Casa Hotel Mared
Szálláshely besorolása: 3
Vendégház kényelmes távolságra van ettől: Estadio Nemesio Camacho (futballstadion)
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Casa Hotel Mared képgalériája





Casa Hotel Mared nagyszerű elhelyezkedésű szálláshely, ahonnan Corferias Bogota és Az Amerikai Egyesült Államok bogotái nagykövetsége is csak 15 perc gyalog. Ingyenes szolgáltatások: wifi, valamint helyi jellegű reggeli naponta 6:30 és 10:30 között. Estadio Nemesio Camacho (futballstadion) és Movistar Sportaréna pedig csak egy rövid autóút.
Értékelések
9,29,2 ennyiből: 10
Csodálatos
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes reggeli
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (4)
Főbb szolgáltatások (4)
- Takarítás naponta
- Egyéni parkolás (felár ellenében)
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
Az otthon érzése (5)
Az otthon érzése (5)
- Saját fürdőszoba
- Televízió
- Napi takarítási szolgáltatás
- Mosoda
- Egyéni parkolás (felár ellenében)
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Business szoba kétszemélyes ággyal

Business szoba kétszemélyes ággyal
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Négyágyas szoba

Négyágyas szoba
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 2 queen (nagyméretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Hotel Embajada
Quinta Paredes negyed
Hotel Embajada
Quinta Paredes negyed
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
- Mosoda
7.8 ennyiből: 10, Jó, 225 értékelés
7,8
Jó
225 értékelés
Az ár 8 697 Ft
8 697 Ft
aug. 29. – aug. 30.

Casa Quinta Hotel Embajada
Quinta Paredes negyed
Casa Quinta Hotel Embajada
Quinta Paredes negyed
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
- Mosoda
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 184 értékelés
8,4
Nagyon jó
184 értékelés
Az ár 10 986 Ft
10 986 Ft
aug. 29. – aug. 30.

HOTEL ROYAL CID BOGOTA
Quinta Paredes negyed
HOTEL ROYAL CID BOGOTA
Quinta Paredes negyed
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 99 értékelés
8,4
Nagyon jó
99 értékelés
Az ár 8 901 Ft
8 901 Ft
szept. 15. – szept. 16.

Hotel Santiago Plaza
Quinta Paredes negyed
Hotel Santiago Plaza
Quinta Paredes negyed
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
7.4 ennyiből: 10, Jó, 24 értékelés
7,4
Jó
24 értékelés
Az ár 7 181 Ft
7 181 Ft
aug. 26. – aug. 27.

Hotel Ejecutivo Embajada
Quinta Paredes negyed
Hotel Ejecutivo Embajada
Quinta Paredes negyed
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 139 értékelés
8,4
Nagyon jó
139 értékelés
Az ár 12 817 Ft
12 817 Ft
szept. 5. – szept. 6.

Ayenda 1024 Agora Inn
Quinta Paredes negyed
Ayenda 1024 Agora Inn
Quinta Paredes negyed
- Ingyenes reggeli
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 291 értékelés
8,0
Nagyon jó
291 értékelés
Az ár 22 053 Ft
22 053 Ft
szept. 1. – szept. 2.

Hotel Santa Cruz Bogota
Quinta Paredes negyed
Hotel Santa Cruz Bogota
Quinta Paredes negyed
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 222 értékelés
8,6
Kiváló
222 értékelés
Az ár 13 267 Ft
13 267 Ft
szept. 5. – szept. 6.

Hotel Embajada 44
Quinta Paredes negyed
Hotel Embajada 44
Quinta Paredes negyed
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
7.8 ennyiből: 10, Jó, 57 értékelés
7,8
Jó
57 értékelés
Az ár 13 458 Ft
13 458 Ft
aug. 26. – aug. 27.

Hotel Ejecutivo Av Esperanza
Quinta Paredes negyed
Hotel Ejecutivo Av Esperanza
Quinta Paredes negyed
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
7.8 ennyiből: 10, Jó, 126 értékelés
7,8
Jó
126 értékelés
Az ár 13 679 Ft
13 679 Ft
aug. 28. – aug. 29.

Hotel City Center Corferias
Quinta Paredes negyed
Hotel City Center Corferias
Quinta Paredes negyed
- Ingyenes reggeli
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Étterem
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 2 értékelés
10
Kivételes
2 értékelés
Az ár 14 770 Ft
14 770 Ft
szept. 25. – szept. 26.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

24a-66 Cra. 43a, Bogotá, Bogotá, 111321
A közelben
- Kolumbiai Állami Egyetem - 3 perc gyalog - 0.3 km
- Avenida El Dorado - 3 perc gyalog - 0.3 km
- Ágora Bogotá Konferenciaközpont - 5 perc gyalog - 0.5 km
- Az Amerikai Egyesült Államok bogotái nagykövetsége - 8 perc gyalog - 0.7 km
- Corferias Bogota - 10 perc gyalog - 0.9 km
Közlekedés
- Bogotái El Dorado nemzetközi repülőtér (BOG) – 16 perc autóval
- Estación Usaquén állomás – 23 perc autóval
- Estación La Caro állomás – 31 perc autóval
Éttermek
- Juan Valdez Cafè – 3 perc autóval
- Ventolini – 4 perc autóval
- Cosette Salitre – 5 perc autóval
- Restaurante El Esturion – 4 perc autóval
- Aprissa Pizza – 5 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Casa Hotel Mared
- Casa Hotel Mared nagyszerű elhelyezkedésű szálláshely, ahonnan Corferias Bogota és Az Amerikai Egyesült Államok bogotái nagykövetsége is csak 15 perc gyalog. Ingyenes szolgáltatások: wifi, valamint helyi jellegű reggeli naponta 6:30 és 10:30 között. Estadio Nemesio Camacho (futballstadion) és Movistar Sportaréna pedig csak egy rövid autóút.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 12 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 0:00
- Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A szálláshely 5 százalékos díjat számít fel a hitelkártyás fizetésért
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 22:00.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- A szülőknek magukkal vinniük a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát*
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)
Parkolás
- Egyéni parkolás a helyszínen (25000 COPéjszakánként)
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Ingyenes helyi jellegű reggeli naponta 6:30 és 10:30 között
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Mosoda
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- Televízió
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (50+ Mb/s)
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- A szálláshelyen a következő díjakat számíthatják fel: kolumbiai általános forgalmi adó (19%). A külföldi lakhelyüket érvényes útlevéllel és turistavízummal igazoló, külföldi kártyával vagy banki átutalással fizető külföldiek mentesülhetnek az általános forgalmi adó alól. A mentesség csak a csomagfoglalásokra vonatkozik (amikor a szállást más utazási szolgáltatásokkal együtt foglalják le).
Opcionális extrák
- A bankkártyás fizetések után 5% kezelési költséget számítanak fel
Felújítások és bezárások
Ezen szálláshely 2026. március 19. és 2026. augusztus 31. között zárva tart (Felhívjuk figyelmét, hogy a jelen dátumok változhatnak).
Gyermekek és pótágyak
- A szálláshely a következő dokumentumok bemutatását kérheti a gyermekkel utazóktól: a 18 év alatti gyermekkel Kolumbiába érkező szülőktől a bejelentkezéskor kérhetik a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és egy fényképes igazolvány (külföldi látogatók esetén útlevél) bemutatását. Ha rokon vagy törvényes képviselő utazik Kolumbiába a gyermekkel, egy mindkét szülő által aláírt, közjegyző által hitelesített hozzájárulásra és a szülők igazolványának másolatára is szüksége lesz. Ha csak az egyik szülő utazik Kolumbiába a gyermekkel, kérhetik a másik szülő által aláírt, közjegyző által hitelesített hozzájárulás bemutatását. Javasoljuk, hogy azok a látogatók, akik gyermekkel terveznek Kolumbiába utazni, keressék fel a helyi konzuli szolgálatot további útmutatásért.
Parkolás
- Egyéni parkolás díja: 25000 COPéjszakánként
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 188090
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Casa Hotel Mared Bogotá
Casa Hotel Mared Guesthouse
Casa Hotel Mared Guesthouse Bogotá
Gyakran ismételt kérdések
Casa Hotel Mared jelenleg nyitva tart?
Ezen szálláshely 2026. március 19. és 2026. augusztus 31. között zárva tart (Felhívjuk figyelmét, hogy a jelen dátumok változhatnak).
Engedélyezi Casa Hotel Mared háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Casa Hotel Mared helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen. Az egyéni parkolás költsége 25000 COP éjszakánként.
Mikor van Casa Hotel Mared bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 15:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
Milyen környéken van Casa Hotel Mared?
Casa Hotel Mared elhelyezkedése nagyszerű. Corferias Bogota csupán 9 percnyi sétával elérhető, és Az Amerikai Egyesült Államok bogotái nagykövetsége is csak 11 perc gyalog.