Ekono Hotel

Szálláshely besorolása: 1
Hotel a(z) Roshan Bevásárlóközpont közelében, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Ekono Hotel vendégeként Vörös-tenger és Roshan Bevásárlóközpont is csak 10 percre lesz tőled autóval. Az éhes vendégeket kávézó várja, a nap végi lazításról pedig gőzfürdő gondoskodik. Red Sea Mall bevásárlóközpont és Arábia bevásárlóközpont pedig csak egy rövid autóút.

Értékelések

7,4 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Repülőtéri transzfer
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Egybenyíló szobák igényelhetők
  • Légkondicionálás

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Étterem
  • Reggeli elérhető
  • A szálláshelytől a repülőtérig közlekedő ingyenes transzferjárat
  • Ingyenes fuvar a vasútállomásra
  • Gőzfürdő
  • 24 órában rendelkezésre álló szobaszerviz
  • Kávézó
  • Tárgyalótermek
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kávé/tea a közös helyiségekben
  • Légkondicionálás

Az otthon érzése (6)

  • Egybe nyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Prémium tévécsatornák
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Lift
  • Minibár

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Junior lakosztály

10-ből 8,0
Nagyon jó
(1 értékelés)
  • 38 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (egyszemélyes ágy méret)
  • Ingyenes wifi

Superior szoba

10-ből 8,8
Kiváló
(11 értékelés)
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
7586 Ismail Ibn Kathir, 50, Jeddah, Makkah Province, 23717

A közelben

  • Abdul Aziz király út - 2 perc autóval - 2.6 km
  • Aya Mall - 2 perc autóval - 2.6 km
  • Red Sea Mall bevásárlóközpont - 5 perc autóval - 7.7 km
  • Dzsiddai Kornis - 7 perc autóval - 8.8 km
  • Abdullah Király Városi Sportstadion - 11 perc autóval - 16.0 km

Közlekedés

  • Jeddah (JED-King Abdulaziz nemzetközi repülőtér) – 17 perc autóval
  • King Abdulaziz Nemzetközi Repülőtér állomás – 21 perc autóval
  • Dzsiddai központi állomás – 24 perc autóval
  • Ingyenes transzfer a reptérre
  • Ingyenes transzferjárat a vasútállomásra

Éttermek

  • ‪1/2 Milion – ‬5 perc autóval
  • ‪RESHA | قهوة ريشة – ‬6 perc autóval
  • ‪The Public House – ‬5 perc autóval
  • ‪Casa Twist – ‬4 perc autóval
  • ‪Shrimp Zone – ‬3 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Ekono Hotel

  • Ekono Hotel vendégeként Vörös-tenger és Roshan Bevásárlóközpont is csak 10 percre lesz tőled autóval. Az éhes vendégeket kávézó várja, a nap végi lazításról pedig gőzfürdő gondoskodik. Red Sea Mall bevásárlóközpont és Arábia bevásárlóközpont pedig csak egy rövid autóút.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 50 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 15 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely transzfert biztosít a vasútállomástól. A szolgáltatás igénybevételéhez a vendégeknek érkezéskor értesíteniük a szálláshelyet a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségeken.
    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Az autóval érkező vendégeknek előre fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel (pl. útvonaltervekért)
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 15
    • Az egy szobában alvó pároknak igazolniuk kell, hogy házasok
DONE

Kisállatok

    • Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, fedett parkolóban
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek
DONE

Transzfer

    • Ingyenes reptéri kiszállítás – éjjel-nappal
    • Ingyenes transzfer a vasútállomásra éjjel-nappal*
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Helyi jellegű reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 11:00 között
  • Étterem
  • Kávézó
  • Kávé/tea a közös helyiségben
  • 24 órás szobaszerviz
  • Snackbár/csemegebolt

Munkához

  • Tárgyalótermek

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Concierge-szolgálat
  • Mosoda
  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Gőzfürdő
  • Bankett-terem

Akadálymentesítés

  • Braille-írásos/domború jelzések
  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 102
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 2 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Siket és nagyothalló vendégeket segítő eszközök
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített mosókonyha
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített concierge-pult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepciós pult magassága (cm) 102
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített étterem
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített társalgó
  • Kapaszkodók a folyosókon
  • Hallban lévő kapaszkodók magassága (cm) 76
  • Rámpa a főbejáratnál
  • Kerekesszékek a helyszínen rendelkezésre állnak
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 43 hüvelyk képátmérőjű okostévé
  • Prémium digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Minibár
  • Elektromos vízforraló
  • Papucs
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Hipoallergén ágynemű
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Bidé
  • Ingyenes piperecikkek
  • Törölközők
  • Fogkefe és fogkrém
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
  • Telefon

Étkezés és italok

  • Ingyenes palackozott víz
  • Ingyenes filteres tea/instant kávé

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Egybenyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Éttermi ajánlók

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Helyi jellegű reggeli felár ellenében kérhető: 35 SAR felnőtteknek és 35 SAR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
  • Mosodai létesítmények 10 SAR járulékos díj ellenében rendelkezésre állnak

Gyermekek és pótágyak

  • Pótágy naponta 50.0 SAR díj ellenében kérhető

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshely egymásba nyíló szobákat is kínál, amelyeket a rendelkezésre állás függvényében lehet igénybe venni. Amennyiben összenyitható szobákat szeretne foglalni, lépjen kapcsolatba a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazoláson található számon keresztül.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 10009209
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

Ez a szálláshely a következőtől kapta hivatalos csillagbesorolását: Saudi Ministry of Tourism.

Más néven:

ekono hotel Hotel
ekono hotel Jeddah
ekono hotel Hotel Jeddah

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Ekono Hotel háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.

Kínál Ekono Hotel helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Kínál ez Ekono Hotel reptéri transzfer szolgáltatást?

Igen, a szálláshelytől a reptérig közlekedő transzferjárat rendelkezésre áll.

Mikor van Ekono Hotel bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok Ekono Hotel területén és a közelben?

Ekono Hotel gőzfürdő segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Található étterem Ekono Hotel területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.