Magánszállásadó

Moc An Village Tam Coc

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Nam Hoa Lư területén, ahol szabadtéri medence és étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Moc An Village Tam Coc vendégeként Tràng An kultúrtáj-komplexum és Ninh Binh-i sétálóutca is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. A vendégeket szabadtéri medence és egy étterem is várja a helyszínen.

Értékelések

9,0 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes reggeli
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (6)

  • Takarítás tartózkodásonként egyszer
  • Étterem
  • Szabadtéri medence
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Kert

Az otthon érzése (6)

  • Hűtőszekrény
  • Saját fürdőszoba
  • Kert
  • Minibár
  • Limitált takarítási szolgáltatás
  • Szabadtéri medence
A jelenlegi ár 8 873 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
7 szoba megjelenítése 7 közül

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Elite szoba kétszemélyes ággyal

  • 30 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba két külön ággyal

  • 27 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, 2 queen (nagyméretű) franciaágy

  • 36 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe háromágyas szoba

  • 35 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 3 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Családi szoba

  • 50 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Luxus szoba kétszemélyes ággyal

  • 36 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Hai Nham, Ninh Hai, Nam Hoa Lu, Ninh Binh, 430000

A közelben

  • Tràng An kultúrtáj-komplexum - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • Bich Dong-templom - 17 perc gyalog - 1.4 km
  • A Trang An ökológiai turisztikai terület bejárata - 21 perc autóval - 14.7 km
  • Hang Múa túraterület - 22 perc autóval - 9.9 km
  • Ninh Binh-i sétálóutca - 23 perc autóval - 13.2 km

Közlekedés

  • Ga Cau Yen állomás – 17 perc autóval
  • Ga Cat Dang állomás – 19 perc autóval
  • Ninh Binh vasútállomás – 20 perc autóval

Éttermek

  • ‪Tam Coc Vintage – ‬5 perc autóval
  • Bamboo Bar And Restaurant
  • ‪7 Bridges Ninh Bình Taproom – ‬4 perc autóval
  • ‪Aroma - Fine Indian Cuisine – ‬5 perc autóval
  • ‪Chookie's Beer Garden – ‬4 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Moc An Village Tam Coc

  • Moc An Village Tam Coc vendégeként Tràng An kultúrtáj-komplexum és Ninh Binh-i sétálóutca is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. A vendégeket szabadtéri medence és egy étterem is várja a helyszínen.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 17 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 14:00
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Fedett autóbeálló a helyszínen
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes helyi jellegű reggeli naponta 7:00 és 9:00 között
  • Étterem

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Létesítmények

  • Kert
  • Szabadtéri medence

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Minibár
  • Papucs

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény
  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás tartózkodásonként egyszer

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Moc An Village Tam Coc úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.

Engedélyezi Moc An Village Tam Coc háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.

Mikor van Moc An Village Tam Coc bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 14:00. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok Moc An Village Tam Coc területén és a közelben?

Moc An Village Tam Coc a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: kültéri medence és kert.

Található étterem Moc An Village Tam Coc területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van Moc An Village Tam Coc?

Moc An Village Tam Coc elhelyezkedése nagyszerű. Tràng An kultúrtáj-komplexum csupán 16 percnyi sétával elérhető, és Bich Dong-templom is csak 12 perc gyalog.