Magánszállásadó
Latitudee Boutique Rooms
Szálláshely besorolása: 2
Hotel Darjeeling területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Latitudee Boutique Rooms képgalériája





Latitudee Boutique Rooms nagyszerű választás Darjeeling látogatóinak.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
Főbb szolgáltatások (2)
Főbb szolgáltatások (2)
- Takarítás naponta
- Meghatározott időben nyitva tartó recepció
A jelenlegi ár 7 721 Ft
7 721 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 21. – okt. 22.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal
- 11 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
Superior szoba
- 11 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 2 kétszemélyes ágy
Deluxe stúdió lakosztály
- 11 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
Deluxe háromágyas szoba
- 11 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 3 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy és 1 egyszemélyes ágy
Hasonló szálláshelyek

Gakhil Boutique Hotel
Darjeeling
Gakhil Boutique Hotel
Darjeeling
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Mosoda
- Állandó recepció
2.0 ennyiből: 10, 1 értékelés
2,0
1 értékelés

Ivanhoe Hotel A Heritage Property
Darjeeling
Ivanhoe Hotel A Heritage Property
Darjeeling
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 13 értékelés
9,4
Kivételes
13 értékelés
Az ár 16 085 Ft
16 085 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 26. – okt. 27.

Hotel Tin Tin Boutique Bijanbari
Darjeeling
Hotel Tin Tin Boutique Bijanbari
Darjeeling
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Állandó recepció
7.4 ennyiből: 10, Jó, 3 értékelés
7,4
Jó
3 értékelés
Az ár 10 005 Ft
10 005 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 20. – okt. 21.

Sinclairs Darjeeling
Darjeeling
Sinclairs Darjeeling
Darjeeling
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 66 értékelés
8,2
Nagyon jó
66 értékelés
Az ár 20 588 Ft
20 588 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 24. – okt. 25.

Hotel Dreamland Darjeeling
Darjeeling
Hotel Dreamland Darjeeling
Darjeeling
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Mosoda
Az ár 8 338 Ft
8 338 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 20. – okt. 21.

Mayfair Hill Resort Darjeeling
Darjeeling
Mayfair Hill Resort Darjeeling
Darjeeling
Az ár 41 491 Ft
41 491 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 29. – okt. 30.

Yashshree Jai Hotel & Banquet
Darjeeling
Yashshree Jai Hotel & Banquet
Darjeeling
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Mosoda
- Állandó recepció
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 6 értékelés
8,0
Nagyon jó
6 értékelés
Az ár 15 903 Ft
15 903 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 21. – okt. 22.

Istana Resorts
Darjeeling
Istana Resorts
Darjeeling
- Állandó recepció
5.0 ennyiből: 10, 2 értékelés
5,0
2 értékelés
Az ár 11 438 Ft
11 438 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
nov. 4. – nov. 5.

The Elgin, Darjeeling
Darjeeling
The Elgin, Darjeeling
Darjeeling
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 63 értékelés
8,8
Kiváló
63 értékelés
Az ár 60 254 Ft
60 254 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 20. – okt. 21.

Pagoda Heritage
Darjeeling
Pagoda Heritage
Darjeeling
Az ár 7 528 Ft
7 528 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
nov. 12. – nov. 13.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Latitudee Boutique Rooms, Darjeeling, WB, 734213
A közelben
- Bokar Ngedon Chokhor Ling Kolostor - 19 perc autóval - 17.8 km
- Ghoom Kolostor - 22 perc autóval - 18.5 km
- Tigris-hegy - 24 perc autóval - 18.8 km
- Darjeeling Himalájai Vasút - 29 perc autóval - 23.1 km
- Chowrasta - 32 perc autóval - 23.8 km
Közlekedés
- Gangtok (PYG-Pakyong) – 156 perc autóval
- Bagdogra (IXB) – 154 perc autóval
- Kurseong pályaudvar – 34 perc autóval
- Sivok állomás – 40 perc autóval
- Chunbhati állomás – 51 perc autóval
Éttermek
- Kunga Restaurant – 20 perc autóval
- Glenarys – 20 perc autóval
- Tibet Kitchen – 21 perc autóval
- Noryang Tibetan Kitchen – 20 perc autóval
- Tamu Restaurant – 3 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Latitudee Boutique Rooms
- Latitudee Boutique Rooms nagyszerű választás Darjeeling látogatóinak.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 17 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 10:00, bejelentkezés vége: 22:30
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepció mindennap 10:00 és 22:00 óra között tart nyitva.
- A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
A szálláshely szolgáltatásai
Szolgáltatások
- Meghatározott időben nyitva tartó recepció
Akadálymentesítés
- Padlólap a szobában
Szobák felszereltsége
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
Kapcsolattartás
- Íróasztal
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Latitudee Boutique Rooms háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Latitudee Boutique Rooms helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Latitudee Boutique Rooms nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Latitudee Boutique Rooms bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 10:00 és 22:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.