Eennra Kaansabbati
Szálláshely besorolása: 2
Hotel Medinīpur területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Eennra Kaansabbati képgalériája





Élvezd Medinīpur hangulatát Eennra Kaansabbati vendégeként.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
Főbb szolgáltatások (1)
Főbb szolgáltatások (1)
- Takarítás tartózkodásonként egyszer
A jelenlegi ár 5 211 Ft
5 211 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
nov. 1. – nov. 2.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal
- 11 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
A következő szoba összes képének megtekintése: Standard szoba

Standard szoba
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
Hasonló szálláshelyek

Hotel SG International
Taltala
Hotel SG International
Taltala
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
6.0 ennyiből: 10, Jó, 2 értékelés
6,0
Jó
2 értékelés
Az ár 12 546 Ft
12 546 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 25. – okt. 26.

Wonder Country Club and Resort
Kharagpur
Wonder Country Club and Resort
Kharagpur
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Nemdohányzó
2.0 ennyiből: 10, 2 értékelés
2,0
2 értékelés
Az ár 18 646 Ft
18 646 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 20. – okt. 21.

Hotel Dreams Inn Kharagpur
Kharagpur
Hotel Dreams Inn Kharagpur
Kharagpur
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 2 értékelés
8,0
Nagyon jó
2 értékelés
Az ár 10 779 Ft
10 779 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 20. – okt. 21.

Hotel Vinayak
Kharagpur
Hotel Vinayak
Kharagpur
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
6.0 ennyiből: 10, Jó, 2 értékelés
6,0
Jó
2 értékelés
Az ár 9 007 Ft
9 007 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 24. – okt. 25.

Salboni Retreat
Jhargram
Salboni Retreat
Jhargram
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Az ár 13 761 Ft
13 761 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
nov. 11. – nov. 12.

Village Inn Residency
Kharagpur
Village Inn Residency
Kharagpur
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Nemdohányzó
Az ár 2 574 Ft
2 574 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 20. – okt. 21.

HOTEL RK INTERNATIONAL
Baripada
HOTEL RK INTERNATIONAL
Baripada
- Ingyenes parkolás
- Állandó recepció
Az ár 361 518 Ft
361 518 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 20. – okt. 21.

Roy Guest House
Tamluk
Roy Guest House
Tamluk
- Állandó recepció

Somani Inn
Jhargram
Somani Inn
Jhargram
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Mosoda
Az ár 6 512 Ft
6 512 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 25. – okt. 26.

Hide Away Resort
Jhargram
Hide Away Resort
Jhargram
- Medence
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 14 297 Ft
14 297 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 21. – okt. 22.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

95/ A Hospital road Nanur Chowk Midnapore-721101, Paschim Medinipur Sadar, West Bengal, 721101
A közelben
- Sitala Templom - 16 perc gyalog - 1.4 km
- Khargeswar Shiv Mandir - 16 perc gyalog - 1.4 km
- John Pierce sírja - 17 perc gyalog - 1.4 km
- Kali-templom - 5 perc autóval - 2.2 km
- Parimalkanan Park - 8 perc autóval - 3.3 km
Közlekedés
- Midnapore állomás – 28 perc gyalog
- Benapur állomás – 19 perc autóval
- Madpur állomás – 22 perc autóval
Éttermek
- Flavour Dishes – 8 perc autóval
- Aaharam – 11 perc autóval
- Jan Ahaar – 11 perc autóval
- Apna Dhaba – 2 perc autóval
- Shree Shyam - Cake Supplement Shop – 18 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Eennra Kaansabbati
- Élvezd Medinīpur hangulatát Eennra Kaansabbati vendégeként.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 5 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 12:30
- Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
Szobák felszereltsége
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás tartózkodásonként egyszer
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: betéti kártyák és készpénz.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Eennra Kaansabbati háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Eennra Kaansabbati helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Eennra Kaansabbati nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Eennra Kaansabbati bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 12:00 és 12:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Milyen környéken van Eennra Kaansabbati?
Eennra Kaansabbati elhelyezkedése nagyszerű. Khargeswar Shiv Mandir csupán 17 percnyi sétával elérhető, és Sitala Templom is csak 16 perc gyalog.