Alouette Beach Resort

Szálláshely besorolása: 2.5
Motel a(z) Old Orchard Beach-i móló közelében, ahol beltéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Alouette Beach Resort vendégeinek Old Orchard Beach (tengerpart) és Old Orchard Beach-i móló mindössze 15 perc gyalog. Miután megmártóztál a kellemes beltéri medence vizében, haraphatsz valamit a helyi kávézó kínálatából. A szálláshely szezonális szabadtéri medence és snack bár/delikát jóvoltából még nívósabb. Más utazók kiemelkedően jónak tartják a hely következó jellemzőit: segítőkész személyzet.

Értékelések

8,4 ennyiből: 10
Nagyon jó

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • A strandtól nem messze
  • Étterem
  • Beltéri medence
  • Napernyők
  • Napozóágyak
  • Szezonális szabadtéri medence
  • Szobaszerviz (meghatározott órákban)
  • Kávézó
  • Légkondicionálás
  • Számítógép-állomás
  • Snackbár/csemegebolt

Az otthon érzése (6)

  • Hűtőszekrény
  • Prémium tévécsatornák
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Kávé-/teafőző
  • Barbecue-sütő(k)
A jelenlegi ár 31 474 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 25. – okt. 26.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
10 szoba megjelenítése 10 közül

Ház

  • 56 négyzetméter
  • 8 férőhely
  • 8 egyszemélyes ágy VAGY 6 egyszemélyes ágy

Szoba, 2 kétszemélyes ágy, erkély

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Szoba, 2 kétszemélyes ágy, konyharész, részleges kilátás az óceánra

10-ből 8,2
Nagyon jó
(19 értékelés)
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Szoba, 2 kétszemélyes ágy, konyharész

  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Basic szoba

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Szoba, kilátással az óceánra (Wind Song)

10-ből 8,2
Nagyon jó
(32 értékelés)
  • Óceáni kilátás
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

apartman, 2 hálószobával

  • 65 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy, 1 kétszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Szoba

10-ből 8,0
Nagyon jó
(4 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Basic szoba, 1 kétszemélyes ágy

10-ből 8,6
Kiváló
(37 értékelés)
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Basic szoba (Pet Friendly)

  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
91 East Grand Avenue, Old Orchard Beach, ME, 04064

A közelben

  • Old Orchard Beach (tengerpart) - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Old Orchard Beach-i móló - 11 perc gyalog - 1.0 km
  • Palace Playland Vidámpark - 13 perc gyalog - 1.1 km
  • Harmon Történeti Múzeum - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Kalózok Öböl - 19 perc gyalog - 1.7 km

Közlekedés

  • Portland, Maine (PWM-Portland Jetport nemzetközi repülőtér) – 20 perc autóval
  • Sanford, ME (SFM-Sanford Seacoast regionális repülőtér) – 33 perc autóval
  • Old Orchard Beach vasútállomás – 15 perc gyalog
  • Sacói Közlekedési Központ – 16 perc autóval
  • Portlandi Közlekedési Központ – 21 perc autóval

Éttermek

  • ‪Lone Pine Brewing Co. – ‬8 perc gyalog
  • ‪Dolce Crema Cafe – ‬11 perc gyalog
  • ‪Big Shots Brews & Bites – ‬13 perc gyalog
  • ‪JJ's Eatery – ‬11 perc gyalog
  • ‪Whaler – ‬14 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Alouette Beach Resort

  • Alouette Beach Resort vendégeinek Old Orchard Beach (tengerpart) és Old Orchard Beach-i móló mindössze 15 perc gyalog. Miután megmártóztál a kellemes beltéri medence vizében, haraphatsz valamit a helyi kávézó kínálatából. A szálláshely szezonális szabadtéri medence és snack bár/delikát jóvoltából még nívósabb. Más utazók kiemelkedően jónak tartják a hely következó jellemzőit: segítőkész személyzet.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 100 szoba
    • 3 emelet

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 21:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 8:00 és 21:00 óra között tart nyitva.
    • A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért. A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók*
    • Segítőállatok hozhatók
    • Csak bizonyos szobák. A szálláshely foglalási visszaigazolásában szereplő számát felhívva kérhető állatbarát szoba; az igénylésre korlátozások vonatkoznak.*

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Étterem
  • Kávézó
  • Barbecue-sütők
  • Szobaszerviz (meghatározott időszakban)
  • Snackbár/csemegebolt

Időtöltési lehetőségek

  • Strand a közelben
  • Edzőterem-használati lehetőség a közelben

Munkához

  • Számítógép-állomás

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Concierge-szolgálat
  • Mosoda
  • Kerékpárbérlési lehetőség
  • Napozóágyak
  • Napernyők

Létesítmények

  • 12 épület/torony
  • Piknikezőhely
  • Televízió a közös helyiségekben
  • Beltéri medence
  • Szezonális szabadtéri medence

Akadálymentesítés

  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Síkképernyős televízió
  • Prémium kábeltévé

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Kávé-/teafőző

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Erkély vagy kövezett terasz

A felfrissülés kellékei

  • Ingyenes piperecikkek
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

Alouette Beach Cafe - Onsite kávéház.

Díjak és szabályzatok

Felújítások és bezárások

A következő létesítmények télen zárva vannak:
  • Úszómedence

Gyermekek és pótágyak

  • Gyermekárgy/kiságy 25.0 USDéjszakánként díj ellenében vehető igénybe
  • Pótágy éjszakánként 25.0 USD díj ellenében kérhető

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és éjszakánként 32.00 USD külön díj ellenében hozhatók

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A szezonálisan nyitva tartó medence a következő időszakban használható: április–október

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról szén-monoxid-érzékelő, tűzoltó készülék, füstérzékelő, biztonsági rendszer, elsősegély-felszerelés és ablakokra szerelt védőrács gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Alouette Beach Resort Old Orchard Beach
Alouette Beach Old Orchard Beach
Alouette Beach
Alouette Beach Resort Old Orchard Maine
Alouette Beach Old Orchard
Alouette Beach Hotel Old Orchard
Alouette Beachwalk
Alouette Beach Resort Motel
Alouette Beach Resort Old Orchard Beach
Alouette Beach Resort Motel Old Orchard Beach

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Alouette Beach Resort úszómedencével vagy uszodával?

Igen, beltéri medence és szezonális szabadtéri medence várja a vendégeket.

Engedélyezi Alouette Beach Resort háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 32.00 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, éjszakánként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak.. Bizonyos korlátozások lehetnek érvényben, melyekről a szálláshely tud bővebb felvilágosítással szolgálni.

Kínál Alouette Beach Resort helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Alouette Beach Resort bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 21:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00. Érintés nélküli kijelentkezés igénybe vehető.

Mit csinálhatok Alouette Beach Resort területén és a közelben?

Alouette Beach Resort a következő lehetőségeket kínálja: beltéri medence piknikező hely és edzőterem-használati lehetőség a közelben.

Található étterem Alouette Beach Resort területén vagy környékén?

Igen, a helyszínen működő étterem neve Alouette Beach Cafe.

Alouette Beach Resort kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához erkély vagy terasz tartozik.

Milyen környéken van Alouette Beach Resort?

Alouette Beach Resort Old Orchard Beach (tengerpart) közelében várja vendégeit. Old Orchard Beach-i móló egy 12 perces rövid sétával elérhető, és Palace Playland Vidámpark is csupán 12 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Alouette Beach Resort értékelései

8,4

Nagyon jó

8,6

Tisztaság

9,0

Hely

9,0

Személyzet és kiszolgálás

8,0

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Trevligt hotell med en gammal standard men mycket charm. Får högt betyg av mig.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Fred was wonderful and helpful. The view was breathtaking! Older cottage style room. Very beachy. Will be back!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Really tiny room, but extremely cozy and right next to the beach and a short walk to the pier where all the night life is. Perfect getaway spot.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The location was extremely convenient and close to the beach. We had great fun and would stay there again.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

my favorite place to stay when in OOB.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Close to ocean and the free breakfast was great
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great place. The lady who checked us in was absolutely a lovely. Great views. The room was comfortable. Another staff member waved goodbye when we dropped our keys in the box this morning. A great way to end our trip in Maine before heading to the airport this morning.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Everything was very nice. The only complaint was having to rent and pay for the lounge chair for the beach.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We stayed for one night at the Wind Song building. The room was clean and the bed was comfortable. The beach view was beautiful! There is a deck with some chairs at the end of the building, a great place to chill out. Pathway to the beach is right next to the hotel. Very convenient and a good place to stay!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

That was good thank you.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The room we had hat the best view of the beach. We loved it.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Everything was perfect!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excellent location, the amenities were fine, staff was friendly, a little bit of up selling, but ended up in a better room for sure. I would go here again.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Comfortable place
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Couldn't ask for more when wanting to step our your door onto the beach. The room had everything we needed for our stay. It was quiet and comfortable. And only 15 min walk to the pier. Will be returning!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

I love everything about this place! Close to the beach, near the pier but far enough away to not hear the ruckus. Rooms are spacious, staff is so kind and the breakfast spot was a hit!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Room was clean and the area was very quiet beach view was the best I would recommend to anyone with family
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Frederick is really welcoming and Hikes and Rocky are great dogs ;) Love to hear the waves while going to sleep... Great and quiet spot... Xxx
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The staff were amazing and went out of their way to make sure our stay was comfortable and happy. The location is perfect. There is no wonder they have won so many local awards for hospitality. While the spaces may be older, they do the job and we will absolutely be coming back. They are a variety of very small motel rooms, to larger spaces. Will absolutely be coming back.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

STAFF WAS GREAT
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Our room was newly renovated so we enjoyed a wonderful night's sleep. The mattress was very comfortable. Great little restaurant for breakfast. Snack shack by the beach. Indoor pool which we didn't use since it was a beautiful weekend so spent it on the beach. Pier, shops, restaurants and entertainment is walking distance.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Breakfast was great. Pool very clean .
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Easy seamless checkin with over the top friendly service toom was perfect for the night and just a quick walk to the ocean and surrounding restaurants simply perfect 👌
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great breakfast, friendly, helpful staff.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Small room but ok for one night, no usb for your phone.