Teljes nyaraló

Wolf Villa

Szálláshely besorolása: 3.5
Villák Camara de Lobos területén, ahol teakonyhák és erkélyek is rendelkezésre állnak

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Wolf Villa nagyszerű helyen van, Funchali jachtkikötő legfeljebb 15 perc autóval. A hangulatos villaépületek mindegyikében teakonyha, valamint berendezett erkély és ingyenes wifi gondoskodnak a kényelemről.

Népszerű szolgáltatások

  • Teakonyha
  • Mosoda
  • Ingyenes wifi
  • Hűtőszekrény

Főbb szolgáltatások (2)

  • 3 villa
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények

Az otthon érzése (6)

  • Teakonyha
  • Saját fürdőszoba
  • Külön étkezőhelyiség
  • Bútorozott erkély
  • Mosoda
  • Sötétítőfüggöny
A jelenlegi ár 78 107 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 22. – szept. 23.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Deluxe apartman, fürdőszobával, kilátással a folyóra (Wolf Villa - T1)

  • Kilátás a folyóra
  • 80 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes vezetékes internet

apartman, fürdőszobával (Wolf Villa - T2)

  • Kilátás a hegyekre
  • 120 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 2 king (extra méretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (nagyméretű egyszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes vezetékes internet

Családi apartman, privát fürdőszoba

  • Kilátás a folyóra
  • 140 négyzetméter
  • 3 hálószoba
  • 8 férőhely
  • 4 egyszemélyes ágy, 2 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret) és 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes vezetékes internet

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Caminho do Serrado 16, Câmara de Lobos, Madeira, 9300-010

A közelben

  • Henriques & Henriques Borászat - 12 perc gyalog - 1.1 km
  • Camara de Lobos-öböl - 14 perc gyalog - 1.2 km
  • Camara de Lobos Világítótorony - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Camara de Lobos-parti Strand - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Pico da Torre kilátó - 17 perc gyalog - 1.3 km

Közlekedés

  • Funchal (FNC-Cristiano Ronaldo) – 27 perc autóval

Éttermek

  • ‪Vila Da Carne – ‬18 perc gyalog
  • ‪Pizzo's Café – ‬5 perc autóval
  • ‪O Lagar – ‬9 perc gyalog
  • ‪Churchill's – ‬3 perc autóval
  • ‪Santo António – ‬5 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Wolf Villa

  • Wolf Villa nagyszerű helyen van, Funchali jachtkikötő legfeljebb 15 perc autóval. A hangulatos villaépületek mindegyikében teakonyha, valamint berendezett erkély és ingyenes wifi gondoskodnak a kényelemről.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 3 egység

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a kulcstároló szekrény adatait). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Egyéb információ

    • Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz)

Parkolás és közlekedés

  • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Teakonyha

  • Nagy méretű hűtőszekrény
  • Főzőlap
  • Mikrohullámú sütő
  • Sütő
  • Mosogatógép
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök

Fürdőszobák

  • Zuhanyzó
  • Szappan
  • Hajszárító
  • Sampon
  • Törölköző
  • Toalettpapír

Nappali lakrész

  • Külön étkezőhelyiség

Külső területek

  • Kerti bútorokkal berendezett erkélyre

Ruhatisztítás

  • Mosoda
  • Mosószer

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Hangszigetelés
  • Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Helyi térképek
  • Külső textil árnyékolók
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Vasaló/vasalódeszka
  • Sötétítőfüggöny
  • Éttermi ajánlók

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 3 szoba

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege felnőttek esetén 2.00 EUR személyenként, éjszakánként (max. 7 éjszaka). 13 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.
  • Takarítási díj: 110 EURszállásonkénttartózkodásonként (a szoba méretétől függően változik)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 172076/AL
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Wolf Villa háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Wolf Villa helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Wolf Villa nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Wolf Villa bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Wolf Villa kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy teakonyha a következő felszereltséggel: főzőlap, sütő, hűtőszekrény.

Wolf Villa kínál privát kültéri helyeket?

Igen, a villa kerti bútorokkal berendezett erkély is tartozik.

Milyen környéken van Wolf Villa?

Wolf Villa elhelyezkedése nagyszerű. Henriques & Henriques Borászat csupán 14 percnyi sétával elérhető, és Camara de Lobos-parti Strand is csak 18 perc gyalog.