Hostal Star Madrid

Szálláshely besorolása: 2
Hostal és Puerta del Sol (Nap kapuja) sétatávolságra vannak

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Hostal Star Madrid elhelyezkedése nagyszerű: Puerta del Sol (Nap kapuja) és Gran Via is csak 10 perc sétára van tőle. Plaza Mayor (Fő tér) és Prado Nemzeti Múzeum is legfeljebb 10 percnyi sétával elérhető. Más utazók nagyra értékelik a szálláshely következő jellemzőit: segítőkész személyzet és elhelyezkedés. A tömegközlekedés rövid sétával megközelíthető: Antón Martín metróállomás 5 perc, Sol metróállomás pedig 5 perc séta.

Értékelések

8,6 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (5)

  • Takarítás naponta
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Kirándulás/belépőjegyek foglalása

Az otthon érzése (6)

  • Hűtőszekrény
  • Saját fürdőszoba
  • Televízió
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Lift
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
A jelenlegi ár 43 794 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 18. – okt. 19.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
12 szoba megjelenítése 12 közül

Standard szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 9,0
Csodálatos
(7 értékelés)
  • 13 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 9,4
Kivételes
(16 értékelés)
  • 13 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Superior szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 8,6
Kiváló
(9 értékelés)
  • 13 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Gazdaságos szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 8,6
Kiváló
(10 értékelés)
  • 13 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Comfort szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 9,8
Kivételes
(8 értékelés)
  • 18 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Standard lakosztály, kilátással a városra

10-ből 9,4
Kivételes
(3 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Panorámás szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra

10-ből 8,8
Kiváló
(10 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 17 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Classic háromágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy

Comfort háromágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy

Szoba

  • 4 férőhely

Szoba

  • 4 férőhely

Szoba

  • 4 férőhely

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Calle Principe 18, Madrid, Madrid, 28012

A közelben

  • Szent Anna tér - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Puerta del Sol (Nap kapuja) - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Plaza Mayor (Fő tér) - 6 perc gyalog - 0.6 km
  • Gran Via - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • San Miguel piac - 9 perc gyalog - 0.8 km

Közlekedés

  • Adolfo Suárez Madrid-Barajas nemzetközi repülőtér (MAD) – 31 perc autóval
  • Madrid Recoletos vasútállomás – 17 perc gyalog
  • Madrid (XOC-Atocha pályaudvar) – 17 perc gyalog
  • Madrid Atocha vasútállomás – 18 perc gyalog
  • Antón Martín metróállomás – 5 perc séta
  • Sol metróállomás – 5 perc séta
  • Sevilla metróállomás – 5 perc séta

Éttermek

  • ‪Prada A Tope – ‬1 perc gyalog
  • ‪Calle 365 – ‬1 perc gyalog
  • ‪Salmon Gurú – ‬1 perc gyalog
  • ‪100 Montaditos – ‬1 perc gyalog
  • ‪La Venencia – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Hostal Star Madrid

  • Hostal Star Madrid elhelyezkedése nagyszerű: Puerta del Sol (Nap kapuja) és Gran Via is csak 10 perc sétára van tőle. Plaza Mayor (Fő tér) és Prado Nemzeti Múzeum is legfeljebb 10 percnyi sétával elérhető. Más utazók nagyra értékelik a szálláshely következő jellemzőit: segítőkész személyzet és elhelyezkedés. A tömegközlekedés rövid sétával megközelíthető: Antón Martín metróállomás 5 perc, Sol metróállomás pedig 5 perc séta.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 13 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 22:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:30

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 9:00 és 22:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 22:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • Mindössze egy (6 éves vagy ennél fiatalabb) szállhat meg ingyenesen a szálláshelyen, amennyiben a szülővel vagy gondviselővel egy szobában alszik, és nem kér pótágyat.
    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Gyerekekkel utazóknak

  • A gyermekek tartózkodása ingyenes

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Széf a recepción

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Kerekesszékeseknek akadálymentesített
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Keményfa padló a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 40 hüvelyk képátmérőjű síkképernyős televízió
  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás klímaszabályozóval
  • Vasaló/vasalódeszka

A pihentető alváshoz

  • Hangszigetelt szobák
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Kései bejelentkezés 22:00 és 3:00 között lehetséges előzetes megbeszélés alapján, 10 EUR kiegészítő díj ellenében.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Hostal Star Madrid
Hostal Star
Star Madrid
Hostal Star Madrid Hostal
Hostal Star Madrid Madrid
Hostal Star Madrid Hostal Madrid

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Hostal Star Madrid háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Hostal Star Madrid helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Hostal Star Madrid nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Hostal Star Madrid bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:30.

Rendelkezik Hostal Star Madrid helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes szálló nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Casino Gran Vía (8 perc gyalog).

Milyen környéken van Hostal Star Madrid?

Hostal Star Madrid elhelyezkedése nagyszerű. Antón Martín metróállomás egy rövid 5 perces sétával elérhető, és Puerta del Sol (Nap kapuja) is csupán 4 perc gyalog. Az utazók szerint ez egy nagyszerű elhelezkedésű szálló.

Értékelések

A(z) Hostal Star Madrid értékelései

8,6

Kiváló

8,8

Tisztaság

9,0

Hely

8,6

Személyzet és kiszolgálás

8,2

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hostal con excelente ubicación casi en puerta del sol, es ideal para moverse con facilidad dentro de Madrid
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Good place Everything is very close
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

The price and location are it’s advantages
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

El check in muy sencillo y la atención fue excelente. La habitación muy limpia al igual que el baño, no tuve ningun tipo de complicación, tenía balcón en la habitación y no escuchaba ningún ruido de la calle. Todo funcionaba bien, el aire acondicinado, el baño, la regadera. El balcón pequeño pero muy lindo con mesita y sillas, y una vista a la calle bastante linda! Muy buena experiencia en general Superó mis espectativas
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excelente ubicación y la habitación me encantó!!!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Location was great
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

This hostal is in a great location! The staff were very kind. The noticed we were exhausted when we arrived and even though it was earlier, they prepared us a room right away.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice place. Good situated. In the center. Helpful crew.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

La ubicación es ideal, tienes todo cerca. Con 2 personas está bien, viaje con mi pareja y solo llegamos a dormir y listo, está chico pero aceptable
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

This hotel was in an excellent location, near lots of wonderful restaurants and sights. Our room was very comfortable, and the staff were friendly and helpful! Great choice!!
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

The location is good but the property is not clean
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hotel simples, mas limpo e muito bem localizado. Quarto confortável, com minibar. Ótimo custo benefício
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Great room and service, they had a room for me when I needed it the night of. quite noisy outside throughout the night but thats life.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hostal limpio y decente. Muy bien ubicado. Punto negativo el ruido en la calle que se llega a oír en la habitación.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Quarto limpo com todas as comodidades ideais como ar condicionado aquecedor frigobar produtos de higiene como shampoo e sabonete (simples) cama confortável é ótimo chuveiro. Funcionários simpáticos . E principalmente uma localização excelente! Bem próximo a puerta del Sol. Visitamos praticamente todos os pontos turísticos a pé. Recomendo o hostal .
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

A decent place at a good price

The Hostal served our purpose and was affordable and centrally located.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Estancia agradable, ubicacion genial y el personal que nos recibio muy amable.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Muy céntrico y cerca de todo.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excelente local. Bem localizado (muito próximo de farmácias, restaurantes, mercados e bares), a 4min de caminha da estação de metrô. Extremamente bem limpa. Ar condicionado ótimo, cama gostosa e lençóis excelentes. A comunicação via e-mail poderia ser um pouco melhor — até porque as viagens à Europa são "caóticas" do ponto de vista dos horários. Mas consegui me virar e fui à estadia antes, conseguindo um check-in antecipado por 10 euros. Carlos é um cara bem legal e prestativo, além de ter me ajudado com minhas dúvidas. Recomendo!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Would be staying here again
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice small place for a warm and welcoming stay.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great price great location comfortable room
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excellent location, very close to Sol, plenty of restaurants downstairs, walking distance to major tourist attractions. Room is very spacious, bed is big and comfy. Service people are very friendly. historical elevator is cool
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Le personnel était sympathique. L’emplacement était parfait. Et la chambre était mignonne!
Puerta del Sol
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Muy buen servicio, con gusto me volvería a hospedar ahí.