Hilston Park

Szálláshely besorolása: 3
Bed and breakfast egy nemzeti parkban Monmouth területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Hilston Park megfontolásra érdemes szálláslehetőség Monmouth felfedezéséhez. Az aktív pihenésre vágyók a következő lehetőséget találják a közelben: túrázási/kerékpározási lehetőség. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A szálláshely színvonalát terasz és kert is emeli.

Értékelések

9,2 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Egybenyíló szobák igényelhetők

Főbb szolgáltatások (8)

  • Takarítás naponta
  • Reggeli elérhető
  • Terasz
  • Kert
  • Piknikező hely
  • Faszenes grill
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Íjászati lehetőség

Az otthon érzése (6)

  • Egybe nyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Saját fürdőszoba
  • Kert
  • Terasz
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Digitális csatornák
A jelenlegi ár 32 906 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
nov. 1. – nov. 2.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül

Classic szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a kertre

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Design szoba, kilátással a kertre

10-ből 8,0
Nagyon jó
(1 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 30 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 2 emeletes ágy (nagyméretű egyszemélyes ágyméret)

Családi szoba kétszemélyes ággyal

  • Kertre néző kilátás
  • 1 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 emeletes ágy (egyszemélyes ágy méret)

Gazdaságos szoba kétszemélyes ággyal

  • Kertre néző kilátás
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 2 futon (matracágy) (egyszemélyes ágy méret)

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Hilston Park Centre, Crossway, Newcastle, Monmouth, Wales, NP25 5NY

A közelben

  • Szent Brigitta-templom (Skenfrith) - 2 perc autóval - 3.4 km
  • Oldfield Kovácsműhely - 11 perc autóval - 11.8 km
  • Wye-völgy - 13 perc autóval - 18.3 km
  • The Rolls of Monmouth golfklub - 15 perc autóval - 9.7 km
  • Brecon Beacons Nemzeti Park - 16 perc autóval - 19.1 km

Közlekedés

  • Cardiff nemzetközi repülőtere (CWL) – 100 perc autóval
  • Hereford vasútállomás – 25 perc autóval
  • Pontypool és New Inn vasútállomás – 29 perc autóval
  • Abergavenny vasútállomás – 29 perc autóval

Éttermek

  • ‪The Hunter's Moon – ‬14 perc autóval
  • ‪Estero Lounge – ‬14 perc autóval
  • ‪Costa Coffee – ‬15 perc autóval
  • ‪The Bridge Inn, Kentchurch – ‬11 perc autóval
  • ‪The Punch House – ‬15 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Hilston Park

  • Hilston Park megfontolásra érdemes szálláslehetőség Monmouth felfedezéséhez. Az aktív pihenésre vágyók a következő lehetőséget találják a közelben: túrázási/kerékpározási lehetőség. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A szálláshely színvonalát terasz és kert is emeli.

Dióhéjban

BEJELENTKEZÉS
14:00
KIJELENTKEZÉS
10:00

A szálláshely mérete

    • 7 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 23:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 9:00 és 18:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 12:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött parkolóban

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 10:30 között
  • Faszenes grill

Időtöltési lehetőségek

  • Íjászat
  • Kötélpálya
  • Átcsúszópálya (ziplining)
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Létesítmények

  • Kert
  • Piknikezőhely
  • Terasz
  • Tűzrakóhely
  • Kerti bútorok
  • Stég

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Fűtés
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Egyedi berendezés

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan
  • Hajszárító (igényelhető)
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Egybenyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Helyi térképek

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 6–12 GBP/fő (hozzávetőleges ár)

Gyermekek és pótágyak

  • Gyermekárgy/kiságy 5.0 GBPnaponta díj ellenében vehető igénybe
  • Pótágy naponta 10.0 GBP díj ellenében kérhető

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshely egymásba nyíló szobákat is kínál, amelyeket a rendelkezésre állás függvényében lehet igénybe venni. Amennyiben összenyitható szobákat szeretne foglalni, lépjen kapcsolatba a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazoláson található számon keresztül.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Hilston Park Centre
Hilston Park Monmouth
Hilston Park Bed & breakfast
Hilston Park Bed & breakfast Monmouth

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Hilston Park háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Hilston Park helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Hilston Park bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok Hilston Park területén és a közelben?

Helyben is kellemes időtöltések várnak, így például íjászati lehetőség és ziplining. Élvezd a szálláshely kényelmi szolgáltatásait, például piknikező hely és kert.

Értékelések

A(z) Hilston Park értékelései

9,2

Csodálatos

9,4

Tisztaság

7,8

Szolgáltatások

9,8

Személyzet és kiszolgálás

8,2

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We absolutely loved our stay here and will b back!! The staff "manny" was friendly and helpful. And we had chance to try an Indian breakfast cooked by "chef Ramsey " which was amazing 👏. Highly recommended 👌
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very comfortable room and an excellent host
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Good internet, happy friendly staff, hot powerful shower.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very friendly and courteous staff, and a great night's sleep was had
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

The venue is currently set up for youth residential events so it doesn't have hotel facilities. Our room was modern and clean with comfortable beds and a good bathroom, but it would have benefited from a few extra amenities. Still, the staff were friendly and welcoming, we absolutely loved the estate and we look forward to visiting again soon. It's a great place for families who enjoy outdoor activities. I enjoyed a delicious Indian breakfast which made a nice change, and my daughter enjoyed her preferred breakfast food with no fuss.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Mani was an excellent host, very professional and passionate about the property. We stay in the annex rooms as visit a wedding near by. Room was modern, clean and beds very comfortable. Felt very spoilt as such a personal feel to the venue. Would defiantly return if going back to the area. Am also thinking about organising a stay in the middle not house for our local football team tour for boys. Thank you mani, we really appreciate your hospitality. Many thanks Claire and Lee x
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very comfortable family room. Good value and very friendly and helpful staff.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We stumbled upon this place by accident while looking for a pitstop, and what a find! We originally planned for one night but enjoyed it so much we extended our stay to two. Olivia was great, she was welcoming, friendly, and went out of her way to make us feel accommodated, the zip wire, archery and axe throwing activities were great fun for our children. The campfire and chai were such thoughtful touches. The food was another highlight; Chef Ramsey is a master, tailoring every meal to our individual preferences for flavor and spice. We are already planning a return trip for next year!
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Hilston Park is set in beautiful surroundings; however, we were disappointed to be given a different room to the one booked. It was unclear if we had been “upgraded” to the family room, but it was inconvenient for us as there was a step of approx 10” up to the platform on which the bed was situated, and due to having recently had eye surgery this was quite problematic. There was also an extremely small gap either side of the bed to manoeuvre in and out. The front door to the accommodation seemed loose and didn’t feel particularly safe. The first room had 4 bunk beds crammed in, which seems excessive even for a family room, but for us as a couple, the room would have been more beneficial as a lounge area with somewhere to eat, as there was no sofa or table and chairs. The standard lamp in this room didn’t work, and although there was a kettle with tea, coffee, sugar and milk sachets provided, on inspection the milk was over 2 months out of date and some of the coffee sachets were hard as if they were also old. The bathroom looked clean, but we had the turn the shower off mid-wash as it wasn’t draining adequately and was in danger of overflowing across the bathroom floor. The bathroom would also benefit from a shelf for guests to store their toiletries (particularly as there is little room elsewhere). The back door of the accommodation has a window in, which we felt didn’t offer the level of privacy that we would expect, and therefore would benefit from a blind or curtain.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Lovely surroundings and great service. Poor mobile reception but free wifi.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Lovely setting, friendly staff

Really enjoyed our overnight stay. Lovely and quiet, with comfortable rooms. While we didn’t stay for breakfast there were options for us. The view and setting were lovely - would be ideal with a group of friends.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

This is a lovely old property with impressive grounds. The host was very welcoming. The refurbished stables are comfortable and warm. We’ll go back
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes