Goroomgo Temple City guest house

2.5 csillagos szálláshely
Hotel kényelmes távolságra van ettől: Assi Ghat

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Kashi Vishwanath-templom és Assi Ghat mindössze 5 perces autóút Goroomgo Temple City guest house vendégeinek. Ingyenes szolgáltatásként wifi és egyéni parkolás is rendelkezésedre áll. A nagyszerű hotel vendégeinek Dasaswamedh hágó is csak 5 perc autóval.

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Mosoda
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (7)

  • Takarítás naponta
  • Légkondicionálás
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Az otthon érzése (4)

  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
  • Digitális csatornák
  • Ingyenes egyéni parkolás

Szobaopciók

Royal szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 14 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Royal szoba kétszemélyes ággyal, több hálószobával, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 14 négyzetméter
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Bhadaini Power House Bhelupurr, 10, Varanasi, Uttar Pradesh, 221005

A közelben

  • Sankat Mochan Hanuman-templom - 6 perc gyalog - 0.6 km
  • Durga-templom - 8 perc gyalog - 0.7 km
  • Assi Ghat - 11 perc gyalog - 1.0 km
  • Tulsi lépcső - 11 perc gyalog - 1.0 km
  • Ravidász-ghát - 14 perc gyalog - 1.2 km

Közlekedés

  • Váránaszi (VNS-Lal Bahadur Shastri) – 59 perc autóval
  • Chaukhandi állomás – 21 perc autóval
  • Birapatti állomás – 21 perc autóval
  • Ganj Khawaja állomás – 22 perc autóval

Éttermek

  • ‪Starbucks – ‬13 perc gyalog
  • ‪Chachi Kachori – ‬4 perc gyalog
  • ‪CHAI SUTTA BAR – ‬4 perc gyalog
  • ‪Pizzeria Vaatika Café – ‬12 perc gyalog
  • ‪The New Banaras Hotel – ‬12 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Goroomgo Temple City guest house

  • Kashi Vishwanath-templom és Assi Ghat mindössze 5 perces autóút Goroomgo Temple City guest house vendégeinek. Ingyenes szolgáltatásként wifi és egyéni parkolás is rendelkezésedre áll. A nagyszerű hotel vendégeinek Dasaswamedh hágó is csak 5 perc autóval.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 10 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 22:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 6:00 és 23:30 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Akadálymentesítés

  • Sima padló a szobában
  • Padlólap a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 32 hüvelyk képátmérőjű LED-televízió
  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Ventilátor

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)

Étkezés és italok

  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák, mobilfizetés és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Mobilfizetési lehetőségek: Google Pay, PayTM, PhonePe, Amazon Pay.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Goroomgo Temple City Varanasi
Goroomgo Temple City guest house Hotel
Goroomgo Temple City guest house Varanasi
Goroomgo Temple City guest house Hotel Varanasi

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Goroomgo Temple City guest house háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.

Kínál Goroomgo Temple City guest house helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Goroomgo Temple City guest house bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 12:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Milyen környéken van Goroomgo Temple City guest house?

Goroomgo Temple City guest house elhelyezkedése nagyszerű. Assi Ghat csupán 12 percnyi sétával elérhető, és Durga-templom is csak 7 perc gyalog.