Castillo de Corvinos

3.0 csillagos szálláshely
Külvárosi bed and breakfast Albero Alto területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Castillo de Corvinos megfontolásra érdemes szálláslehetőség Albero Alto felfedezéséhez. A vendégeket szezonális szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli naponta 8:30 és 10:00 között.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes reggeli
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (8)

  • Takarítás naponta
  • Szezonális szabadtéri medence
  • Kert
  • Könyvtár
  • Közös használatú nappali
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Bankett-terem

Az otthon érzése (6)

  • Televízió
  • Kert
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Lift
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Szezonális szabadtéri medence
A jelenlegi ár 60 147 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
6 szoba megjelenítése 6 közül

Szoba kétszemélyes ággyal, kilátással az udvarra

  • 15 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe lakosztály, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a lagúnára

  • Kilátás a lagúnára
  • 15 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a parkra

  • Kilátás a parkra
  • 1 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a völgyre

  • Kilátás a völgyre
  • 15 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a kertre

  • Kertre néző kilátás
  • 15 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
A-131 92, Albero Alto, Huesca, 22112

A közelben

  • Régi Szent Péter-apátság - 20 perc autóval - 12.5 km
  • Huescai székesegyház - 21 perc autóval - 12.9 km
  • Huescai Múzeum - 21 perc autóval - 12.9 km
  • Santa María-kollegiális templom - 21 perc autóval - 12.9 km
  • El Alcoraz Stadion - 25 perc autóval - 14.2 km

Közlekedés

  • Huesca (HSK-Pirineos) – 13 perc autóval
  • Huesca vasútállomás – 10 perc autóval
  • Huesca (XUA-Huesca pályaudvar) – 13 perc autóval
  • Grañén pályaudvar – 23 perc autóval

Éttermek

  • ‪Cafe Bar San Antonio – ‬13 perc autóval
  • ‪Restaurante Gran Muralla – ‬13 perc autóval
  • ‪Central Café – ‬12 perc autóval
  • ‪El volante – ‬13 perc autóval
  • ‪Bar Bachimaña – ‬12 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Castillo de Corvinos

  • Castillo de Corvinos megfontolásra érdemes szálláslehetőség Albero Alto felfedezéséhez. A vendégeket szezonális szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint svédasztalos reggeli naponta 8:30 és 10:00 között.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 6 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 21:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 16 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 10:00 és 21:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 16
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 8:30 és 10:00 között

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Több nyelven beszélő személyzet

Létesítmények

  • Kert
  • Könyvtár
  • Közös használatú nappali
  • Szezonális szabadtéri medence
  • Bankett-terem
  • Rendezvényterem
  • Kerti bútorok

Akadálymentesítés

  • Lift

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió

Az otthon kényelme

  • Külső textil árnyékolók

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Helyi térképek

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Kései kijelentkezés felár ellenében kérhető

Felújítások és bezárások

Ezen a szálláshelyen 2026. május 1. és 2026. június 30. között felújításokat végeznek (a befejezés dátuma változhat). A felújítások a következő területeket érintik:
  • Úszómedence
A bed and breakfast mindent megtesz, hogy a felújítási munkálatok a legkevesebb zajjal és kellemetlenséggel járjanak.

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A medence a következő időszakban használható: 11:30 – 21:00
  • A szezonálisan nyitva tartó medence a következő időszakban használható: június 15. – szeptember 15

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
A szálláshely regisztrációs száma: SI
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Castillo de Corvinos úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szezonális szabadtéri medence várja a vendégeket. Az uszoda 11:30 és 21:00 között várja a vendégeket.

Engedélyezi Castillo de Corvinos háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Castillo de Corvinos helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Castillo de Corvinos bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 21:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. A kései kijelentkezés felár ellenében biztosítható.

Mit csinálhatok Castillo de Corvinos területén és a közelben?

Castillo de Corvinos a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: szezonális kültéri medence és kert.

Értékelések

A(z) Castillo de Corvinos értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

10

Szolgáltatások

10

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített

10/10 Kivételes

Muy bonito chiquito. Y muy amables todos
Manolo, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Fantastic refurbished historical property. The owner very friendly and helpful. We had full access to the property living rooms and grounds. The breakfast provided was superb. It was a beautifully appointed property and well worth a visit
Christine, 1 éjszakás utazás