LePrive Resort

Szálláshely besorolása: 2
Hotel könnyen megközelíthető innen: sétálóutca

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

At LePrive Resort vendégeinek sétálóutca és Pattaya Beach Road is csak 5 perc autóval. Jomtien tengerpart és Pattayai tengerpart pedig csak egy rövid autóút.

Értékelések

9,2 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Elektromosautó-töltőállomás

Főbb szolgáltatások (3)

  • Kert
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Poggyászok tárolása lehetséges
A jelenlegi ár 29 398 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 28. – szept. 29.

Szobaopciók

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
146/43 moo10 Thappraya road Soi1, Nongprue, Pattaya, Chon Buri Province, 20150

A közelben

  • Mini-Golf Pattaya - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • sétálóutca - 14 perc gyalog - 1.2 km
  • Soi Buakhao - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Pattayai tengerpart - 17 perc gyalog - 1.5 km
  • Pattaya Beach Road - 17 perc gyalog - 1.5 km

Közlekedés

  • Utapao (UTP-Utapao emzetközi repülőtér) – 51 perc autóval
  • Suvarnabhumi nemzetközi repülőtér (BKK) – 103 perc autóval
  • Bangkok (DMK-Don Mueang nemzetközi repülőtér) – 134 perc autóval
  • Pattaja Taj vasútállomás – 13 perc autóval
  • Pattaja vasútállomás – 16 perc autóval
  • Szattahip Ban Huaj Kvang vasútállomás – 23 perc autóval

Éttermek

  • ‪Håkon Scandinavian diner – ‬5 perc gyalog
  • ‪J N Joe Cafe Restaurant – ‬5 perc gyalog
  • ‪Vegetarian Food – ‬7 perc gyalog
  • ‪ก๋วยเตี๋ยวเนื้อน้ำตกใต้สะพาน อร่อย – ‬5 perc gyalog
  • ‪ครัวบันไซ – ‬9 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

LePrive Resort

  • At LePrive Resort vendégeinek sétálóutca és Pattaya Beach Road is csak 5 perc autóval. Jomtien tengerpart és Pattayai tengerpart pedig csak egy rövid autóút.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 6 szoba

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 14:00
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez

A szálláshely szolgáltatásai

Szolgáltatások

  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet

Létesítmények

  • Kert

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Mobilfizetési lehetőségek: Alipay és WeChat Pay.
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

LePrive Resort Hotel
LePrive Resort Pattaya
LePrive Resort Hotel Pattaya

Gyakran ismételt kérdések

Kínál LePrive Resort helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. Elektromosautó-töltőállomás rendelkezésre áll.

Mikor van LePrive Resort bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 14:00. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok LePrive Resort területén és a közelben?

LePrive Resort kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van LePrive Resort?

LePrive Resort elhelyezkedése nagyszerű. sétálóutca csupán 14 percnyi sétával elérhető, és Pattaya Beach Road is csak 18 perc gyalog.

Értékelések

9,2

Csodálatos