Magánszállásadó
SOLMAR RESORT
Szálláshely besorolása: 3
Hotel a(z) Cabo San Lucas-öböl közelében, ahol 8 éttermek áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) SOLMAR RESORT képgalériája





SOLMAR RESORT elhelyezkedése nagyszerű, Cabo San Lucas-öböl és Marina Del Rey is 15 percen belül elérhető gyalogszerrel. Ha megmártóznál, 7 szabadtéri medence áll rendelkezésedre, éhségedet és szomjadat pedig 8 étterem és 2 bár/társalgó ételei és italai csillapítják. Diadalív és Lover's Beach tengerpart is csak 5 perc autóval.
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (7)
Főbb szolgáltatások (7)
- 8 étterem és 2 bár/társalgó
- 7 szabadtéri medence
- Wifi a hallban
- Internet-hozzáférés a hallban
- Gyermekmedence
- Bébiszitter-szolgáltatás
- 24 órában nyitva tartó recepció
Az otthon érzése (5)
Az otthon érzése (5)
- Bébiszitter-szolgáltatás (felár ellenében)
- Gyermekmedence
- 2 hálószoba
- Saját fürdőszoba
- Ingyenes egyéni parkolás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Családi szoba

Családi szoba
- 2 hálószoba
- 8 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy, 2 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 nagyméretű egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Tesoro Los Cabos
Cabo San Lucas városközpontja
Tesoro Los Cabos
Cabo San Lucas városközpontja
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 1 416 értékelés
8,6
Kiváló
1 416 értékelés
Az ár 31 555 Ft
31 555 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Krystal Grand Los Cabos - All inclusive
Costa Azul
Krystal Grand Los Cabos - All inclusive
Costa Azul
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
7.8 ennyiből: 10, Jó, 2 658 értékelés
7,8
Jó
2 658 értékelés
Az ár 83 192 Ft
83 192 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 12. – szept. 13.

Royal Solaris Los Cabos & Spa - All Inclusive
Hotel Zóna
Royal Solaris Los Cabos & Spa - All Inclusive
Hotel Zóna
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
7.8 ennyiből: 10, Jó, 2 108 értékelés
7,8
Jó
2 108 értékelés
Az ár 94 810 Ft
94 810 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Pueblo Bonito Los Cabos Blanco - All Inclusive
El Medano Ejidal
Pueblo Bonito Los Cabos Blanco - All Inclusive
El Medano Ejidal
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 1 373 értékelés
8,8
Kiváló
1 373 értékelés
Az ár 92 621 Ft
92 621 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

Pueblo Bonito Rose Resort and Spa - All Inclusive
El Medano Ejidal
Pueblo Bonito Rose Resort and Spa - All Inclusive
El Medano Ejidal
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 1 331 értékelés
8,4
Nagyon jó
1 331 értékelés
Az ár 85 812 Ft
85 812 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 2. – szept. 3.

Solmar Resort
Marina jachtkikötő
Solmar Resort
Marina jachtkikötő
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 1 003 értékelés
9,0
Csodálatos
1 003 értékelés
Az ár 40 661 Ft
40 661 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Mayan Monkey Los Cabos | Social Hotel
Marina jachtkikötő
Mayan Monkey Los Cabos | Social Hotel
Marina jachtkikötő
- Medence
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Bár
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 345 értékelés
9,0
Csodálatos
345 értékelés
Az ár 28 170 Ft
28 170 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Marina Fiesta Resort & Spa
El Medano Ejidal
Marina Fiesta Resort & Spa
El Medano Ejidal
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 1 220 értékelés
8,6
Kiváló
1 220 értékelés
Az ár 58 928 Ft
58 928 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Hilton Vacation Club Cabo Azul Los Cabos
Hotel Zóna
Hilton Vacation Club Cabo Azul Los Cabos
Hotel Zóna
- Medence
- Wellnessfürdő
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 1 185 értékelés
9,0
Csodálatos
1 185 értékelés
Az ár 47 403 Ft
47 403 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 11. – szept. 12.

Fairfield by Marriott Los Cabos
El Medano Ejidal
Fairfield by Marriott Los Cabos
El Medano Ejidal
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 1 000 értékelés
8,2
Nagyon jó
1 000 értékelés
Az ár 29 897 Ft
29 897 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 11. – szept. 12.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

1A Av Solmar Centro, Cabo San Lucas, B.C.S., 23453
A közelben
- Solmar Beach - 2 perc gyalog - 0.2 km
- Marina Del Rey - 7 perc gyalog - 0.6 km
- Cabo San Lucas-öböl - 9 perc gyalog - 0.8 km
- Black Coral Beach - 9 perc gyalog - 0.8 km
- Cannery Beach tengerpart - 10 perc gyalog - 0.9 km
Közlekedés
- San José del Caboó-i Los Cabos nemzetközi repülőtér (SJD), Baja California Sur, Mexikó – 48 perc autóval
Éttermek
- Señor Frog's – 11 perc gyalog
- Captain Tony's – 17 perc gyalog
- La terminal de cabo – 6 perc autóval
- Tequila Shark – 11 perc gyalog
- Bagatelle – 13 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
SOLMAR RESORT
- SOLMAR RESORT elhelyezkedése nagyszerű, Cabo San Lucas-öböl és Marina Del Rey is 15 percen belül elérhető gyalogszerrel. Ha megmártóznál, 7 szabadtéri medence áll rendelkezésedre, éhségedet és szomjadat pedig 8 étterem és 2 bár/társalgó ételei és italai csillapítják. Diadalív és Lover's Beach tengerpart is csak 5 perc autóval.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 2 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 15:30
- A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21
Gyermekek
- Bébiszitter-szolgáltatás*
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Wifi- és vezetékes internetkapcsolat a nyilvános helyiségekben*
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- 8 étterem
- 2 bár/társalgó
Gyerekekkel utazóknak
- Gyermekmedence
- Bébiszitter-szolgáltatás (felár ellenében)
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Létesítmények
- 7 szabadtéri medence
Szobák felszereltsége
A pihentető alváshoz
- 2 hálószoba
A felfrissülés kellékei
- 2 fürdőszoba
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- A nyilvános terekben felár ellenében wifi használható
- A nyilvános területeken vezetékes internet áll rendelkezésre felár ellenében
Gyermekek és pótágyak
- Bébiszitter-szolgáltatás felár ellenében igénybe vehető
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
Más néven:
SOLMAR RESORT Hotel
SOLMAR RESORT Cabo San Lucas
SOLMAR RESORT Hotel Cabo San Lucas
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik SOLMAR RESORT úszómedencével vagy uszodával?
Igen, 7 szabadtéri medence és gyermekmedence rendelkezésre áll.
Engedélyezi SOLMAR RESORT háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál SOLMAR RESORT helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van SOLMAR RESORT bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és 15:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Rendelkezik SOLMAR RESORT helyszíni kaszinóval?
Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: PlayWin Kaszinó (20 perc gyalog).
Mit csinálhatok SOLMAR RESORT területén és a közelben?
SOLMAR RESORT a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: 7 kültéri medence és 2 bár.
Található étterem SOLMAR RESORT területén vagy környékén?
Igen, 8 étterem található a helyszínen.
Milyen környéken van SOLMAR RESORT?
SOLMAR RESORT elhelyezkedése nagyszerű. Cabo San Lucas-öböl csupán 15 percnyi sétával elérhető, és Marina Del Rey is csak 9 perc gyalog.