Apartmanhotel

8 Stanley Street

Szálláshely besorolása: 2
Belvárosi apartmanhotel, ahonnan a(z) Liverpool ONE bevásárlóközpont egy rövid sétányira fekszik

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

8 Stanley Street elhelyezkedése nagyszerű, Liverpool ONE bevásárlóközpont és Royal Albert Dock is 15 percen belül elérhető gyalogszerrel. A hangulatos apartmanok szolgáltatásai: teakonyha és ingyenes wifi.

Értékelések

8,2 ennyiből: 10
Nagyon jó

Népszerű szolgáltatások

  • Teakonyha
  • Ingyenes wifi
  • Mikrohullámú sütő

Főbb szolgáltatások (2)

  • 43 apartman
  • Takarítás (igényelhető)

Az otthon érzése (4)

  • Teakonyha
  • Saját fürdőszoba
  • Minihűtő
  • Hajszárító
A jelenlegi ár 15 932 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 18. – okt. 19.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
6 szoba megjelenítése 6 közül

Basic stúdió, nemdohányzó, konyharész

  • 15 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Basic stúdió, nemdohányzó, konyharész

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Classic stúdió, nemdohányzó, konyharész

  • 19 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Comfort stúdió, nemdohányzó, konyharész

  • 2 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Comfort stúdió, nemdohányzó, konyharész

  • 21 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Comfort stúdió, nemdohányzó, konyharész

  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
8 Stanley Street, Liverpool, England, L1 6AF

A közelben

  • Cavern Klub (szórakozóhely) - 1 perc gyalog - 0.2 km
  • Liverpool ONE bevásárlóközpont - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • St. George's Hall - 6 perc gyalog - 0.5 km
  • Liverpooli Empire Színház - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Royal Albert Dock - 10 perc gyalog - 0.9 km

Közlekedés

  • Liverpool (LPL-John Lennon) – 34 perc autóval
  • Chester (CEG-Hawarden) – 58 perc autóval
  • Manchesteri Repülőtér (MAN) – 50 perc autóval
  • Moorfields megállóhely – 2 perc gyalog
  • James utca megállóhely – 7 perc gyalog
  • Liverpool Lime Street vasútállomás – 7 perc gyalog

Éttermek

  • ‪Cavern Pub – ‬4 perc gyalog
  • ‪The Cavern Club – ‬3 perc gyalog
  • ‪Fabiano – ‬1 perc gyalog
  • ‪Thomas Rigby's – ‬2 perc gyalog
  • ‪The Vernon Arms – ‬1 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

8 Stanley Street

  • 8 Stanley Street elhelyezkedése nagyszerű, Liverpool ONE bevásárlóközpont és Royal Albert Dock is 15 percen belül elérhető gyalogszerrel. A hangulatos apartmanok szolgáltatásai: teakonyha és ingyenes wifi.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 43 apartman

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 23:00
    • Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
    • Korai bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat. Érkezéskor a házigazda fogadja a vendégeket..
    • A nyitvatartási idő után érkező vendégek másik helyszínen tudnak bejelentkezni: [Stanley Street Studios, 8-10 Stanley Street, Liverpool, L1 6AA]
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 23:00.
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 50+ Mb/s

Parkolás és közlekedés

  • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Teakonyha

  • Minihűtő
  • Főzőlap
  • Mikrohullámú sütő
  • Sütő
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök

Fürdőszobák

  • Zuhanyzó
  • Toalettpapír
  • Sampon
  • Törölköző
  • Hajszárító
  • Szappan

Helyiségek munkavégzéshez

  • Mobil munkaállomás laptophoz

Kényelem

  • Fűtés

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Takarítás igényelhető
  • Virtuális recepció

A helyszínnel kapcsolatos kiemelt információk

  • A városközpontban
  • A szórakoztató negyedben

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 43 szoba

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Korai bejelentkezésre felár ellenében van lehetőség (a rendelkezésre állástól függően)
  • Takarítás felár ellenében biztosított: 25.00 GBP.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi 8 Stanley Street háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál 8 Stanley Street helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos 8 Stanley Street nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van 8 Stanley Street bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 23:00 között van lehetőség. A korai bejelentkezés feláras (a szolgáltatás biztosítása a rendelkezésre állástól függ). Kijelentkezési idő: 11:00. Gyorsított kijelentkezés igénybe vehető.

8 Stanley Street kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy teakonyha a következő felszereltséggel: főzőlap, sütő, mikrohullámú sütő.

Milyen környéken van 8 Stanley Street?

8 Stanley Street Liverpool városközpontja területén található. Moorfields megállóhely mindössze 2 perc gyalog, Liverpool ONE bevásárlóközpont pedig 5 perc sétára van tőle.

Értékelések

A(z) 8 Stanley Street értékelései

8,2

Nagyon jó

8,8

Tisztaság

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice clean room great location. Perfect to stay right near town.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Room was spotless good staff on very welcoming easy location alot of pubs and take aways nearby
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hotel very clean and city centre location.Highly recommended.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

I do not review very often but this place was in very convenient location, close to station, shops and all what Liverpool have to offer. Very nice place, comfortable and had everything that i needed. Loved it, will stay again!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Helpful staff, clean comfortable room
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Quarto e localização excelentes
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Good value simple accommodation. Central location. Convenient.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Really ideal location for us and our room was all as advertised and expected. Reception to check-in was across the road from the green door for No.8. Thank you.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great location & very good value for money. Would highly recommend if you’re visiting Liverpool.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Amazing little studio, clean, great location. Staff so helpful and responded to all queries promptly. Check-in easy and great recommendation for breakfast. Will definitely stay again. Thank you 😊
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

It was like sleeping in a hallway we paid £350 for 2 nights. We had 2
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Highly recommend this accommodation! The room exceeded my expectations considering how great the price was. Perfect location in the centre of Liverpool. Comfortable, clean and with all the amenities needed. As soon as we arrived at the property, Jacob (member of staff) promptly greeted us and checked us in, big thanks to him for being so friendly and helpful! Really enjoyed my stay here and would be quick to return!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Staff were lovely to deal with. Rooms were perfect for a solo traveller and location was great. Will definitely be booking with these guys again in the future
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

A great option as an alternative to staying in a hotel especially if you are staying more tha3 or 4 nights. Good kitchen including crockery, utensils and glasses. Great location to explore Liverpool city centre.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Easy check in. Friendly staff. Clean room.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Can not fault 1 thing about the place
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Perfect stay in a central location close to everything you could need! Beds were super comfy. Check in slightly confusing but overall a lovely stay!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Central location. Nice private room. I have 4 stars only because TV didn’t work until 3rd day. However, the handyman was very friendly and there are always staff members available if you need them. I would stay again!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

I had a really good stay. Great price, clean and well set out room. The staff were really friendly and helpful. My first choice now for any future Liverpool trips.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Yeah great location staff brilliant, I'd recommend it to anyone, impressive for prices.comfertable clean
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Friendly staff,amazing room but sadly i couldn’t stay the 2 nights I booked,got called home to Plymouth due to a emergency But I will be back again around Christmas,love my city
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

You have to check-in at the property across the road. I only knew to do this, as my son had read a review highlighting this. Correspondence from the property itself was poor.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The rooms were immaculately clean. The staff were outstanding. The security doors made us all feel safe. Plenty shops and nightlife around. I would highly recommend this.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Very very warm. Could really do with a fan in the room. Everything else was great
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

The room was clean and the bed comfortable. Overall the main room was a good size but given that it was meant to sleep 3 people the bathroom was tiny (too small to be honest). The staff in the property opposite were pleasant and helpful. Location was ideal. Would stay here again.