Teljes apartman

Luxury Beach Experience in Lisbon

Szálláshely besorolása: 4
Vízparti apartman a(z) Carcavelos tengerpart közelében, ahol konyha áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Apartman vendégeként Avenida da Liberdade és Belém-torony is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. A vendégeket szabadtéri medence és terasz várja, a hangulatos apartmanok felszereltségéhez pedig mosógép és hűtőszekrény is tartozik.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Teljes apartman

2 hálószoba2 fürdőszoba5 férőhely

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Repülőtéri transzfer
  • Konyha
  • Mosoda
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás

Főbb szolgáltatások (6)

  • Nyilvános parton
  • Szabadtéri medence
  • Repülőtéri transzfer
  • Terasz
  • Légkondicionálás
  • Kert

Az otthon érzése (6)

  • Gyerekágy/csecsemőágy (felár ellenében)
  • 2 hálószoba
  • Konyha
  • Saját fürdőszoba
  • Prémium tévécsatornák
  • Kert

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Rua Gonçalo Mendes da Maia nº15 Bloco A, Oeiras, Oeiras

A közelben

  • Marques de Pombal Palota - 12 perc gyalog - 1.0 km
  • A Marquês de Pombal Palota Kertje - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Carcavelos tengerpart - 3 perc autóval - 1.9 km
  • Költők Parkja - 4 perc autóval - 2.2 km
  • Oeiras Parque - 5 perc autóval - 3.0 km

Közlekedés

  • Cascais (CAT) – 19 perc autóval
  • Lisszabon (LIS-Humberto Delgado Repülőtér) – 42 perc autóval
  • Santo Amaró-i vasútállomás – 4 perc gyalog
  • Oeirasi vasútállomás – 10 perc gyalog
  • Paço de Arcos-i vasútállomás – 5 perc autóval
  • Repülőtéri transzfer

Éttermek

  • ‪A Quinta – ‬12 perc gyalog
  • ‪McDonald's – ‬6 perc gyalog
  • ‪Prio Energy – ‬7 perc gyalog
  • ‪Hemisfério – ‬10 perc gyalog
  • ‪Restaurante Saisa – ‬9 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Luxury Beach Experience in Lisbon

  • Apartman vendégeként Avenida da Liberdade és Belém-torony is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. A vendégeket szabadtéri medence és terasz várja, a hangulatos apartmanok felszereltségéhez pedig mosógép és hűtőszekrény is tartozik.

Dióhéjban

DONE

Property size

    • 1 apartment
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 22:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 72 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat. Érkezéskor a házigazda fogadja a vendégeket..
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 48 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártya szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
PETS

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség
VPN_KEY

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Vízpart

  • A parton

Medence és wellness

  • Szabadtéri medence
  • Fűtött medence

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi

Parkolás és közlekedés

  • A helyszínen nincs parkolási lehetőség
  • Reptéri transzfer

Családbarát

  • Gyermekágy (csecsemőágy): 25.0 EURtartózkodásonként
  • Etetőszék

Konyha

  • Nagy méretű hűtőszekrény
  • Főzőlap
  • Mikrohullámú sütő
  • Sütő
  • Mosogatógép
  • Kávé-/teafőző
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök
  • Elektromos vízforraló

Hálószobák

  • 2 hálószoba
  • Ágynemű

Fürdőszobák

  • 2 több fürdőszoba
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Hajszárító
  • Bidé
  • Törölköző

Szórakozás

  • Síkképernyős tévé kábelcsatornákkal

Külső területek

  • Terasz
  • Kert

Ruhatisztítás

  • Mosógép

Kényelem

  • Légkondicionálás
  • Fűtés

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift
  • Dohányfüstmentes szállás

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Vasaló/vasalódeszka
  • Nincs takarítási szolgáltatás

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Díjak és szabályzatok

Visszatérítendő előlegek

  • A szálláshely a bejelentkezés előtt 300 EUR kárelőleget szed be.

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege felnőttek esetén 1.00 EUR személyenként, éjszakánként (max. 7 éjszaka). 13 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Gyermekek és pótágyak

  • Gyermekárgy/kiságy 25.0 EURtartózkodásonként díj ellenében vehető igénybe
  • A vendégeknek babaágy/kiságy vagy etetőszék foglalásához előzetesen kapcsolatba kell lépniük a szálláshellyel

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
A szálláshely regisztrációs száma: 72454/AL
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Luxury Beach Experience Lisbon Apartment
Luxury Beach Experience Lisbon Oeiras
Luxury Beach Experience Lisbon
Apartment Luxury Beach Experience in Lisbon
Luxury Beach Experience in Lisbon Oeiras
Luxury Beach Experience Lisbon Apartment Oeiras
Apartment Luxury Beach Experience in Lisbon Oeiras
Oeiras Luxury Beach Experience in Lisbon Apartment
Luxury Beach Experience Lisbon
Experience In Lisbon Oeiras
Luxury Beach Experience in Lisbon Oeiras
Luxury Beach Experience in Lisbon Apartment
Luxury Beach Experience in Lisbon Apartment Oeiras

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik apartman úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.

Engedélyezi apartman háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál apartman helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos apartman nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van apartman bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok Luxury Beach Experience in Lisbon területén és a közelben?

Luxury Beach Experience in Lisbon a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: kültéri medence és kert.

Luxury Beach Experience in Lisbon kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: kávé-/teafőző, főzőedények, tányérok, evőeszközök, hűtőszekrény.

Milyen környéken van Luxury Beach Experience in Lisbon?

Luxury Beach Experience in Lisbon Santo Amaró-i vasútállomás rövid, 4 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.