Hotel Restaurant Clemens August

Szálláshely besorolása: 3.5
Hotel Ascheberg területén, ahol étterem és bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Ascheberg hangulatát Hotel Restaurant Clemens August vendégeként. Aki megéhezik azt a hangulatos étterem, Clemens-August Stuben kínálja ízletes fogásokkal (a régióra jellemző ételek) reggelire, ebédre és vacsorára. A szálláshely bár/társalgó és terasz jóvoltából még nívósabb.

Értékelések

8,6 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Internet-hozzáférés
  • Étterem
  • Bár
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Étterem és bár/társalgó
  • Reggeli elérhető
  • Wifi a hallban
  • Business center
  • Terasz
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • ATM/banki szolgáltatás
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Tárgyalóterem
  • Ingyenes újságok

Az otthon érzése (6)

  • Gyerekágy/csecsemőágy (felár ellenében)
  • Saját fürdőszoba
  • Terasz
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Lift

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Egyágyas szoba

  • 14 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy

Háromágyas szoba

  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Négyágyas szoba

  • 18 négyzetméter
  • 4 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 2 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Burgstraße 54, Davensberg, Ascheberg, NW, 59387

A közelben

  • Wasserschloss Westerwinkel golfklub - 13 perc autóval - 14.9 km
  • Westerwinkel Kastély - 14 perc autóval - 14.9 km
  • Nordkircheni kastély - 16 perc autóval - 16.3 km
  • Vischeringi vár - 21 perc autóval - 17.1 km
  • Aasee-tó - 25 perc autóval - 28.2 km

Közlekedés

  • Dortmund (DTM) – 35 perc autóval
  • Münster (FMO-Münster-Osnabrück nemzetközi repülőtér) – 39 perc autóval
  • Davensberg vasútállomás – 10 perc gyalog
  • Ascheberg (Westf) vasútállomás – 5 perc autóval
  • Drensteinfurt Rinkerode vasútállomás – 10 perc autóval

Éttermek

  • ‪Bäckerei & Café Geiping – ‬11 perc autóval
  • ‪Hof Grothues-Potthoff – ‬10 perc autóval
  • ‪Hotel Restaurant Clemens-August GmbH – ‬1 perc gyalog
  • ‪Hofcafé – ‬11 perc autóval
  • ‪Mey's Wok – ‬10 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Hotel Restaurant Clemens August

  • Élvezd Ascheberg hangulatát Hotel Restaurant Clemens August vendégeként. Aki megéhezik azt a hangulatos étterem, Clemens-August Stuben kínálja ízletes fogásokkal (a régióra jellemző ételek) reggelire, ebédre és vacsorára. A szálláshely bár/társalgó és terasz jóvoltából még nívósabb.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 86 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • Korai bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 7:00 és 20:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 18:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók (csak kutyák)*
    • Segítőállatok hozhatók
    • Rendelkezésre állnak a következők: etető és itató tálak
WIFI

Internet

    • Wifi a nyilvános helyiségekben*
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes személyzeti parkoltatás a helyszínen

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 7:30 és 10:00 között
  • Étterem
  • Bár/társalgó

Munkához

  • Business center
  • Tárgyaló

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Ingyenes újságok a hallban
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Kerékpárbérlési lehetőség

Létesítmények

  • ATM/banki szolgáltatás
  • Széf a recepción
  • Terasz
  • Bankett-terem

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített étterem

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Síkképernyős televízió
  • Kábeltévé-csatornák

A pihentető alváshoz

  • Hangszigetelt szobák
  • Gyerekágy/csecsemőágy (felár ellenében)
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Hajszárító (igényelhető)
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Telefon

Étkezés és italok

  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

Clemens-August Stuben - Ez a(z) étterem a régióra jellemző ételek készítésére specializálódott. Itt reggelit, ebédet és vacsorát kerül felszolgálásra. Nyitva minden nap

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • A nyilvános terekben felár ellenében wifi használható
  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 14.9 EUR felnőtteknek és 14.9 EUR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
  • Korai bejelentkezésre 20.00 EUR felár ellenében van lehetőség (a rendelkezésre állástól függően)
  • Kései kijelentkezés 30.00 EUR felár ellenében vehető igénybe (a rendelkezésre állástól függően)

Gyermekek és pótágyak

  • Gyermekárgy/kiságy 10.0 EURéjszakánként díj ellenében vehető igénybe

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és éjszakánként 10 EUR külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A Hotelstars Union hivatalos csillagbesorolással látja el Németország szálláshelyeit. A jelen szálláshely besorolása 3 csillagos Superior, ami ezen az oldalon 3,5 csillagos minősítésként jelenik meg.

Más néven:

Hotel Restaurant Clemens Augus
Hotel Restaurant Clemens Augus Ascheberg
Restaurant Clemens Augus
Restaurant Clemens Augus Ascheberg
Hotel Restaurant Clemens August Ascheberg
Hotel Restaurant Clemens August
Restaurant Clemens August Ascheberg
Restaurant Clemens August
Hotel Restaurant Clemens-August Germany/Ascheberg
Restaurant Clemens August
Hotel Restaurant Clemens August Hotel
Hotel Restaurant Clemens August Ascheberg
Hotel Restaurant Clemens August Hotel Ascheberg

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Hotel Restaurant Clemens August háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 10 EUR összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, éjszakánként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak.. Etető- és itatótál igénybe vehető.

Kínál Hotel Restaurant Clemens August helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, személyzeti parkoltatás ingyenesen elérhető.

Mikor van Hotel Restaurant Clemens August bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 20:00 között van lehetőség. A korai bejelentkezés feláras (rendelkezésre állástól függ), díja 20.00 EUR. Kijelentkezési idő: 10:00. A kései kijelentkezés feláras (rendelkezésre állástól függ), díja 30.00 EUR. Érintés nélküli kijelentkezés igénybe vehető.

Található étterem Hotel Restaurant Clemens August területén vagy környékén?

Igen, az itt működő Clemens-August Stuben a következőt is kínálja: a régióra jellemző ételek.

Milyen környéken van Hotel Restaurant Clemens August?

Hotel Restaurant Clemens August Davensberg vasútállomás rövid, 10 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.