Super 8 by Wyndham Tracy

Szálláshely besorolása: 2
Motel Tracy területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Super 8 by Wyndham Tracy megfontolásra érdemes szálláslehetőség Tracy felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.

Értékelések

5,6 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Mosoda
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (6)

  • Takarítás (igényelhető)
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Snackbár/csemegebolt
  • ATM/banki szolgáltatás
  • Étel- és italautomata
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Televízió
  • Mosoda
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Snackbár/csemegebolt
A jelenlegi ár 24 366 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 23. – szept. 24.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
7 szoba megjelenítése 7 közül

Szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy, akadálymentesített (Mobility/hearing, Tub w/ Grab Bars)

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy, akadálymentesített (Mobility/hearing, Roll-in Shower)

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 27 négyzetméter
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 4 férőhely

Szoba

  • 27 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
3810 N Tracy Blvd, Tracy, CA, 95304

A közelben

  • West Valley Mall bevásárlóközpont - 2 perc autóval - 2.9 km
  • Cinemark Tracy 14 - 3 perc autóval - 3.6 km
  • Grand Színház Művészeti Központ - 4 perc autóval - 4.0 km
  • Lathrop Üzleti Park - 14 perc autóval - 18.0 km
  • Great Wolf Lodge Vízipark - 16 perc autóval - 19.7 km

Közlekedés

  • Stockton, Kalifornia (SCK-Stockton városi repülőtér) – 25 perc autóval
  • Modesto, Kalifornia (MOD-Modesto City - County) – 45 perc autóval
  • Sacramento, Kalifornia (SMF-Sacramento nemzetközi repülőtér) – 82 perc autóval
  • Tracy buszpályaudvar – 5 perc gyalog
  • Tracyi vasútállomás – 16 perc autóval
  • Lathrop–Manteca vasútállomás – 18 perc autóval

Éttermek

  • ‪In-N-Out Burger – ‬6 perc gyalog
  • ‪McDonald's – ‬4 perc gyalog
  • ‪Falafel Flame – ‬8 perc gyalog
  • ‪Denny's – ‬2 perc gyalog
  • ‪Starbucks – ‬6 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Super 8 by Wyndham Tracy

  • Super 8 by Wyndham Tracy megfontolásra érdemes szálláslehetőség Tracy felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 111 szoba
    • 2 emelet

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 6:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Egy 18 éves vagy annál idősebb felnőttnek kell felelősséget vállalnia a foglalásért
    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártya szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Gyermekek

    • A gyermekek ingyenesen szállhatnak meg a szülők szobájában, a meglévő ágyak/ágynemű használata mellett
    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Kisállatok hozhatók (csak kutyák és macskák, összesen 2)*
    • Segítőállatok hozhatók
    • Korlátozások vannak érvényben*
    • A házi kedvenceket nem szabad felügyelet nélkül hagyni

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • Lakókocsi-, busz- és kamionparkoló a helyszínen (felár ellenében vehető igénybe)
    • Akadálymentes helyszíni parkolás és parkolás nagyméretű járművel kerekesszékes vendégeknek
    • A helyszíni parkolás nem csak közterületen lehetséges

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Snackbár/csemegebolt

Gyerekekkel utazóknak

  • A gyermekek tartózkodása ingyenes

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Mosoda

Létesítmények

  • 4 épület/torony
  • Épült: 2015
  • ATM/banki szolgáltatás

Akadálymentesítés

  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • Siket és nagyothalló vendégeket segítő eszközök
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített kisbuszparkoló
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített medence
  • Feliratozott tévéműsorok
  • Telefon-akadálymentesítési készlet
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat
  • Medencelift a létesítményben

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Kábeltévé-csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás klímaszabályozóval

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Kád zuhanyzóval
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (50+ Mb/s)
  • Ingyenes helyi hívások

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás kérésre
  • Külső folyosóról történő megközelítés

Díjak és szabályzatok

Felújítások és bezárások

A következő létesítmények 2026. július 23. és 2027. február 6. között nem vehető igénybe (a dátumok változhatnak):
  • Úszómedence

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házikedvenc-kaució: 50.00 USDtartózkodásonként
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és éjszakánként 30.00 USD külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Az egyik közeli épületben felújítási munkák zajlanak, ami zajjal járhat.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A bejelentkezéskor megadott hitelkártyán lévő névnek és a szobafoglaláskor használt névnek egyeznie kell.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Super 8 by Wyndham Tracy háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák és macskák tartózkodhatnak a szálláshelyen, de legfeljebb 2 hozható. Egy 30.00 USD összegű felárat számítanak fel házi kedvencenként, éjszakánként, és egy 50.00 USD előleget tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak.. Bizonyos korlátozások lehetnek érvényben, melyekről a szálláshely tud bővebb felvilágosítással szolgálni.

Kínál Super 8 by Wyndham Tracy helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. Lakókocsi-, busz- és kamionparkoló rendelkezésre áll.

Mikor van Super 8 by Wyndham Tracy bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 6:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Milyen környéken van Super 8 by Wyndham Tracy?

Super 8 by Wyndham Tracy Tracy buszpályaudvar rövid, 5 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.

Értékelések

A(z) Super 8 by Wyndham Tracy értékelései

5,6

5,6

Tisztaság

6,8

Hely

6,8

Személyzet és kiszolgálás

5,2

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

I had to make a special trip down to check-in my friends, since I made the reservation. Trucks outside were loud, scary other patrons, did not look like they updated at all since taking over from Motel 6 years ago.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Pillow was Horrible no filling in it. No tiny bottles if body wash and shampoo. As compare to other motels same price as $87. Price should be $59 with these services. Bathroom tap was not good. Definitely needs some Renovation
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

wouldn’t stay here again i’ve stayed in multiple rooms to escape the roaches bedbugs or dirty rooms i don’t recommend
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Comfortable king size bed… real close to gas stations at a Denny’s
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Very close to gas stations and fast food restaurants
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

rooms need remodeled shower bed has cracked and dirty the went had no cover and was filthy pools is full not open full of dirty water bad look with the mosquitos also the roaches will be around once the lights come on
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

No breakfast or soap in the bathroom.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Everything was great.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Room had no TVs.. they gave you a little bit of towels and one soap.. shower and bathroom were dirty.. mediocre at best
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

parking spaces are many.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

coffee was cold No TV and towels were like rags. When I checked in I was told to wait 15 minutes.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

It is very dirty and unkempt.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Food around here is pretty good
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

El colchon estaba muy usado o viejo
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Towels were an afterthought. TV service has not worked for a month. Temperature control was noisy,"Continental" breakfast was only coffee
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Everything was what you'd expect. The staff is friendly and quick. Plenty of parking and Denny's right next door.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Habitación sucia. Ducha sucia. Lavado tapado. Cama con pelos. Tiene televisor pero al solicitar el control remoto te dicen que no tienen. En resume, un total desastre. Creo que jamás volvería. Prefiero dormir en el carro.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

It was very convenient for me. The staff at the front desk were extremely professional and accommodating. Harjinder took great care of me and made my check-in very pleasant.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Yes it was
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Tv didn’t work in all of the property. There was no notice online at all. Ice machine didn’t work. I kept having to go to the office for key issues. I won’t be staying there anymore.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice rooms
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Front desk was amazing
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

The MANAGER was disgustingly rude to us and others, even her employee. She’s a horrible person. Can’t believe she’s a manager. She should be terminated.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Some repairs needed but good for the price. It’s a safer place now with new management!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The staff in lobby are very professional always polite and all round good place to stay