Rodos Palladium Leisure and Wellness

Hotel a(z) Faliraki tengerpart közelében, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Rodos Palladium Leisure and Wellness nagyszerű elhelyezkedésű szálláshely, ahonnan Kallithea tengerpart és Faliraki Vízipark is csak 15 perc gyalog. A vendégeket szauna és fitneszterem is várja, ha pedig megéheznek, helyben válogathatnak a kellemes étterem étlapjáról. A szálláshely beltéri medence, szabadtéri medence és terasz jóvoltából még nívósabb.

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Edzőterem
  • Bár

Főbb szolgáltatások (12)

  • Étterem
  • Beltéri medence és szabadtéri medence rendelkezésre áll
  • Fitneszlétesítmény
  • Szauna
  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
  • Bébiszitter-szolgáltatás
  • Business center
  • Terasz
  • Kert
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • ATM/banki szolgáltatás
  • Mosodai szolgáltatás

Az otthon érzése (6)

  • Bébiszitter-szolgáltatás
  • Játszótér a helyszínen
  • Kert
  • Terasz
  • Mosoda
  • Lift

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Kalithea, Rhodes, South Aegean, 85100

A közelben

  • Kallithea tengerpart - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Faliraki Vízipark - 12 perc gyalog - 1.0 km
  • Faliraki tengerpart - 2 perc autóval - 1.5 km
  • Oasis-part - 3 perc autóval - 2.3 km
  • Kallithea Springs (emlékmű és rendezvényközpont) - 3 perc autóval - 2.7 km

Közlekedés

  • Rodosz (RHO-Diagorasz) – 27 perc autóval

Éttermek

  • ‪καραβελλαλικα – ‬8 perc autóval
  • ‪Da Vinci Restaurant – ‬7 perc gyalog
  • ‪Ta mantala – ‬7 perc autóval
  • ‪Azzurro Pool Bar – ‬11 perc gyalog
  • ‪Almyra Beach Bar – ‬14 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Rodos Palladium Leisure and Wellness

  • Rodos Palladium Leisure and Wellness nagyszerű elhelyezkedésű szálláshely, ahonnan Kallithea tengerpart és Faliraki Vízipark is csak 15 perc gyalog. A vendégeket szauna és fitneszterem is várja, ha pedig megéheznek, helyben válogathatnak a kellemes étterem étlapjáról. A szálláshely beltéri medence, szabadtéri medence és terasz jóvoltából még nívósabb.

Dióhéjban

DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
DONE

Gyermekek

    • Bébiszitter-szolgáltatás
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Egyéni parkolás a helyszínen (felár ellenében)

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Étterem

Gyerekekkel utazóknak

  • Játszótér
  • Bébiszitter-szolgáltatás

Munkához

  • Business center

Szolgáltatások

  • Concierge-szolgálat
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás

Létesítmények

  • ATM/banki szolgáltatás
  • Széf a recepción
  • Kert
  • Terasz
  • Fitneszterem
  • Szabadtéri medence
  • Beltéri medence
  • Szauna

Akadálymentesítés

  • Lift

Díjak és szabályzatok

Parkolás

  • Egyéni parkolási lehetőség felár ellenében

Szabályzatok

Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 500 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Rodos Palladium Leisure and Wellness úszómedencével vagy uszodával?

Igen, beltéri medence és szabadtéri medence várja a vendégeket.

Kínál Rodos Palladium Leisure and Wellness helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolási lehetőség elérhető a helyszínen (felár ellenében).

Rendelkezik Rodos Palladium Leisure and Wellness helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Rodoszi Kaszinó (15 perc autóval).

Mit csinálhatok Rodos Palladium Leisure and Wellness területén és a közelben?

Rodos Palladium Leisure and Wellness a következő lehetőségeket kínálja: kültéri medence, szauna, fitneszlétesítmény és kert.

Található étterem Rodos Palladium Leisure and Wellness területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van Rodos Palladium Leisure and Wellness?

Rodos Palladium Leisure and Wellness elhelyezkedése nagyszerű. Kallithea tengerpart csupán 1 percnyi sétával elérhető, és Faliraki Vízipark is csak 13 perc gyalog.