autóval
  • ‪Bistro Relax – ‬19 perc autóval
  • ‪Bäckerei Schwarz GmbH – ‬18 perc autóval
  • ‪Bergwelt Eiscafé – ‬23 perc autóval
  • ‪Rasthaus am Mittag – ‬23 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Berggasthof Almagmach

  • Berggasthof Almagmach megfontolásra érdemes szálláslehetőség Immenstadt im Allgäu felfedezéséhez. A vendégeknek túrázási/kerékpározási lehetőség biztosít aktív pihenési lehetőséget, emellett ingyenes wifi, valamint naponta 7:00 és 9:30 között ingyenes svédasztalos reggeli is várja őket.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 22 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 22:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A vendégek busszal segítségével juthatnak el a szálláshelyre, amelynek lefoglalásához fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen.
    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért; Érkezéskor a házigazda fogadja a vendégeket..
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Előfordulhat, hogy a gyerekeknek nem jár ingyenes reggeli
    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Házi kedvencek ingyenesen hozhatók
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 7:00 és 9:30 között
  • Étterem
  • Kávé/tea a közös helyiségben

Időtöltési lehetőségek

  • Túrázási/kerékpározási lehetőség

Munkához

  • Tárgyalótermek

Létesítmények

  • Közös használatú nappali

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Fűtés

A pihentető alváshoz

  • Hipoallergén ágynemű
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szobákban kizárólag regisztrált vendégek szállhatnak meg.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Berggasthof Almagmach háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen.

Kínál Berggasthof Almagmach helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Berggasthof Almagmach nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Berggasthof Almagmach bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok Berggasthof Almagmach területén és a közelben?

Helyben is kellemes időtöltések várnak, így például túrázási/kerékpározási lehetőség a melegebb hónapokban.

Található étterem Berggasthof Almagmach területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Értékelések

A(z) Berggasthof Almagmach értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

10

Szolgáltatások

10

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített

10/10 Kivételes

This is a “Mountain House”, and is on the rustic side. It’s extremely charming. Marco and Ivan will shuttle you. The cows with their bells will lull you to sleep. Good choice of beer , bread and snacks. I was here to go to the Diamond Way Europe Center. The folks are very nice and make sure you have what you need. Bring a fine cigar for Marco.
christopher joseph, 3 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Absolute Abgeschiedenheit und Erholung pur....
Stefan, 1 éjszakás utazás